Прочитайте офіційний опис

Місія

Надати студентам всебічну освіту, виховувати лідерів та професіоналів, які готові відповідати потребам світового світу, зробити свій внесок у свої професійні та соціальні успіхи завдяки підприємницькому духу та соціальній прихильності. Генерувати та передавати знання за допомогою прикладних досліджень, також сприяти прогресу та позиціонувати себе на найсучаснішому технічному та інтелектуальному розвитку.

Бачення

У університеті Europea ми вважаємо академічну майстерність одним із наших стратегічних опор. Таким чином, наша освітня модель охопила принципи Європейського простору вищої освіти на основі цілісного навчання людини. У цій моделі професор є наставником, а також радником, який підтримує учня протягом усього університетського життя. З іншого боку, студент викладає власну навчальну подорож, розвиваючи на сьогоднішній день знання, компетенції, навички та цінності, які вимагає суспільство.

Цінності

  • Спільна робота: ми маємо печатку схвалення, яке виділяється для нашого підприємницького духу: ми рішучі та сміливі, ставлячи студент на перший план. Ми співпрацюємо та працюємо разом для впровадження найкращих практик у нашому закладі.
  • Міжнародний: як члени мережі лауреата ми маємо глобальне покликання і масштаби, зберігаючи сильні місцеві корені. Ми пропонуємо міжнародні ресурси для підтримки та зміцнення місцевої освіти. Величина та вплив мережі лауреатів дозволяють нам надати нашим професіоналам та студентам чудові можливості. Ми - інклюзивна, багатокультурна організація, яка оцінює різноманітність та поважає всі культурні перспективи та характеристики.
  • Аналітичний. Ми впроваджуємо ретельний процес самооцінки, щоб постійно нарощувати нашу інформацію та знання, щоб покращити нашу продуктивність. Цей рефлексивний підхід, який базується на аналізі даних, відрізняє нас від інших установ.
  • Довірливо: якщо ми хочемо бути "тут для добра", ми повинні завоювати довіру наших студентів та їхніх родин, роботодавців та громад, де ми працюємо. Усі рівні нашої організації підпадають під найвищі вимоги; ми працюємо цілеспрямовано і несемо повну відповідальність за наші дії.
  • Слабкий: ми підприємці; ми прагнемо бути сміливими і готові брати розраховані ризики, одночасно будуючи свої рішення на раціональне, рефлексивне планування. Ми швидко використовуємо можливості та роблять позитивні зміни, щоб збагатити досвід наших студентів. Ми шукаємо нові шляхи вдосконалення навчання без кордонів та трансформації традиційної освітньої моделі. Ми маємо інноваційний менталітет, і ми надаємо членам університетської спільноти можливість оспорити статус-кво. Ми застосовуємо творчі підходи до освіти та бізнесу. Ми ніколи не перестаємо вивчати нові підходи, нові технології, нові бізнес-моделі та нові теорії. Ми - лідери, а не послідовники.
  • Відповідальний: прийняття на себе відповідальності за результати наших студентів є наріжним каменем нашої революції в галузі освіти. Ми зосереджуємо увагу студентів та роботодавців на адаптації наших програм до їх потреб. Ми прагнемо підтримувати високі темпи утримання, випускної роботи та працевлаштування, щоб наші студенти, що приєдналися на ринок праці, дали позитивний соціальний вплив.
Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Universidad Europea - Programas Online

Формуйте себе в секторі з високим попитом на спеціалізованих фахівців та сертифікувати себе з трьох спеціальностей промислової гігієни, безпеки на роботі та ергономіки та ... [+]

Формуйте себе в секторі з високим попитом на спеціалізованих фахівців та сертифікувати себе з трьох спеціальностей промислової гігієни, безпеки на роботі та ергономіки та психосоціології.

Ступінь магістра з профілактики професійних ризиків тренує вас з технічними, організаторськими та управлінськими навичками та дозволяє ефективно виконувати функції старшого техніка з профілактики ризиків на національному та міжнародному рівнях.... [-]

Іспанія Villaviciosa de Odón
інформація
іспанська
10 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Universidad Europea - Programas Online

Канарські острови реагують на тенденцію країн та компаній все більше враховувати мету боротьби з забрудненням, емісією парникових газів та зменшенням використання викопно ... [+]

Магістр магістра в галузі поновлюваних джерел енергії Європейського університету Канарських Островів відповідає тенденції нації та компаній, щоб вони все більше усвідомлювали мету боротьби з забрудненням, емісією парникових газів та зменшенням використання паливо з викопного походження. Зростаючий сектор, який вимагає підготовлених, гнучких та різнобічних професіоналів.

... [-]
Іспанія Villaviciosa de Odón
інформація
іспанська
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Universidad Europea - Programas Online

Найкращий MBA у сфері урбанізму за рейтингом 250 найкращих майстрів. Єдиний офіційний ступінь магістра, з яким ви отримаєте конкретні знання про програми МВА, що застосов ... [+]

Найкращий MBA у сфері урбанізму за рейтингом 250 найкращих майстрів. Єдиний офіційний ступінь магістра, з яким ви отримаєте конкретні знання про програми МВА, що застосовуються до особливостей будівельного сектору.

описСтупінь магістра в галузі управління будівництвом та будівництво - MBA Construction Management Online робить вас професіоналом, який зараз вимагають компанії, здатні керувати проектами та взяти на себе відповідальність керівників компаній, що займаються будівництвом .Ви зможете взяти на себе всі етапи будівельного циклу , що включає плани, технічні та виконавчі проекти, будівництво, управління інцидентами, реабілітацію та будівництво.Тренінг з конкретних ноу-хау для підготовки проектів та управління роботами на національному та міжнародному рівнях .Ви глибоко знатимете управління, стратегії та інструменти компаній, що займаються будівництвом та цивільним будівництвом.Монастир складається з професіоналів визнаного престижу та провідних національних та міжнародних директорів основних компаній галузі, таких як Sacyr, Ferrovial, Acciona.Включає доступ до професійної сертифікації як технічного будівельника-консультанта АШП.Теоретичне та практичне навчання після вивчення методології Європейського університету застосовується в простих і гнучких технологічних умовах, що дозволяє тотальну сумісність ваших досліджень з професійним та особистим життям .У вас буде особистий наставник, який супроводжуватиме вас протягом магістра.титрування... [-]
Іспанія Villaviciosa de Odón
інформація
іспанська
10 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Universidad Europea - Programas Online

Підготовка до вирішення завдань університетської освіти, а також знання дидактико-педагогічних, дослідницьких, інноваційних та технологічних галузей. ... [+]

Підготовка до вирішення завдань університетської освіти, а також знання дидактико-педагогічних, дослідницьких, інноваційних та технологічних галузей.

опис

Ступінь магістра в галузі Інтернет-університету дозволяє вам практикувати як вчителя як на національному, так і на міжнародному рівні . Крім того, завдяки своєму дослідницькому характеру ви готуєте дослідження в галузі освіти .... [-]

Іспанія Villaviciosa de Odón
Вересень 2019
іспанська
15 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою