Instituto Artes Visuales

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Інститут візуальних мистецтв Це приватна установа, яке з 1994 року присвячений спеціалізованими областями графічного дизайну, мультимедіа створення, розвиток зв'язку для Web і руху графіки навчання.

місія

При формуванні студента прагне об'єднати технічні та концептуальні знання про різні сфери. Теоретична і практична методологія дозволяє студентам просуватися шляхом розробки вправ, які дозволяють засвоїти теорію викладається раніше, і припустимо, професійні робочі процеси.

Цілі

Основні завдання цього центру є:

  1. Студенти поїздів правильно оновлюється в дисциплінах, пов'язаних з графічним дизайном, анімацій і веб-розробки контенту зв'язку.
Для навчання студентів в режимі розвитку професійної діяльності. Наше навчання засноване на прогресі в знаннях різних областей шляхи здійснення в рамках брифінгу.

Підвищення творчого потенціалу і розвитку художніх навичок студента. Заохочення особистої ініціативи та інноваційні професійні відносини.

Ці завдання виконуються в різних навчальних програм, пропонованих центром: Кар'єра в візуальних мистецтв, магістр мистецтв і комунікації, магістр в області графічного дизайну або магістра в мультимедіа та Інтернет, а також різні професійні курси в області графічного дизайну, веб графічний дизайн, фотографії та цифрове відео, друкарський дизайн, графічний дизайн, редакційний дизайн, дизайн упаковки ...

Розташування

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія