Agribusiness Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Agribusiness Academy . Незалежно від того, чи є ви новим у галузі або досвідченим лідером, ми раді, що ви відвідуєте наш сайт; ми впевнені, що ви знайдете щось, щоб допомогти розвитку вашого та вашого бізнесу.

Agribusiness Academy є онлайн-постачальником освіти для продуктів харчування

Ми працюємо з провідними світовими експертами та лідерами думок, щоб забезпечити сучасну, відповідну та практичну освіту, щоб допомогти людям, які хочуть досягти кращих результатів у своєму бізнесі. Ми підтримуємо кожного учня з провідними експертами форуми, однорангове обговорення та команда послуг учня, присвячена справі успіху кожного.

Наші курси навчають професіоналів та бізнесу необхідні дії для досягнення кращого соціального, економічного та екологічного впливу. Це добре для людей, добре для бізнесу та для планети. Разом, освічений та інноваційний сектор харчових продуктів та агробізнесу може вирішити багато світових проблем, і ми маємо намір бути в центрі цього навчання.

Почніть свою подорож сьогодні з одним із наших сертифікатів або поговорити з нами про унікальні потреби для вас чи вашого бізнесу.

Розташування

Читання

Address
250 South Oak Way GreenPark
RG2 6UG Читання, Англія, Великобританія

Ньюкасл-ан-Лайм

Address
Merchant House 30 Cloth Market Newcastle upon Tyne
NE1 1EE Ньюкасл-ан-Лайм, Англія, Великобританія

Сан-Хосе

Address
19925 Stevens Creek Blvd. Cupertino
95014-2358 Сан-Хосе, Каліфорнія, США

Бірмінгем

Address
Бірмінгем, Англія, Великобританія

Бостон

Address
Бостон, Массачусетс, США

Програми