LABASAD - Barcelona School of Arts & Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

LABASAD , Школа вищої школи мистецтв та дизайну Барселони , - це посилання на міжнародне онлайн-навчання, яке спеціалізується на дизайні та мистецтві, з метою підготовки професіоналів, що розвивають їх творчість та інновації.

Вчіться зверху! 100% в Інтернеті та наживо

Педагогічна модель базується на онлайн-методиці, персоналізованій, гнучкої та з онлайн-класами в прямому ефірі, щоб студент міг навчатися у своєму темпі та супроводжуватись у будь-який час найкращими дизайнерами.

Методологія 100% в Інтернеті

Підключайтеся завжди і де завгодно. Віртуальний кампус знаходиться у вашому розпорядженні 24 години на добу, 365 днів на рік. Спеціальне відстеження Ви завжди будете супроводжуватись викладачем кожного предмета та особистим координатором. 100% практичний. Практичні вправи та реалізація проектів, які будуть частиною вашого професійного портфоліо. Живі онлайн-класи. Уроки заплановані щотижня, де будуть практичні семінари для концептуалізації знань. Майстер клас. Майстер-класи, які викладають визнані фахівці з дизайну. Інтерактивне навчання. Поділіться своїми сумнівами та турботами зі своїми вчителями та однолітками через форуми та чати. Дидактичні ресурси. Доступ до різних навчальних ресурсів: додаткове читання, схеми з ключовими ідеями тощо. Система постійного оцінювання. Прогресивне та постійне навчання, що базується на періодичній практиці впродовж курсу.

Про наш факультет

Всі наші викладачі активно працюють і розвивають свою професійну кар’єру в агентствах або престижних дослідженнях на національному та міжнародному рівні. З ними ви дізнаєтесь, як проходить день у день професіонала з графічного дизайну. Вони наближають студента до реальності ринку праці. Вони чудові дизайнерські імена, референтні аніматори або креативні та переступні творці. Багато з них отримали призи та професійне визнання.

Розташування

Барселона

Address
Calle de Pau Claris, 115, CP: 08009,
08009 Барселона, Каталонія, Іспанія

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Certificate
Masters