B&20 British School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Британська школа B&20 створена для задоволення потреб студентів, професіоналів та компаній, які хочуть провести цільовий курс англійської мови або заняття з маркетингу в Інтернеті.

Ми пропонуємо курси для всіх рівнів (початковий, середній, просунутий), ділову англійську та підготовку до офіційних іспитів у Кембриджському ESOL, підготовку до IELTS, CV та співбесіди.

В даний час ми пропонуємо також магістр онлайн з управління цифровим маркетингом для випускників та професіоналів англійською та італійською мовами, що дає вам можливість вдосконалити навички цифрового маркетингу для роботи та університету.

У нас є професійна команда викладачів англійської мови, яка допоможе вам придбати 100% знання англійської мови безпосередньо з вашого будинку.

Курси проходитимуть через Skype / Zoom або часом, що відповідає вашим вимогам, у тому числі у вихідні дні.

кункон / Піксабай

Яка школа?

Іноді дуже важко знайти найбільш відповідну школу для мовних потреб. Якщо ви, наприклад, живете в Лондоні, з одного боку у вас є широкий спектр навчальних закладів, на які ви можете вибрати, але, з іншого боку, на жаль, оцінити та знайти найкращу англійську школу в Лондоні для вас - це не легке завдання, як здавалося б. Це місто пропонує таке різноманітне і, тим не менш, неоднорідне число шкіл настільки, що, врешті-решт, часом ми, здається, не зможемо знайти ідеальну для нас школу.

Як ми приймаємо рішення? Що ми шукаємо? Які елементи та послуги ми маємо розглянути та проаналізувати, перш ніж вирішити, куди записатись, на який термін і який курс відвідувати? Звичайно, це непросте завдання, але, мабуть, ми можемо пам’ятати приказку «нехай просто» і, швидше за все, нам це вдасться. Ось наші пропозиції. Ваші знання мови повинні бути оцінені школою англійської мови, тому вони повинні мати цю програму, перш ніж щось починати. Вони повинні бути легко доступними з будь-якої точки міста, але, в той же час, вони також повинні мати можливість віддалено підтримувати вас (наприклад, через WhatsApp, Skype, Messenger), навіть якщо ви фізично цього не робите відвідувати їх курси; їм потрібно надати вам репетиторів / викладачів, навчальні програми яких можна знайти на їхньому веб-сайті або в будь-якому іншому місці; вони повинні бути доступними для обговорення ваших потреб, щоб здебільшого адаптувати свої послуги до ваших потреб. Було б також великим плюсом, якби вони також змогли створити та заохочувати позакласну діяльність серед студентів, а також зі своїми репетиторами / викладачами, такими як відвідування музеїв, спеціальні навчальні курси "щоденного життя", кінотеатри, театр, тощо.

Інструменти - це найважливіше, і, отже, вам слід дарувати книги, не відвідуючи їх у книгарнях чи купувати їх в Інтернеті. В основному, найкраща англійська школа Лондона повинна мати можливість надати вам найбільш підходящий сервіс коли-небудь, щоб ви могли без особливих зусиль покращити свої знання та мовні навички, зробивши це задоволенням.

Що ми робимо - в Skype

Сьогодні жвавий спосіб життя не завжди дає вам час присвятити себе навчанню, захопленням чи інтересам.

Британська школа B&20 знайшла правильне рішення для вас. Тепер ви можете відвідувати онлайн-класи та вивчати англійську мову чи маркетинг безпосередньо з комфорту вашого дивана чи ліжка у спокійній обстановці вашого будинку.

Ви отримаєте якісні уроки від рідних вчителів англійської мови. Ваш вчитель буде доступний до пізнього вечора, в тому числі і у вихідні дні.

Ідеально підходить людям, які мають обмежений час та віддають перевагу онлайн-урокам у будь-який час, включаючи вихідні.

Наші заняття по скайпу, як правило, є першим вибором для тих, хто не має часу відвідувати курс англійської мови в будній день. Тому ми надаємо цю послугу до 10 вечора.

Наші уроки викладають англійські носії мови, які мають великий досвід управління різними рівнями та конкретними запитами. Уроки інтерактивні з усіма охопленими темами, включаючи англійську граматику, бесіду, аудіювання, словниковий запас, перегляд відеороликів, щоб зрозуміти кращі соціальні ситуації. Ви не будете розчаровані, оскільки наші викладачі допоможуть вам швидко вивчити англійську мову та забезпечать вам найкращу якість за конкурентною ціною.

Для онлайн-уроків вам знадобиться міцне і надійне підключення до Інтернету та настільний або портативний ПК, ноутбук або iPad. Уроки можливі на смартфонах, але вони не ідеальні. Навушники або навушники та зовнішній мікрофон можуть бути вигідними. Вам потрібно буде використовувати Skype або подібний додаток.

Розташування

Лондон

Address
Kemp House, 160 City Road, London
EC1V 2NX Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія