Universitat Carlemany (UCMA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як суспільство, ми стикаємося зі складними, багатогранними викликами, які потребують термінових дій. Ми не знаємо, як виглядатиме світ у 2050 році, але ми знаємо, що нам знадобляться геніальні професіонали, які можуть вирішити ці проблеми по-новому. Ось чому Університет Карлемані народився з бажанням активно сприяти забезпеченню вирішення однієї з найбільших проблем, що стоять перед суспільством цього століття: сталому розвитку. Наша мета - сприяти спільно з державами, організаціями та окремими людьми у досягненні розвитку, здатного задовольнити потреби сьогодення без шкоди для здатності майбутніх поколінь задовольняти власні потреби. Таким чином, Порядок денний сталого розвитку на 2030 рік є однією з центральних осей місії та прихильності Карманського університету , як в галузі управління, так і в галузі досліджень та викладання.

Ми є міжнародним Інтернет-університетом і пропонуємо міждисциплінарну підготовку, яка дозволяє нашим студентам розуміти та діяти з різних точок зору, а також стикатися з викликами суспільства, від оцифрування до екологічної стійкості як в приватних організаціях, так і в державних органах.

Ми віримо в початкову та постійну підготовку професіоналів та дослідників як чинник змін та постійного вдосконалення. Як особистісне, так і професійне вдосконалення, як покращення наших організацій та нарешті покращення середовища.

Сталий розвиток обов'язково вимагає міждисциплінарного підходу, який дозволяє нам розглянути соціальні, економічні та екологічні наслідки наших рішень та дій щодо розвитку. Ось чому ми зосереджуємо навчання навколо проблем, а не областей дисципліни . Наука та технології як основа розробки, дизайн як процес пошуку стійких рішень для потреб розвитку, управління бізнесом, що забезпечує життєздатність проектів або спілкування як інструмент соціальних дій, відзначають основні напрямки дій цього міждисциплінарного бачення.

Нарешті, незалежно від сфери навчання, ми приділяємо особливу увагу необхідним навичкам як людям та професійним навичкам у середовищі, яке щодня змінюється та має складніші виклики: такі як відданість, творчість, здатність приймати рішення, адаптація до змін та підприємництво.

Все це від міжнародних та експертних викладачів , які беруть участь як у науково-дослідних проектах, так і в професійному застосуванні знань та в інноваційних проектах.

Наша викладацька пропозиція складається з 3-річних бакалаврів, однорічних спеціалістів та 2-річних магістрів; Усі ступені пристосовані до Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) , також відомого як Болонський план, тому вони діють і визнаються у всіх державах, що входять до його складу.

"Ми будуємо університет, який готує студентів для вирішення найважливіших та найскладніших проблем у світі". Генеральний директор Карманського університету

snow, mountain, ski

Наші стовпи

Практичний підхід

Основна увага нашої діяльності зосереджена на пропонуванні якісного навчання, яке дозволяє працевлаштування наших студентів та адаптується до потреб нашого середовища. Ось чому університет має дуже тісний зв’язок із діловою тканиною, виробничою системою та суспільством загалом, розробляючи програми, що сприяють набуттю навичок та вмінь, затребуваних зараз та в майбутньому, від співпраці до творчості. Таким же чином, наша увага зосереджена на підтримці наших студентів у розробці рішень проблем та викликів, які представляє нам суспільство , виступаючи університетом як інноваційний центр, надаючи відомість студенту, а також сприяючи підприємництву та працевлаштуванню. випускників.

Міждисциплінарний підхід

Міждисциплінарний характер університету передбачає формування багатопрофільної викладацької команди . Кожен з професорів, професорів та професійних експертів, які входять до викладацького колективу, має довгу історію навчання та внесок у суспільство. Усі програми надають можливість подолати кожну дисципліну та підготувати професіоналів з можливостями аналізу та прийняття рішень із світового бачення .

Міжнародний підхід

Студентський корпус є центром усієї діяльності університету, який в основному зосереджений на просуванні політики гендерної рівності та позиціонуванні закладу як доступного та всеосяжного . Наше сильне міжнародне покликання відображається як у підході планів уроків, так і в складі учнівського корпусу, і саме тому наша мета - розвивати викладацьку та дослідницьку діяльність у глобальному середовищі, сприяючи різноманітності як двигуну більш надійних рішень. Університет відкриває свої двері для міжнародної співпраці з установами та викладачами з тим самим бажанням створити кращий світ, незалежно від його походження.

sustainability, energy, apple

місія

Навчати людей, здатних вести проекти трансформації з глобальним та міждисциплінарним баченням і закріплені в основах сталого розвитку.

вид

Бути агентом змін для кращого світу; магнітом, який приваблює студентів, викладачів, компаній, установ, професіоналів та громадян з метою пошуку вирішення викликів суспільства.

цінності

  • Зобов'язання: Ми прагнемо до якості, сталого розвитку, трансформації та працевлаштування, надаючи нашим студентам найкращий досвід.
  • Співпраця: Ми працюємо як команда, щоб знайти найкращі рішення.
  • Гнучкість: ми спритні, коли йдеться про адаптацію нашої пропозиції та методології до мінливих потреб нашого середовища.
  • Різноманітність: ми цінуємо розбіжності в думках, статі та будь-якому іншому типі та сприяємо включенню у всі сфери як джерело творчості.

Розташування

Андорра-ла-Велья

Address
AD500 Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья, Андорра

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія