Ducere Global Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Найбільш практичні у світі галузеві кваліфікації

Дюсер співпрацює з Університетом Уельсу Трійці Святого Девіда, Університетом Торренса, Австралією, Університетом Нової Англії та Університетом Маврикія, щоб отримати ступінь, що містить унікальні ділові світові ресурси.

Це партнерство призвело до того, що Дюсер з гордістю запропонував найінноваційніші онлайн-ступені - унікальні програми для бакалавратів та аспірантів, що дозволяють студентам працювати над реальними проектами з провідними бізнес-організаціями Великобританії та Австралії. Студенти отримають практичні навички, вирішуючи реальні проекти з нашими партнерами в галузі, такими як KPMG, PwC, Disney, ATO, Telstra, Make-A-Wish та багато інших.

Dūcere - це сучасне соціально-технічне підприємство, що забезпечує надихаючі розуми та найсучасніші технології у світі. Наші онлайнові програми вищої освіти фінансують новаторські видавничі справи та розвиток грамотності у 24 африканських країнах.

"Більше 44% студентів Дюсер отримують підвищення або підвищення заробітної плати до закінчення навчання."

Університетські ступені для інноваційної економіки XXI століття

У партнерстві з університетами та великими компаніями, Ducere забезпечує ступені, які призначені для задоволення потреб сучасного учня шляхом гнучкого навчання в Інтернеті, реалістичних бізнес-проектів та безлічі студентської підтримки.

139414_DC_LI_1536x768px_PeterN.png

Розв’язуйте реальні проекти. Дайте реальні результати.

Курси Ducere проводяться у співпраці з провідними організаціями, щоб забезпечити вищу освіту, яка дійсно готує випускників до наступної кар'єри. Партнерські відносини промисловості Дючера сприяють створенню практичного та відповідного змісту курсу; реальні промислові проекти, що з'єднують студентів з реальним діловим світом.

Отримання диплому в Дучере та одному з його університетських партнерів: Австралійський університет Торренса , Уельський університет Трійці Сент-Девід та Університет Нової Англії - це унікальний, цінний досвід, який ви не зможете отримати ніде. Незалежно від того, чи хочете ви відкрити власний бізнес, створити соціальне підприємство чи працювати в організації, ви навчитесь, застосовуючи навички для вирішення справжніх бізнес-завдань. Застосований ступінь з тими навичками, які шукають роботодавці, забезпечить вам успіх у будь-якому обраному вами шляху.

139472_DC_LI_1536x768px_Barbara.png

Реальні дані від глобальних лідерів та бізнес-інноваторів

Факультет глобальних лідерів Ducere складається з більш ніж 250 лідерів галузі з найвищих ешелонів суспільного життя, включаючи колишніх президентів, прем'єр-міністрів, керівників компаній, підприємців та меценатів.

Відеозаписи цих лідерів викладаються по всій змісті та навчальному плану курсу Дюсера, подолавши розрив між академічними дослідженнями та практичним, галузевим навчанням.

"Ступінь, яка вирішує проблему ефективності та застосування на робочому місці"

Sky News Live (Switzer Daily)

"Глобальні лідери ... проводять курси лідерства в реальному житті"

Щотижневий журнал Business Review

139417_logos.png

Розташування

Мельбурн

Address
Мельбурн, Вікторія, Австралія

Свонсі

Address
Свонсі, Уельс, Великобританія

Curepipe

Address
Curepipe, Район рівнин Вільхемс, Маврикій

Пляж Ньюпорт

Address
120 Newport Center Drive
92660 Пляж Ньюпорт, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія