Oceania University of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Студенти Oceania University of Medicine мають найкраще з усіх світів. Складна доклінічна програма представлена в Інтернеті, а потім традиційні клінічні ротації, що проводяться у афілійованих навчальних лікарнях. В даний час випускники практикуються або навчаються в Австралії, Канаді, Новій Зеландії, Самоа та США.

Oceania University of Medicine приймає абітурієнтів з усіх верств населення. Студентів відбирають незалежно від віку, статі, раси, етнічної приналежності, релігії, національного походження чи сексуальної орієнтації. Хоча oum залишає за собою право змінювати вимоги на основі стандартів у країні походження студента, основний набір вимог та процедур застосовується до всіх кандидатів.

УНІКАЛЬНИЙ БЛЕНД КЛІНІЧНОГО ДОСВІДУ І ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ - oum допомагає амбіційним лікарям подолати дистанційні, особисті та професійні бар’єри для досягнення своєї мрії.

Oceania University of Medicine поєднує в собі традиційне очне навчання, онлайн-матеріали навчальних програм та інтерактивні віртуальні класи в режимі реального часу для викладання своєї навчальної програми. Вчені-медики з Австралії, Північної Америки та Самоа постійно контролюють методи подачі та зміст навчальної програми.

Розташування

Онлайн

Address
Market Street,50
3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: