Прочитайте офіційний опис

Про нас

Zigurat є унікальним і відрізняється як деструктивна школа бізнесу

 • Хто ми?

Zigurat - глобальна бізнес-школа, орієнтована на інновації та технології. Ми пропонуємо широкий спектр програм, включаючи майстрів, корпоративні тренінги та заходи, пристосовані до потреб фахівців і підприємств. Програми Zigurat є динамічними і базуються на досвіді та знаннях колегії факультету, тобто лідерів цифрової індустрії. Керуючись мультикультурною та талановитою командою, прагнучи змінити освітній сектор, сприяти розвитку суспільства, через підривну підготовку та цифрову трансформацію.

 • Звідки ми прийшли?

Zigurat Global Institute of Technology - це добре організований навчальний інститут з 16-річним досвідом підготовки фахівців у галузі будівництва, архітектури та інженерії. Бізнес-школа була заснована на досвіді та амбіціях Zigurat забезпечити навчання для бізнесу та фахівців, які прагнуть взяти участь у цифровій трансформації, дозволяючи нам пропонувати більш широкий спектр магістрів та програм, зосереджуючись на інших галузях та рівнях організації.

Бачення

Бути світовим орієнтиром для постійних інновацій у бізнесі, що відрізняється як унікальна та руйнівна бізнес-школа вищої освіти.

Цінності

Ми віримо в якісну освіту, адаптовану до потреб технологічного та інноваційного середовища. Наші програми розроблені таким чином, щоб майбутні лідери могли вести необхідні зміни для кращого суспільства.

 • Глобальний

Від різноманітності наших учасників до лекторів програми та контенту, Zigurat має глобальний підхід у всіх аспектах. Завдяки широкому спектру галузей і можливостям побудови правильної програми для наших учасників до наших програм приєднуються професіонали з усього світу.

 • Інновації

Наша головна мета - бути на передньому краї інноваційних методологій та галузевих додатків. Члени нашого факультету - професіонали з досвідом роботи і досягли великих успіхів. Зміст та знання, які вони поділяють, є актуальними та актуальними. Завдяки широкому дослідженню ринку та постійному розвитку щоденних професійних практик це можливо

 • Мережеве співтовариство

Ми цінуємо те, що можна будувати як спільноту, і створюючи середовище, де всі учасники, професори і випускники можуть досягти повного потенціалу, до чого ми прагнемо. Підтримка та консультації надаються всіма сторонами, у формі мережі, що дозволяє досягти синергії. Наша культура відрізняється співпрацею людей різних профілів, рівнів всередині організації, з спільною метою - провідного нового цифрового майбутнього.

 • Зобов'язання

Команда Zigurat складається з галузевих експертів, лідерів та лідерів, які мають досвід, який ділиться знаннями з учасниками за допомогою захоплюючої методології, орієнтованої на результати, щоб вони могли стати майбутніми лідерами галузі. Бізнес-школа співпрацює зі студентами, надаючи ресурси для професійного розвитку, посиленого освітою.

 • Динамічна освіта

Майстри Zigurat мають високий рівень взаємодії, які забезпечують глобальний і справжній досвід, що явно сприяє активному та мотивованому учаснику. Деякі диференційні значення цих майстрів - це реалізація реальних проектів, рольові ігри, спільноти, форуми, мультимедіа та інтерактивні ресурси, а також індивідуальне навчання та подальше навчання.

Турбота про нашу планету

Ми прагнемо до економічної, соціальної та екологічної стабільності будь-якої діяльності і вважаємо за необхідне розвиватися в усьому світі. Zigurat заохочує стабільні проекти та співпрацює з підприємствами, які беруть участь у зміні результатів надання послуг або продуктів. WATTIA - це бізнес, з яким ми підтримуємо та співпрацюємо. Проекти, в яких вони беруть участь, мають стійкий характер, як, наприклад, забезпечення самодостатньої енергії, і вона узгоджується з нашими проблемами щодо захисту навколишнього середовища.

Методологія

Компанія Zigurat розробила унікальну методологію для того, щоб тримати Вас в курсі останніх інструментів та інновацій.

Наше зобов'язання полягає не тільки в обміні широким професійним досвідом, а й у тому, як ми підходимо та перевищуємо видатну педагогічну майстерність, щоб надати студентам повну перспективу глобальних ринків та інноваційних можливостей.

Факультетська рада міжнародних лідерів індустрії в різних секторах, постійно оновлюючи зміст, який ми надаємо, є унікальною для нашої методики навчання. Остаточний індивідуальний проект, з керівництвом ключових фігур в рамках інновацій та технологій, дозволить вам завершити і впровадити нові рішення для вашого існуючого бізнесу або розробити нові проекти. Ви також матимете можливість брати участь у спільному середовищі, обмінюючись ідеями та створюючи взаємодію з іншими учасниками та професорами.

Canvas LMS

Інтернет-платформа nº1 у всьому світі, яка полегшує навчання.

 • Віртуальний кампус

Сучасні інструменти та ресурси, що дозволяють і спрощують досвід навчання

 • Технологія

Відкрита, проста у використанні, система керування навчанням у хмарі та веб-служба Amazon

 • Завжди

Безпечний, як ніякий інший LMS і низький рівень ризику, оскільки рідне хмара означає відсутність версій, ніяких оновлень, завантажень і міграцій

Платформа платформи Campus Canvas LMS

Соціальні зобов'язання

Zigurat прагне надавати гранти, орієнтовані на кар'єру, на основі професійного досвіду, фінансових потреб та міжнародного доступу до освіти. Усвідомлюючи труднощі, пов'язані з можливістю вступити в магістерські програми, ми пропонуємо гранти учасникам, які відповідають таким профілям:

 • Грант підприємництва

Фахівцям та підприємствам, які можуть продемонструвати позитивний стимул до підприємництва, нових бізнес-проектів або пов'язаних зі спеціалізаціями, буде надана фінансова підтримка як грант. Оцінка пропозицій буде зроблена міжнародним комітетом, який визначить результат схвалення.

 • Грант для країн, що розвиваються

Zigurat має соціальну відповідальність за забезпечення рівного доступу до освіти світового рівня, гарантуючи при цьому міжнародну диверсифікацію. Ми пропонуємо гранти фахівцям з країн, що розвиваються, які мають фінансові обмеження і не можуть продовжувати навчання. Розподіл грантів, за даними країн, видань програм і правильного профілю дозволяє вибрати, хто буде обраний.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Masters

Zigurat Global Institute of Technology

Цей майстер був розроблений і розроблений для ілюстрації найбільш важливих аспектів проектування, виконання та технічного обслуговування будівельних і інфраструктурних пр ... [+]

Огляд

Цей майстер був розроблений і розроблений для ілюстрації найбільш важливих аспектів проектування, виконання та технічного обслуговування будівельних і інфраструктурних проектів. Представлені реальні випадки професіоналів і компаній сектору з акцентом на стійкість, нові технології та управління.

Глобальний магістр зі структурних проектів дає надійну міжнародну підготовку, яка допоможе вам вирости в спритного керівника структурних проектів.... [-]

Іспанія Barcelona
Травень 2020
англійська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Zigurat Global Institute of Technology

Магістерська програма Global BIM Management представляє справжній досвід і допомагає студентам отримати глобальне бачення. Програма заохочує спільну роботу з колегами в р ... [+]

Огляд

Магістерська програма Global BIM Management представляє справжній досвід і допомагає студентам отримати глобальне бачення. Програма заохочує спільну роботу з колегами в різних географічних областях - кожна група проектів від 5 до 6 працюватиме спільно через сервер BIM і платформу управління проектами, збагачуючи таким чином загальний досвід і заохочуючи професійний розвиток в умовах все більш конкурентного глобального ринку.... [-]

Іспанія Barcelona
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Zigurat Global Institute of Technology

Основна довідка з інформаційних матеріалів для будівництва базується на області провідних інструментів BIM на ринку управління інформацією та документації протягом всього ... [+]

Про Wiki

Основна довідка з інформаційних матеріалів для будівництва базується на області провідних інструментів BIM на ринку управління інформацією та документації протягом всього життєвого циклу проекту. Крім того, набуваються навички моделювання, координації, взаємодії, впровадження та управління методологією BIM у великих, середніх та малих будівельних проектах.

Безпека, швидкість, критерії та прибутковість проектів.... [-]
Іспанія Barcelona
інформація
португальська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Zigurat Global Institute of Technology

Майстер розроблений в рамках концепції Smart City, щоб забезпечити учаснику мультидисциплінарний підхід з урахуванням нових технологічних інструментів у різних міських ко ... [+]

Майстер розроблений в рамках концепції Smart City, щоб забезпечити учаснику мультидисциплінарний підхід з урахуванням нових технологічних інструментів у різних міських контекстах.

Ми готуємо студентів до того, щоб стати Smart City Manager, який керуватиме відділами Smart Cities, з метою забезпечення узгодженості всіх ініціатив та проектів міста, від розумного та сталого підходу.

Сьогодні 55% населення світу живе в містах, і до 2050 року ця цифра збільшиться до 68%... [-]

Іспанія Barcelona
Жовтень 2019
іспанська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Zigurat Global Institute of Technology

Майстер призначений для отримання широкої спеціалізації в області кондиціонування повітря (HVAC), що є дуже важливим питанням при проектуванні будівельних проектів і пром ... [+]

Майстер призначений для отримання широкої спеціалізації в області кондиціонування повітря (HVAC), що є дуже важливим питанням при проектуванні будівельних проектів і промислових проектів, беручи до уваги стабільність та енергоефективність, застосовуючи всі новинки, які він пропонує нам. ринок і чинні правила.

Спеціалізується на процвітаючому профілі, інженері HVAC

У великих компаніях цього сектора зростає попит на фахівців з можливістю впровадження стійких HVAC рішень в житлових, комерційних і промислових будівельних проектах, які можуть реагувати на термічне кондиціонування і ефективне управління цими ресурсами.... [-]

Іспанія Barcelona
Вересень 2019
іспанська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Глобальний MBA

Zigurat Global Institute of Technology

Global Business Global MBA розроблена для професіоналів, які хочуть розвивати свої технологічні навички та навички прийняття рішень, а також підвищувати свою конкурентосп ... [+]

Розбити Промисловість

Global Business Global MBA розроблена для професіоналів, які хочуть розвивати свої технологічні навички та навички прийняття рішень, а також підвищувати свою конкурентоспроможність на світовому ринку.

Основна мета Digital Business Global MBA полягає в тому, щоб переконати вас, як перевизначити спосіб, у який ваша організація працює за допомогою цифрових технологій. Ми зосередимося на тому, як цифрове перетворення матиме позитивний вплив на всі рівні та відділи організації, включаючи маркетинг, продаж, закупівлю, логістику, людські ресурси та інші відділи. Завершуючи програму, учасники матимуть краще розуміння інноваційної методології та способи, якими цифрові інструменти можуть покращити стратегії та процеси бізнесу. Остаточний проект зосереджений на повній цифровій трансформації існуючої компанії... [-]

Іспанія Barcelona
інформація
англійська
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою