B&20 British School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Британська школа B&20 створена для задоволення потреб студентів, професіоналів та компаній, які хочуть пройти цільовий курс англійської мови.

Ми пропонуємо курси для всіх рівнів (початковий, середній, просунутий), ділову англійську та підготовку до офіційних іспитів у Кембриджському ESOL, підготовку до IELTS, CV та співбесіди.

У нас є професійна команда викладачів англійської мови, яка допоможе вам придбати 100% знання англійської мови безпосередньо з вашого будинку.

Курси проходитимуть через скайп або у вас вдома у відповідність до ваших потреб часом, у тому числі у вихідні дні.

кункон / Піксабай

Яка школа?

Іноді дуже важко знайти найбільш відповідну школу для мовних потреб. Якщо ви, наприклад, живете в Лондоні, з одного боку у вас є широкий спектр навчальних закладів, на які ви можете вибрати, але, з іншого боку, на жаль, оцінити та знайти найкращу англійську школу в Лондоні для вас - це не легке завдання, як здавалося б. Це місто пропонує таке різноманітне і, тим не менш, неоднорідне число шкіл настільки, що, врешті-решт, часом ми, здається, не зможемо знайти ідеальну для нас школу.

Як ми приймаємо рішення? Що ми шукаємо? Які елементи та послуги ми маємо розглянути та проаналізувати, перш ніж вирішити, куди записатись, на який термін і який курс відвідувати? Звичайно, це непросте завдання, але, мабуть, ми можемо пам’ятати приказку «нехай просто» і, швидше за все, нам це вдасться. Ось наші пропозиції. Ваші знання мови повинні бути оцінені школою англійської мови, тому вони повинні мати цю програму, перш ніж щось починати. Вони повинні бути легко доступними з будь-якої точки міста, але, в той же час, вони також повинні мати можливість віддалено підтримувати вас (наприклад, через WhatsApp, Skype, Messenger), навіть якщо ви фізично цього не робите відвідувати їх курси; їм потрібно надати вам репетиторів / викладачів, навчальні програми яких можна знайти на їхньому веб-сайті або в будь-якому іншому місці; вони повинні бути доступними для обговорення ваших потреб, щоб здебільшого адаптувати свої послуги до ваших потреб. Було б також великим плюсом, якби вони також змогли створити та заохочувати позакласну діяльність серед студентів, а також зі своїми репетиторами / викладачами, такими як відвідування музеїв, спеціальні навчальні курси "щоденного життя", кінотеатри, театр, тощо.

Інструменти - це найважливіше, і, отже, вам слід дарувати книги, не відвідуючи їх у книгарнях чи купувати їх в Інтернеті. В основному, найкраща англійська школа Лондона повинна мати можливість надати вам найбільш підходящий сервіс коли-небудь, щоб ви могли без особливих зусиль покращити свої знання та мовні навички, зробивши це задоволенням.

Що ми робимо - в Skype

Сьогодні жвавий спосіб життя не завжди дає вам час присвятити себе навчанню, захопленням чи інтересам.

Британська школа B&20 знайшла правильне рішення для вас. Тепер ви можете відвідувати онлайн-класи та вивчати англійську мову безпосередньо з комфорту вашого дивана чи ліжка у спокійній обстановці вашого будинку.

Ви отримаєте якісні уроки від рідних вчителів англійської мови. Ваш вчитель буде доступний до пізнього вечора, в тому числі і у вихідні дні.

Ідеально підходить людям, які мають обмежений час та віддають перевагу онлайн-урокам англійської мови в будь-який час, включаючи вихідні.

Наші заняття по скайпу, як правило, є першим вибором для тих, хто не має часу відвідувати курс англійської мови в будній день. Тому ми надаємо цю послугу до 10 вечора.

Наші уроки викладають англійські носії мови, які мають великий досвід управління різними рівнями та конкретними запитами. Уроки інтерактивні з усіма охопленими темами, включаючи англійську граматику, бесіду, аудіювання, словниковий запас, перегляд відеороликів, щоб зрозуміти кращі соціальні ситуації. Ви не будете розчаровані, оскільки наші викладачі допоможуть вам швидко вивчити англійську мову та забезпечать вам найкращу якість за конкурентною ціною.

Для онлайн-уроків вам знадобиться міцне і надійне підключення до Інтернету та настільний або портативний ПК, ноутбук або iPad. Уроки можливі на смартфонах, але вони не ідеальні. Навушники або навушники та зовнішній мікрофон можуть бути вигідними. Вам потрібно буде використовувати Skype або подібний додаток.

Що ми робимо - У вас вдома

Якщо вам потрібен ваш викладач, щоб відвідати вас вдома на курсі англійської мови, ми можемо запропонувати вам цю послугу.

У вас не буде проблеми з поїздкою до Центрального Лондона.

Ви можете залишитися вдома і провести уроки один на один зі своїм вчителем, який буде вести вас через кожен етап вашого курсу. Ви можете отримати сертифікат у себе вдома без труднощів.

"Ви можете отримати сертифікат вдома без проблем"

Якщо ви не знаєте Лондона дуже добре або хотіли б, щоб ваш учитель був у вас вдома, ми раді знайти для вас індивідуальне рішення.

На сьогоднішній день у більшості людей немає часу та грошей, щоб переїхати до Центрального Лондона для відвідування курсу англійської мови. Ось чому Британська школа B&20 пропонує вам чудовий домашній сервіс для вивчення англійської мови.

Порівняно із класами Skype, домашні заняття є найкращим вибором для тих людей, хто хоче, щоб фізична присутність вчителя краще розуміла англійську мову та навчалася ефективно.

Нашими домашніми заняттями керують англійські носії мови, які нададуть вам інтерактивні уроки, використовуючи різні інструменти та методи (наприклад, розмови про соціальні ситуації), а також ви дізнаєтесь більше про граматику, загальну бесіду, ділову англійську та підготовку до іспитів. Ви також отримаєте сертифікат відвідування прямо додому без зайвих проблем.

Кожне заняття буде заплановане з вами тиждень на тиждень, щоб відповідати вашим строкам та цілям.

Розташування

Лондон

Address
2, Regent House – Pepper Street, Muirfield Crescent
E149SZ Лондон, Англія, Великобританія