College For Adult Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

College For Adult Learning ( CAL ), сформований як зареєстрована навчальна організація (RTO), впродовж останніх 10 років вніс реальні зміни в тисячі життів. Наше бачення в College For Adult Learning зосереджене на створенні реальних результатів для студентів. Ми прагнемо допомогти студентам досягти своїх цілей за допомогою індивідуальних навчальних подорожей, залучення відповідного та галузевого змісту курсу, додаткових навчальних ресурсів та інструментів.

У нас є три керівних принципи, які визначають спосіб проведення на замовлення онлайн-курсів для студентів College For Adult Learning . Навчання у нас виходить за рамки лише аркуша паперу. З курсом College For Adult Learning ви зможете надихнутися на формування власного світу - отримати неперевершену підтримку, застосовні в реальному житті навички та знання та насолодитися гнучким навчанням.

Ми зосереджуємося на забезпеченні унікального досвіду для студентів, спираючись на сприятливе середовище навчання в Інтернеті, цілодобовий доступ до змісту курсу, щоб ви могли рухатись у своєму власному темпі, та необмежені можливості спілкування з досвідченими професіоналами галузі для отримання наставництва та підтримки.

Розташування

Mitcham

Address
Mitcham Road,630
3132 Mitcham, Вікторія, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: