Zigurat Global Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Zigurat є унікальним і відрізняється як деструктивна школа бізнесу

 • Хто ми?

Zigurat - глобальна бізнес-школа, орієнтована на інновації та технології. Ми пропонуємо широкий спектр програм, включаючи майстрів, корпоративні тренінги та заходи, пристосовані до потреб фахівців і підприємств. Програми Zigurat є динамічними і базуються на досвіді та знаннях колегії факультету, тобто лідерів цифрової індустрії. Керуючись мультикультурною та талановитою командою, прагнучи змінити освітній сектор, сприяти розвитку суспільства, через підривну підготовку та цифрову трансформацію.

 • Звідки ми прийшли?

Zigurat Global Institute of Technology - це добре організований навчальний інститут з 16-річним досвідом підготовки фахівців у галузі будівництва, архітектури та інженерії. Бізнес-школа була заснована на досвіді та амбіціях Zigurat забезпечити навчання для бізнесу та фахівців, які прагнуть взяти участь у цифровій трансформації, дозволяючи нам пропонувати більш широкий спектр магістрів та програм, зосереджуючись на інших галузях та рівнях організації.

Бачення

Бути світовим орієнтиром для постійних інновацій у бізнесі, що відрізняється як унікальна та руйнівна бізнес-школа вищої освіти.

Цінності

Ми віримо в якісну освіту, адаптовану до потреб технологічного та інноваційного середовища. Наші програми розроблені таким чином, щоб майбутні лідери могли вести необхідні зміни для кращого суспільства.

 • Глобальний

Від різноманітності наших учасників до лекторів програми та контенту, Zigurat має глобальний підхід у всіх аспектах. Завдяки широкому спектру галузей і можливостям побудови правильної програми для наших учасників до наших програм приєднуються професіонали з усього світу.

 • Інновації

Наша головна мета - бути на передньому краї інноваційних методологій та галузевих додатків. Члени нашого факультету - професіонали з досвідом роботи і досягли великих успіхів. Зміст та знання, які вони поділяють, є актуальними та актуальними. Завдяки широкому дослідженню ринку та постійному розвитку щоденних професійних практик це можливо

 • Мережеве співтовариство

Ми цінуємо те, що можна будувати як спільноту, і створюючи середовище, де всі учасники, професори і випускники можуть досягти повного потенціалу, до чого ми прагнемо. Підтримка та консультації надаються всіма сторонами, у формі мережі, що дозволяє досягти синергії. Наша культура відрізняється співпрацею людей різних профілів, рівнів всередині організації, з спільною метою - провідного нового цифрового майбутнього.

 • Зобов'язання

Команда Zigurat складається з галузевих експертів, лідерів та лідерів, які мають досвід, який ділиться знаннями з учасниками за допомогою захоплюючої методології, орієнтованої на результати, щоб вони могли стати майбутніми лідерами галузі. Бізнес-школа співпрацює зі студентами, надаючи ресурси для професійного розвитку, посиленого освітою.

 • Динамічна освіта

Майстри Zigurat мають високий рівень взаємодії, які забезпечують глобальний і справжній досвід, що явно сприяє активному та мотивованому учаснику. Деякі диференційні значення цих майстрів - це реалізація реальних проектів, рольові ігри, спільноти, форуми, мультимедіа та інтерактивні ресурси, а також індивідуальне навчання та подальше навчання.

Турбота про нашу планету

Ми прагнемо до економічної, соціальної та екологічної стабільності будь-якої діяльності і вважаємо за необхідне розвиватися в усьому світі. Zigurat заохочує стабільні проекти та співпрацює з підприємствами, які беруть участь у зміні результатів надання послуг або продуктів. WATTIA - це бізнес, з яким ми підтримуємо та співпрацюємо. Проекти, в яких вони беруть участь, мають стійкий характер, як, наприклад, забезпечення самодостатньої енергії, і вона узгоджується з нашими проблемами щодо захисту навколишнього середовища.

Методологія

Компанія Zigurat розробила унікальну методологію для того, щоб тримати Вас в курсі останніх інструментів та інновацій.

Наше зобов'язання полягає не тільки в обміні широким професійним досвідом, а й у тому, як ми підходимо та перевищуємо видатну педагогічну майстерність, щоб надати студентам повну перспективу глобальних ринків та інноваційних можливостей.

Факультетська рада міжнародних лідерів індустрії в різних секторах, постійно оновлюючи зміст, який ми надаємо, є унікальною для нашої методики навчання. Остаточний індивідуальний проект, з керівництвом ключових фігур в рамках інновацій та технологій, дозволить вам завершити і впровадити нові рішення для вашого існуючого бізнесу або розробити нові проекти. Ви також матимете можливість брати участь у спільному середовищі, обмінюючись ідеями та створюючи взаємодію з іншими учасниками та професорами.

Canvas LMS

Інтернет-платформа nº1 у всьому світі, яка полегшує навчання.

 • Віртуальний кампус

Сучасні інструменти та ресурси, що дозволяють і спрощують досвід навчання

 • Технологія

Відкрита, проста у використанні, система керування навчанням у хмарі та веб-служба Amazon

 • Завжди

Безпечний, як ніякий інший LMS і низький рівень ризику, оскільки рідне хмара означає відсутність версій, ніяких оновлень, завантажень і міграцій

Платформа платформи Campus Canvas LMS

Соціальні зобов'язання

Zigurat прагне надавати гранти, орієнтовані на кар'єру, на основі професійного досвіду, фінансових потреб та міжнародного доступу до освіти. Усвідомлюючи труднощі, пов'язані з можливістю вступити в магістерські програми, ми пропонуємо гранти учасникам, які відповідають таким профілям:

 • Грант підприємництва

Фахівцям та підприємствам, які можуть продемонструвати позитивний стимул до підприємництва, нових бізнес-проектів або пов'язаних зі спеціалізаціями, буде надана фінансова підтримка як грант. Оцінка пропозицій буде зроблена міжнародним комітетом, який визначить результат схвалення.

 • Грант для країн, що розвиваються

Zigurat має соціальну відповідальність за забезпечення рівного доступу до освіти світового рівня, гарантуючи при цьому міжнародну диверсифікацію. Ми пропонуємо гранти фахівцям з країн, що розвиваються, які мають фінансові обмеження і не можуть продовжувати навчання. Розподіл грантів, за даними країн, видань програм і правильного профілю дозволяє вибрати, хто буде обраний.

Розташування

Барселона

Address
Almogàvers, 66
08018 Barcelona

Барселона, Каталонія, Іспанія