Прочитайте офіційний опис

Vlerick Business School Online

Намагайтеся досягти успіху

Бізнес-школа Vlerick пропонує виняткову можливість навчатися в Інтернеті в бельгійській бізнес-школі № 1 для виконавчої освіти (Financial Times, 2016). Навчайтесь в цій потрійній акредитованій бізнес-школі з будь-якої точки світу.

Що дійсно називає Vlerick відокремленим не тільки те, що ми робимо, але дух, в якому ми це робимо. Дух Vlerick визначається відкритістю, життєвою силою та пристрастю до інновацій та підприємництва. Це дух, який можна знайти у всіх аспектах нашої школи та її діяльності: від нашого ентузіазму, високоосвіченого персоналу до наших інноваційних та прагматичних методів навчання; від нашої глобальної мережі студентів, випускників та корпоративних партнерів до нашого натхненного навчального середовища в Інтернеті. Всі ці елементи разом перетворили Vlerick Business School на провідне установа, яким сьогодні є: місце, де люди та організації об'єднуються, щоб сформувати майбутнє глобального бізнесу.

З Vlerick вам буде запропоновано активно та стратегічно мислити про найновіші проблеми управління, допомагаючи збагачувати та розширювати свої лідерські здібності. Використовуючи найновіші інтерактивні методи онлайн-навчання та методи прагматичного навчання, ви будете повною мірою задіяні в програмі та матимуть змогу перетворити чудову кар'єру на виняткову кар'єру.

Занурення та інтерактивність

Ми прагнемо зробити кожну частину онлайн-навчання інтерактивним, щоб навчати вас на життя. Ми вважаємо, що інтерактивність є ключем до кращого розуміння та нагадування.

Наш досвід онлайн пропонує вам:

 • Іммерсивне відео навчання
 • Залучення професорів та доповідачів
 • Можливості однорідної мережі
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
 • Практичні вправи зі сценарієм бізнесу

Vlerick в світі

 • Сильний послужний список онлайн-навчання
 • Альянси з більш ніж 40 міжнародними бізнес-школами
 • Налагоджені товариства з 250 компаніями та транснаціональними корпораціями
 • Мережа 23 000 випускників у більш ніж 100 країнах
 • Оцінений серед кращих у Європі
 • Більше 50 факультетів з 12 різних національностей
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Vlerick Business School Online

Пожвавте свою кар'єру, вивчіть нові технології, щоб змінювати організаційні зміни та вивчати свою підприємницьку сторону. Навчайтеся в онлайн-програмі MBA в одній з прові ... [+]

Намагайтеся досягти успіху

Пожвавте свою кар'єру, вивчіть нові технології, щоб змінювати організаційні зміни та вивчати свою підприємницьку сторону. Навчайтеся в онлайн-програмі MBA в одній з провідних навчальних закладів Європи, що мають потрійну акредитацію, з будь-якої точки світу.

Навчаючись у будь-якій точці світу, вам буде запропоновано стратегічно мислити про сучасні проблеми управління. Ви будете розвивати необхідні навички та впевненість, щоб стати більш гнучким та впливовим лідером у сучасному швидкозмінному бізнес-середовищі.... [-]

Бельгія Belgium Online
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
12 - 26 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Location address
Belgium Online, BE
Social Media