Прочитайте офіційний опис

International Telematic University UNINETTUNO - єдиний в Італії дистанційний викладацький університет, який успішно оцінюється ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), Італійським міністерським агентством якості з вищої освіти. Заснований указом міністерства освіти, університету та досліджень Італії від 15 квітня 2005 року, UNINETTUNIO надає академічні звання, що мають юридичне значення в усьому світі для студентів та аспірантів університету. UNINETTUNO дотримуються рекомендацій Болонського процесу та надають університетам кредити за стандартною системою ECTS - Європейська система кредитування.

UNINETTUNO є одним з провідних світових університетів дистанційного навчання і нещодавно отримала декілька міжнародних нагород за високу якість платформи електронного навчання від Європейської асоціації університетів дистанційного навчання (EADTU). Нагорода IELA за найкращий портал електронного навчання була передана UNINETTUNO на основі його досліджень, знань і розвитку дистанційної освіти. Член правління EADTU - Європейської асоціації університетів дистанційного навчання, представника ICDE - Міжнародної ради з дистанційного навчання для Південної Європи та Середземномор'я, визнаного ЮНЕСКО серед університетів, які діють за досягнення Ціль ЦЗР 2030 ООН (https: //goo.gl/jmiif7), і внесено до списку членів Асоціації ЮНЕСКО МАС - Міжнародної асоціації університетів.

UNINETTUNO має 6 кафедр, 25 курсів і більше 163 іспитових центрів по всьому світу. Сьогодні UNINETTUNO має понад 16 000 студентів з 160 країн, є власником супутникового багатомовного телеканалу, вільного в ефірі, та платформи для навчання та викладання на відстані, доступної в Інтернеті на 5 мовах (арабська, італійська, англійська, грецька, французька).

Приймаючи серйозну увагу проблемою, пов'язаною з поганою якістю навчання в деяких дистанційних навчальних закладах у всьому світі, завдяки міцному партнерству з традиційними університетами, професори з UNINETTUNO вибираються серед кращих професорів з партнерів з традиційних університетів.

UNINETTUNO забезпечує високі стандарти викладання в цифровому середовищі, завдяки унікальній моделі навчання та викладання на відстані через нові технології та унікальну платформу, яка заохочує та підтримує досягнення поряд з особистим розвитком. У UNINETTUNO студенти можуть слідувати за програмами і отримувати дійсні звання і університетські кредити повсюдно, без обмеження часу і простору, університет без кордону (https://goo.gl/gie8e1).

Як навчатися

Інтернет-тренінги проводяться у веб-макрорайоні, який називається дидактичним кіберпростором. У дидактичній кіберпросторі відбувається процес навчання та навчання, а достуки - різноманітними через спеціальні логіни та пароль, засновані на ролі гравців у навчальному процесі: професори, викладачі та студенти. Уроки та онлайн-пошук за запитом здійснюються цілодобово разом з поточними віртуальними класами та записаними віртуальними класами (https://goo.gl/jY26qD).

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький
  • італійський
  • арабська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

International Telematic University UNINETTUNO

Програма надає учням навички та впевненість у собі, щоб ефективно керувати та адаптуватися до широкого кола конкурентних та постійно змінюваних бізнес-середовищ на міжнар ... [+]

Програма надає учням навички та впевненість у собі, щоб ефективно керувати та адаптуватися до широкого кола конкурентних та постійно змінюваних бізнес-середовищ на міжнародній арені.

Бакалавр з економіки та управління бізнесом ділиться на два основних напрямки:

Управління бізнесом: міжнародний шлях управління англійською мовою;Фінансовий менеджмент: міжнародний шлях, спрямований на управління бізнесом, з особливим акцентом на фінансові питання англійською мовою.... [-]
Італія Rome
Відкритий конкурс
англійська,італійський
Денне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
International Telematic University UNINETTUNO

Бакалаврський курс спрямований на підготовку фахівців, здатних брати участь у аналізі, проектування, впровадженні та управлінні системою в галузі інформатики, автоматизац ... [+]

Бакалаврський курс спрямований на підготовку фахівців, здатних брати участь у аналізі, проектування, впровадженні та управлінні системою в галузі інформатики, автоматизації та управління інженерією.

Метою програми є надання широкого спектру методологічних та технічних навичок у сфері інформаційних технологій з метою створення професіоналів з високою гнучкістю та адаптацією до вимог ринку. Це також дає тверду підготовку в математиці та фізиці, тим самим забезпечуючи інструменти та наукові методології, необхідні для наближення інженерних задач суворо.... [-]

Італія Rome
Відкритий конкурс
англійська,італійський
Денне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою