Australian Graduate School of Leadership

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія та цілі

Поглиблення знань і розуміння: ми прагнемо просувати знання та розуміння завдяки багаторічним науковим співпрацям з кількома університетами, а також шляхом тематичного аналізу зростаючого та унікального репертуару досліджень з довгострокового лідерства, розроблених фахівцями DBL, які ми обслуговуємо від імені ХСС.

Надання особам можливість навчатися протягом усього життя (для особистого зростання та реалізації, ефективної участі в робочій силі та конструктивного внеску в суспільство): ми зробили свій внесок у розвиток, протягом останніх 40 років, кількох тисяч керівників середнього та старшого класу в багатьох австралійських компаніях і державні відомства. Зовсім недавно ми впровадили серію 12-тижневих інтенсивних програм стратегічного керівництва на робочому місці для великого австралійського банку. Наші погляди на важливість безперервного навчання в рамках міркувань балансу праці та життя викладені у звіті дослідження, проведеного протягом останніх трьох років, спонсорованого роботою NSW у майбутнє роботи 2020. (ISBN 9780980499100) Цей звіт доступні на нашому сайті.

Задоволення потреб ринку праці через якісну освіту: ми запровадили низку курсових розробок та інновацій, спрямованих на поліпшення якості розвитку, що надається учасникам курсу. Ми отримуємо корисну інформацію від сесій для обговорення в малих групах та індивідуальних глибинних інтерв'ю з минулими учасниками та членами Консультативної ради. Ми визнаємо і включимо в наші курси, наскільки це можливо, тенденцію до "персоналізації курсу". Ми прагнемо більш ефективно подолати розрив між теорією і практикою і забезпечити набагато більшу підтримку обом.

Забезпечення спільноти соціальними, культурними та міжнародними знаннями, навичками та ставленням для поліпшення якості життя всіх громадян: Ми є спеціалізованою зрілою інституцією. Проте, ми визнаємо, що ми маємо потенціал для досягнення більшого впливу, ніж може запропонувати наш розмір у оснащенні лідерів громад суспільними, культурними та міжнародними знаннями, навичками та поглядами, які допоможуть їм покращити якість життя для всіх громадян.

Сприяння демократичному, рівноправному і цивілізованому суспільству: реалії лідерства, які учасники схильні виявляти на своєму навчальному шляху, зазвичай підкреслює перехідний процес, який відбувається в організаційному керівництві від автократичної спрямованості на створення короткострокової прибутковості насамперед на користь обмеженого зацікавлених сторін до спільно розподіленого керівництва, що приймає цілісний багатосторонній підхід до справедливого та всеохоплюючого обслуговування для всіх зацікавлених сторін, незалежно від їх відносної сили та впливу.

Сприяння поліпшенню національної економіки через високий рівень навичок, знань та досліджень (включаючи спільні дослідження з бізнесом, промисловістю та урядом): перша причина існування організації 40 років тому була створення мосту між бізнес-спільнотою та провідною світовою. академіки класу. Цей міст був створений п'ятьма найвідомішими австралійськими корпораціями. Наше постійне інтенсивне співробітництво з бізнесом і наше зобов'язання пов'язувати теорію з практикою протягом останніх 40 років обґрунтовує наше позиціонування як міст між академічним світом і керівництвом бізнесу на найвищих рівнях. Зовсім недавно ми включили сектор громадянського суспільства як важливого партнера в цементування цього мосту.

115971_pexels-photo-2193300.jpeg

Огляд та історія

Міжнародний маркетинговий інститут Австралії ТОВ (IMIA) був створений в 1970 році п'ятьма великими австралійськими корпораціями: Amatil, APM, CSR, ICI і Банк Нового Південного Уельсу (зараз Westpac). Ці корпорації залишалися активно залученими до 1990 року, коли МІМІА стала незалежним центром післядипломної освіти для стратегічних бізнес-досліджень. У 2010 році IMIA стала Australian Graduate School of Leadership (AGSL), а з її дочірньою компанією, центр стратегічних досліджень IMIA, продовжує надавати послуги з розвитку лідерства та стратегічних консультаційних послуг організаціям та приватним особам.

Факультет ММВС спочатку був укладений на контракт з Гарвардської бізнес-школи та інших великих американських та європейських бізнес-шкіл. Наприкінці 1980-х років був запроваджений потужний компонент австралійського факультету. Першим директором факультету МІІА був колишній декан прийому в Гарвардську бізнес-школу. Доктор Рамзі Файед був призначений директором факультету в 1984 році, а в 1990 році став директором інституту. У 1991 році було створено кампус МДМІ в Сіднеї.

На додаток до коротких курсів, бізнес-брифінгів та сприяння інноваціям та консультативних послуг, IMIA розробляє та пропонує акредитовані курси післядипломної освіти від імені та спільно з університетськими партнерами. Навчальні матеріали надаються в Інтернеті, що дозволяє учасникам вивчати будь-який час і в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету. Це дозволило сьогоднішнім керівникам, з непередбачуваними зобов'язаннями та робочими навантаженнями, успішно інтегрувати свої навчальні зобов'язання у своє життя.

115972_pexels-photo-2065490.jpeg

Розташування

Сідней

Address
Level 25,
88 Phillip Street

NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: