UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

Введення

Прочитайте офіційний опис

Гульєльмо Марконі університет Італійський є першим онлайн університет, який був акредитований Міністерством освіти Італії і перший і єдиний італійський акредитованого університету в Сполучених Штатах.

З більш ніж 14 000 студентів, університет Гульєльмо Марконі беруть участь в значних дослідженнях та інноваціях, дивлячись за рамками традиційної навчальної середовища, вона сприяє використанню інноваційних передових технологічних рішень, шляхи об'єднання з традиційними видами діяльності, такі як лекції, семінари та семінарами методології.

Університет боротьби для досягнення своїх цінностей і місії задоволення потреб всіх студентів, пропонуючи різні можливості для вивчення на студентів і аспірантів з гнучким графіком, безперервної реєстрації, онлайн-класів, віртуальних лабораторій і моделювання. Наші дослідження та розвиток підтримуються добре обладнаних лабораторій, наш виробничий офіс і Marconi Studios кінематографічних мистецтв, де студенти можуть застосувати свої знання і отримати практичний досвід навчання.

модель освіти

100% онлайн

Освітня модель 100% онлайн і реалізується через сучасний віртуальний кампус. Всі дії можуть бути виконані з будь-якого місця тільки з доступом в Інтернет через комп'ютер або мобільний пристрій:

  • Кожен студент може вибрати найкращий час для вивчення, не нехтуючи їх повсякденну діяльність.
  • Після підключення до кампусу, студенти мають доступ до цифрових ресурсів для вивчення і інструментів для спілкування зі своїм учителем або однолітками.
  • Весь прогрес студента оцінюється безпосередньо через віртуальний кампус.

IPad як інструмент дослідження

Кожен студент отримує вдома наступне покоління IPad в якості інструменту дослідження. IPad може комфортно підключатися до кампусу і доступ до різних електронних книг ретельно відібраних викладачів та інших ресурсів, необхідних для навчання.

Оцінка

Для забезпечення якості програм, студент оцінюється в тиждень через різні види діяльності:

  • дискусійні форуми
  • Студенти обговорюють питання, підняті або аналіз реальних випадків вивчення вчителя.
  • завдання
  • Кожне завдання особисто кваліфіковані інструктори курсу.
  • онлайн-тести
  • Тести автоматично кваліфікується віртуального кампусу, щоб студенти могли знати свої успіхи відразу.

міжнародні викладачі

Всі викладачі мають спеціалізовані академічну підготовку в області кожного курсу, великий досвід роботи та міжнародний досвід.

Кожен курс телемости з викладачами, в яких дослідження передбачено і сумніви вирішуються студенти зроблені.

Моніторинг і постійна підтримка

Навчальні процеси відповідають усім стандартам якості навчання і студенти мають постійний моніторинг і підтримувати їх навчальний процес, що проводиться групою фахівців з Центру послуг для студентів.

Розташування

Рим

Address
Università degli Studi Guglielmo Marconi
Via Plinio, 44

00193 Рим, Лаціо, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія