Прочитайте офіційний опис

Один з міських, п'яти спеціалізованих шкіл Лондонського університету, Cass Business School є одним з провідних ділових шкіл Європи. Здійснюючи акредитацію за престижною золотою стандартною "потрійною короною", вона також є однією з провідних світових бізнес-шкіл.

Репутація світового класу

Невід'ємною частиною Лондона, Лондонського університету, є Cass Business School Sir John Cass Business School . Школа та її курси постійно входять до числа кращих у світі.

Касс володіє акредитацією золотої стандартної "потрійної коронки" від трьох найбільших та найвпливовіших асоціацій акредитації бізнес-шкіл:

  • Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB)
  • Асоціація МВА (AMBA)
  • Європейська система підвищення якості (EQUIS)

Завдяки створеній за 50-річну репутацію за досконалість у галузі освіти та ділових досліджень, Cass приваблює видатних вчених, студентів та бізнесу з усього світу у свою процвітаючу спільноту.

Опис місії

У компанії Cass ми допомагаємо людям процвітати в сучасному постійно зміненому, взаємопов'язаному бізнес-середовищі. Ми поєднуємо передові теорії та практику, щоб надихнути студентів у наш живий лондонський дім, а також залучити нашу зростаючу глобальну студентську мережу.

Як один із провідних світових бізнес-шкіл, наш підхід до освіти є унікально особистим, інтелектуальним та пристрасним - а також глобальним, практичним та дисциплінованим. Це дає нам змогу розвинути уповноважених лідерів бізнесу, які сприяють спритності, відмінності та стійкості у своїй роботі.

Знання - ми будуємо знання, що надихає впливове та впливове лідерство на думку

Освіта - ми індивідуалізуємо навчальний досвід, щоб нарощувати навички та досвід, а також сприяти розрізненню та спритності

Спільнота - ми виграємо разом як спільнота, допомагаючи нашим співробітникам, випускникам, партнерам та студентам по всьому світу процвітати

Глобальна перспектива

Наша глобальна охоплення є важливою частиною нашого успіху та підтримує нашу відданість різноманітності.

У Cass ми застосовуємо глобальний підхід до всього, що ми робимо. Це включає в себе нашу діяльність в Двадцять кампуса в Дубаї для обслуговування Близького Сходу, аж до надання модулів та організації навчальних поїздок у всьому світі та набору студентів та науковців з різного культурного походження та національностей.

Через нашу глобальну перспективу ми усвідомлюємо та використовуємо потужний потенціал різноманітності та співпраці.

Практичне виховання

Якщо ви приєднаєтесь до Cass як студента, студента магістра або MBA, щоб отримати ступінь доктора філософії або покращити свій розвиток за допомогою виконавчої освіти, ви будете стикатися з натхненним поєднанням новітньої теорії та практики.

У Cass ми не віримо в експлуатацію в силосах. Наша провідна світова бізнес-школа дає змогу отримати глибокі знання завдяки тісній взаємодії з лідерами галузі.

Цей підхід дозволяє нам забезпечити вас ідеями, практичними навичками та впевненістю, що вам потрібно процвітати у постійно розвивається реальному світі бізнесу.

Приєднуйтесь до Cass і станьте частиною зростаючої, потужної глобальної спільноти, де ви можете зробити свій власний знак як лідер у сфері мислення та створити власну історію успіху.

Фонд Сер Джон Касс

З того часу, як відомий підприємець Сер Джон Касс заснував школу в Альдгате в 1710 році, Фонд Сер Джон Касс підтримав світовий рівень освіти в Лондоні.

У травні 2001 року Фонд надав щедру допомогу новому будівельному проекту Cass Business School . Сьогодні вона продовжує надавати постійну підтримку Cass та її глобальній спільноті з понад 35 тисяч лідерів бізнесу нового покоління.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Cass Business School

Наш онлайн-магістра в Global Finance - це програма магістра світового рівня, яка пропонується через одну з провідних світових бізнес-шкіл, які мають акредитовані тричі. ... [+]

Наш онлайн-магістра в Global Finance - це програма магістра світового рівня, яка пропонується через одну з провідних світових бізнес-шкіл, які мають акредитовані тричі.

За допомогою гнучкого онлайн-формату, цей курс розроблений відповідно до ваших потреб, якщо ви:

Дивлячись, щоб продовжити свою кар'єру в фінансах, не зобов'язавшись виконувати свої зобов'язання щодо роботи або взяти на себе зобов'язання навчатися в університетіЗаснована в будь-якій точці земної кулі та прагне вивчити магістра світового рівня в галузі глобальних фінансів без переїзду до Великобританії або переїзду в інше місцеНовий для фінансової галузі, досвідчений, але бажаючий перейти в інший сектор, або просто прагнути до розширення та поглиблення ваших глобальних фінансових знань.... [-]
Великобританія London
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою