Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний телематичний університет UNINETTUNO, заснований указом міністерства освіти, університету та досліджень Італії від 15 квітня 2005 року, надає студентам, які мають юридичне значення в Італії, Європі та країнах Середземномор'я, для першого циклу (бакалавра) ступені, спеціалізація ступінь (магістр), докторські та магістри. У Міжнародному телематичному університеті UNINETTUNO видатні викладачі важливих університетів по всьому світу проводять свої курси в реальному та віртуальному інтернеті на італійській, арабській, англійській та французькій мовах.

Сни, що збулася: з UNINETTUNO ви можете відвідувати свій університет з будь-якого місця, де ви не маєте більше меж простору та часу.

Історія

UNINETTUNO походить від навчальної моделі NETTUNO - Network для університету Ovunque, консорціуму з 43 італійських та зарубіжних університетів, з яких, починаючи з 1992 року, тисячі італійських та іноземних студентів отримали дистанційну вищу освіту завдяки телебаченню та Інтернету. В даний час багато хто з цих університетів надає UNINETTUNO у розпорядженні фізичними засобами, такими як лабораторії для проведення науково-дослідної та навчальної діяльності, бібліотек, залів, оснащених персональним комп'ютером та аудиторіями, для організації навчальних семінарів з обстеження. UNINETTUNO походить також від міжнародного успіху проекту Med Net'U (Середземноморська мережа університетів), який фінансується Європейською Комісією в рамках програми EUMEDIS, спрямованої на реалізацію Європейсько-середземноморського дистанційного університету.

З Мед Нет'У було створено мережу з 31 університетів 11 країн Євро-Середземного моря (Алжир, Єгипет, Франція, Йорданія, Греція, Італія, Ліван, Марокко, Сирія, Туніс та Туреччина). Розвиток Med Net'U від проекту до системи було підтримано урядами країн-партнерів. Власне, 29 січня 2006 р. В рамках Катанії-3 конференції для реалізації "Європейсько-середземноморського простору вищої освіти та досліджень" 14 міністрів вищої освіти декількох країн Середземномор'я підписали спільну декларацію, згідно якої вони заявив про свою мету зміцнити систему дистанційного навчання країн Середземномор'я, розширивши результати, досягнуті через Проект Med Net'U.

Сила та процес зростання UNINETTUNO безсумнівно представлені тим фактом, що він швидко зміг набувати значну роль на міжнародному рівні шляхом укладання угод з країнами Європи, Сполученими Штатами, Латинською Америкою, Китаєм, Росією, Грузією та Іраком . Дуже важливі угоди були підписані з країнами Середземномор'я, зокрема з Єгиптом, Марокко, Сирією та Тунісом.

Мережева структура

Міжнародний координаційний центр

Організаційна структура UNINETTUNO виступає як "мережева структура": Координаційний центр, технологічні поля та виробничі центри, розташовані на національних та міжнародних територіях, з'єднані між собою комп'ютерними мережами, а також через передачу та прийом супутникових антен. В даний час UNINETTUNO може спиратися на вже створені в Італії технологічні поляки, а також на об'єкти та технології 31 технологічної поляки та 9 виробничих центрів, створені в університетських містечках та центрах професійної підготовки проекту Med Net'U партнери та розташовані в 11 країнах Євро-Середземномор'я.

Технологічні поляки

Вони складають навчальні структури, оснащені новими інформаційними та комунікаційними технологіями (ІКТ), розташованими на національних та міжнародних територіях, які надають студентам всі технології, необхідні їм для проходження курсів дистанційним способом, беруть участь у навчальних заходах за допомогою відеоконференцій та приймають іспити.

Виробничі центри

Вони являють собою структури з усім обладнанням, необхідним для створення мультимедійних навчальних матеріалів на базі Інтернету, доступних на дидактичному порталі, який є першим у світі дистанційним порталом навчання, який реалізувався на чотирьох мовах (арабський, англійський, французький та італійський).

Факультети

Факультети мають інституційні завдання, передбачені Статутом, і сприяють розвитку дослідницьких програм.

Ступінь курсів

Навчальні курси мають завдання визначити програму навчання, режими проведення практичних вправ та іспитів, оцінку якості навчальних матеріалів, що реалізуються виробничими центрами на національних та міжнародних територіях; координація навчальної діяльності, оцінка якості всіх освітніх послуг, що надаються за допомогою нових технологій.

Як навчатися

Існує спеціальна область: Дидактична кіберпростора, де навчання та навчання відбуваються на п'яти мовах: італійський, арабський, англійський, французький та грецький. Інтернет-навчальне середовище транслюється прямо на стіл студента: заняття, мультимедійні продукти, бази даних, вправи, системи оцінювання та самооцінки, онлайнове навчання, форуми, чати, тематичні вікі.

Навчальне середовище

В розділі «Призначена презентація професора» та «Сторінка вчителя» включені Навчальні середовища, де Ви можете знайти навчальні матеріали, що відображають зміст курсу:

Відео бібліотека

Уроки оцифрованого відео є вихідною точкою процесу навчання. Кожен відеоролик у форматі оцифрованого відео складається з кількох питань та індексується, щоб уможливити учня під час усього уроку відео або вибрати проблему, яку він хоче вивчити глибше. Кожен предмет підключений в гіпертекстовій та мультимедійній формі до нарисів, книг, текстів навчання, віртуальних бібліотек, списків веб-сайтів (посилання на веб-сайти, пов'язані з предметом, вибрані професорами та викладачами).

Інтернет-вправи

Цей розділ включає онлайн інтерактивні вправи, пов'язані з темами, які розглядаються на уроках відео.

Віртуальна лабораторія

Це навколишнє середовище, в якому студент об'єднує теорію з практикою через "навчальний процес".

Педагогічний колектив

Як вже передбачено ст. 15 Статуту та, як зазначено в Університетському Загальному регламенті, схвалено мій МІУР 16 березня 2013 р. У розділі III "Дидактика та викладацький корпус", ст. 17 "Навчальний орган та дослідники", пункт 3 та наступні:

"Педагогічний колектив, згаданий у статті 15 Статуту, який здійснює дидактичні та дослідницькі функції відповідно до моделей передачі курсу університетів Телематики через телематичні та супутникові мережі (Інтернет, телебачення та системи відеоконференцій), поділяється відповідно до наступні типології ":

  • Область професорів, які координують дидактичні заняття для кожного предмету області
  • Професори-автори змісту, які реалізують уроки відео та вміст дизайну та матеріали, які будуть включені в навчальні середовища дидактичного порталу;
  • Репетитори, які перевіряють успішність навчання студентів за допомогою технологій.

Розташування

Рим

Address
Corso Vittorio Emanuele II, 39
00186 Рим, Лаціо, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: