La Trobe –Didasko

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інтернет-кваліфікація розроблена з вами на увазі

Університет La Trobe та Didasko співпрацюють, щоб принести вам онлайн-кваліфікацію, високо цінувану роботодавцями та визнану на міжнародному рівні. La Trobe є одним із найуспішніших університетів Австралії з більш ніж 36 000 учнями та історією, що існує в 1967 році. Дідаско співпрацював із La Trobe з наданням онлайн-кваліфікації за допомогою найуспішнішого навчального матеріалу. Дідаско є фахівцями з онлайн-освіти та спеціалізується на тих, хто хоче змінити або покращити свою кар'єру.

Допоможіть, коли вам це найбільше потрібно

Ми розуміємо, що навчання в Інтернеті може бути дещо складним, особливо якщо минуло деякий час, коли ви були останнім у формальному освіту. У Didasko ми зробили академічні та допоміжні команди доступними і готові вирішити будь-який студентський запит. Наша мета - відповісти на всі запити студента протягом 10 хвилин (протягом нормальних робочих годин) і вирішити протягом 24 годин.

Час роботи

  • Понеділок - четвер, з 7:30 до 22:00, AEST
  • П'ятниця з 7:30 до 18:00, AEST

Переваги навчання з нами

  • 100% онлайн-курси для вивчення у вашому власному будинку або офісі
  • Заплати, якщо ти йдеш. Тема за темою.
  • Кваліфікація одного з найуспішніших університетів Австралії
  • Жодного очікування - зареєструйтесь сьогодні з щомісячними датами початку
  • Неповний та повний робочий день гнучкі варіанти навчання
  • Заощаджуйте більше $ 40000 AUS на рік, вивчаючи онлайн у своїй країні. (Немає витрат на книгу. Немає витрат на проїзд. Відсутні витрати на проживання.
Новий спосіб вчитися
Хоча, можливо, ви не чули про Дідаско, ми були в авангарді освіти в тій чи іншій формі протягом майже 20 років! Сьогодні тисячі студентів в усьому світі використовують наші онлайн-ресурси, щоб краще себе. Ми розробили одне з найбільш захоплюючих мультимедійних навчальних матеріалів, які насправді роблять вчитися веселим!

Що таке різниця Дідаско?

Ми захоплюємось тим, щоб змінити ваше життя. На кожному кроці вашої подорожі, Дідаско буде працювати з вами, щоб забезпечити вам досягнення ваших кар'єрних цілей.
Наша увага зосереджена на тих, хто хоче змінити кар'єру, і тих, хто бажає просунути вашу кар'єру у вашій нинішній галузі. Щоб допомогти вам, ми розробили навчальну програму навколо ваших унікальних обставин. Наше 100% онлайн-рішення дає змогу продовжувати заробляти, плануючи наступні кроки у вашій кар'єрі.

Повний варіант навчання або неповний робочий день

Ви можете навчатися повний або неповний робочий день без поселення кампуса взагалі. Навчання за штатним розкладом (близько 30 годин на тиждень) завершиться кожним роком вашої кваліфікації на загальноприйнятих щорічних термінах (три роки на ступінь бакалавра). Для деяких це трохи занадто багато з повним робочим місцем роботи. Це може призвести до їх страждань.
Ми маємо неповний робочий день, який дозволяє вам вдвічі знизити щотижневі зобов'язання щодо навчання. Так, ваш курс триватиме довше, але ваша воля і бажання завершити курс завжди виявляться позитивно роботодавцями незалежно від того, який варіант ви виберете. Ви можете змінити режим навчання, якщо ваші зобов'язання зміняться під час вашого курсу.

Вибирайте, коли навчаєтеся

Ми будемо працювати з вами, щоб щотижня закінчити навчальні години за допомогою власного плану навчання. Ми допоможемо вам виконати ваш план і досягти ваших цілей навчання. Знову ж таки, якщо ваші обставини змінюються, так і ваш план навчання!

Три кваліфікації в одному ступені

Інтернет-університети "La Trobe", що діють в Інтернеті, надає студентам унікальну можливість досягти трьох кваліфікацій за тривалістю навчання. За умови задовільного заповнення кожної частини вашого курсу, вам буде надано прикладний диплом (закінчення 1 рік), прикладний диплом спеціаліста (закінчення 2 року) та прикладний ступінь бакалавра, коли ви закінчите всі три роки. Ваша потенціал заробітку підвищується, коли ви проходите курс.

Розташування

Мельбурн

Address
Didasko – Head Office
(Administration only)
Level 7, 607 St Kilda Road
Melbourne, Victoria 3004
Australia

Мельбурн, Вікторія, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія