ILERNA Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

ILERNA Online Італія

Офіційні онлайн освітні кваліфікації в Іспанії. Впізнавані професії в галузі охорони здоров’я в Італії.

Навчайтеся в Інтернет-центрі професійної підготовки № 1 в Іспанії та отримайте кваліфікацію, щоб практикувати професію охорони здоров’я на іспанській території. Після отримання кваліфікації ви можете подати запит на визнання своєї професійної кваліфікації в Італії. Коротше, по-італійськи, віддалено і без жодної потреби їхати до штаб-квартири в Іспанії. Безкоштовний доступ!

  • Офіційні іспанські кваліфікації в Інтернеті. Впізнавані професії в галузі охорони здоров’я в Італії.
  • Вивчайте на відстані дидактичний матеріал, написаний італійською мовою.
  • Ви можете скласти іспити в Італії. Без необхідності їхати в Іспанію.

Цілком італійською мовою

Вам не доведеться їхати в Іспанію чи вивчати іспанську мову, ви будете вчитися в Інтернеті, дидактичний матеріал повністю написаний італійською мовою, і кілька президентських уроків відбудуться в Мілані.

Звичайно, ви складете іспити в італійському офісі та італійською мовою. З вашої згоди ми особисто розглянемо запит на визнання цієї професійної кваліфікації в Італії. Вам потрібно лише запитати! Для подальших роз'яснень не соромтеся звертатися до нас.

work flow

Навчайтесь онлайн в ІЛЕРНА

Модульний напис

Під терміном модульний ми маємо на увазі навчальний курс, виконаний в модулях. Для кожного семестру ILERNA Online надає всі професійні модулі, передбачені у конкретному навчальному циклі, ви вибираєте той, який хочете навчатись протягом семестру, відповідно до ваших потреб. Без обмежень та зобов'язань, яких слід дотримуватися. Іншими словами, з метою сприяння навчанню вибір предметів залежить тільки від учня, виходячи з його очікувань, його ритмів навчання і перш за все виходячи з його потреб. Важливим є те, що всі модулі, які мають складати іспити в кінці семестру, купуються до початку семестру.

Наприкінці кожного семестру насправді можна скласти іспити, що стосуються обраних модулів. Після здачі іспиту для кожного модуля остаточна оцінка зберігатиметься назавжди. Звання стоматолога-гігієніста отримують після складання всіх іспитів, що стосуються курсу.

Віртуальний кампус

Віртуальний кампус ILERNA Online функціонує як соціальна мережа, де ви, як студент, матимете можливість створити свій профіль, керувати дошкою оголошень та взаємодіяти з професорами та студентами. Крім того, через кампус ви зможете отримати доступ до навчального матеріалу та різних навчальних вправ.

Приєднуйтесь до груп, форумів та дебатів ... і не пропускайте відеоуроки! Навчайтеся разом з ILERNA Online коли і де хочете!

137545_pexels-photo-3769021.jpeg

Референтний центр професійної підготовки в Іспанії

ILERNA Online народилася з навчального центру президентської організації ILERNA, маючи понад 50-річний досвід роботи в педагогічній галузі, яка працює з компетентністю та професіоналізмом у дистанційному навчанні. Це офіційний та провідний центр професійної підготовки Іспанії.

Nº1 в Іспанії!

ILERNA Online даний момент ILERNA Online є провідним офіційним навчальним центром в Іспанії. Її курси є одними з найбільш затребуваних, щорічно навчають понад 3500 студентів та можуть похвалитися найширшою навчальною пропозицією з понад 13 курсів професійної підготовки.

Після закінчення навчання в ILERNA Online студенти ILERNA Online офіційну кваліфікацію, яка дозволяє їм закінчити свою професійну практику в Іспанії. Іншими словами, студент зможе працювати зубним гігієністом в Іспанії. Професійна кваліфікація, отримана в Італії, повністю визнана, тому наші студенти матимуть право на практику у вільній професії лікарів-гігієністів, як якщо б вони мали трирічну освіту.

Щоб полегшити цю підготовку, ми вирішили відкрити новий центр ILERNA Online Italia, що базується в Мілані. Навчайтесь дистанційно та отримайте офіційну іспанську кваліфікацію, яка дозволяє вам працювати в Італії, після визнання вашої професійної кваліфікації. Безкоштовний доступ!

Цілком італійською мовою

Вам не доведеться їхати в Іспанію чи вивчати іспанську мову, ви будете вчитися в Інтернеті, дидактичний матеріал повністю написаний італійською мовою, і кілька президентських уроків відбудуться в Мілані.

Звичайно, ви складете іспити в італійському офісі та італійською мовою. З вашої згоди ми особисто розглянемо запит на визнання цієї професійної кваліфікації в Італії. Вам потрібно лише запитати! Для подальших роз'яснень не соромтеся звертатися до нас.

There is no substitute for hard work. ― Thomas A. Edison

Офіційна освітня кваліфікація

ILERNA Online - офіційний центр, визнаний та уповноважений Міністерством освіти Іспанії. Усі навчальні курси ILERNA Online є 100% офіційними та дійсними для виконання професійних функцій.

Тепер в Італії!

ILERNA Online нарешті дебютує в Італії, що базується в Мілані, з метою надати громадянам Італії адекватну допомогу в їх навчальних пропозиціях. До уваги студентів приділятиметься виключно італійська мова, а навчальний матеріал, вправи, іспити та уроки президента відбуватимуться повністю італійською мовою.

Отримавши кваліфікаційну назву, тим, хто зацікавився, ILERNA Online надасть свою допомогу у здійсненні всіх юридичних та бюрократичних практик щодо визнання кваліфікації закордонних досліджень, виходячи з положень Європейської директиви 2005/36 / EC .

Розташування

Мілан

Address
Viale Sondrio,3
20124 Мілан, Ломбардія, Італія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: