Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Професійна освіта відіграє найважливішу роль у створенні сильної економіки шляхом оснащення людей навичками, необхідними для досягнення успіху. Через нашу РТО (Registered Training Organization). ACSE надає готові курси та кваліфікацію, які допоможуть збудувати економіку Австралії та допоможуть випускникам досягти свого потенціалу, наповнивши їх навичками та вміючи думати роботодавців. ACSE допомагає людям досягти свого потенціалу та створювати позитивні зміни у людей, що веде до кращого суспільства, в якому жити і працювати.

Наше завдання

Для поліпшення життя людей і громад та суспільств, в яких ми живемо. через натхненну, інноваційну та якісну освіту та навчання на світовому рівні.

Наші цінності

Наш вплив на навчально-тренувальний процес, а також про те, як він досягається завдяки нашим досягненням, зростанням бізнесу та, що найважливіше, емоційно впливає на наші гранти.

  • Повага - Євразія є унією та ціною
  • Цілісність - завжди досконалий
  • Віра - ми можемо зробити відмінності

Процес RPL

Процес RPL може бути потужним досвідом пробудження і підвищення довіри для тих, хто вважає свою компетентність своєю компетентністю і здійснює свою повсякденну діяльність, не усвідомлюючи цінності навичок і знань, що лежать в основі своїх дій.

Визнання - це процес, за допомогою якого ваші існуючі навички, знання та досвід, здобуті протягом усього життя, незалежно від того, як вони були придбані, визнаються для досягнення національно визнаної кваліфікації або заяви про досягнення.

Щоб дізнатися більше, натисніть тут .

Розташування

Оххерст

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Веб-сайт
Телефон
1300 212 169

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія