Central Bedfordshire College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

 • Central Bedfordshire College був створений у 1961 році в Dunstable.
 • 14 січня 2010 року коледж був перейменований в Central Bedfordshire College відображає прихильність коледжу Центрального Бедфордшира в цілому та прагнення бути визнаним першим у шістнадцяти установах у цьому регіоні.
 • Визнаний Ofsted як "гарний коледж з прикладом особливостей" Central Bedfordshire College нещодавно інвестував у Kingsway Проект, який створив нові об'єкти державних та студентських установ у своєму університеті Dunstable.
 • По всьому регіону Central Bedfordshire College розглядається як "дружній коледж", де оцінюється більш зріле середовище.
 • Коледж створює чудові умови для студентів з труднощами в навчанні, і це відображає культуру коледжу, яка полягає в пошуку рішень
 • Central Bedfordshire College має міцні партнерські відносини з Університетом Бедфордшира та Університетом Нортгемптона.
 • Навчальний план значною мірою базується на потребах регіону, учнів у регіоні та регіональних роботодавців
 • Ми тут, щоб упевнитися, що студенти досягають свого максимального потенціалу з сильною підтримкою, цілісності та любові до навчання

Бачення, Місія, Цінності та Норми

Бачення

" Central Bedfordshire College трансформує та збагачує життя через навчання та підприємництво у сфері працевлаштування".

Місія

"Ми забезпечимо чудове навчання та прогрес для наших громад в Бедфордширі та інших країнах. Ми будемо інноваційними, ініціативними та інклюзивними у тому, що ми робимо і як ми це робимо. Ми цінуємо та підтримуємо наших студентів, наших колег та наших партнерських зв'язків ».

Цінності та норми

У Central Bedfordshire College ми очікуємо, що співробітники та студенти будуть поводитися відповідно до таких значень та норм:
 • Для того, щоб ставитися до інших з ДОВІДЧНОСТІ та СУДОВИМИ
 • Бути Чесним у всіх наших стосунках між собою та нашими партнерами
 • Працювати разом як КОМАНДА та НАШІ НАШІ ЗНАННЯ
 • Бути чітким та прозорим
 • Бути зацікавленим та брати участь у діяльності коледжу
 • СЛУХАТИ ТА ЗВ'ЯЗАТИ
 • Прагнути до EXCELLENCE у всьому, що ми робимо
 • Щоб мати задоволення та насолоджуватися самим собою

Рівність, різноманітність та інтеграція

У Central Bedfordshire College ми пишаємося нашою роботою, спрямованою на забезпечення рівних можливостей, сприяння добросусідству між людьми та усунення будь-якої форми дискримінації, переслідування та віктимізації. Коледж серйозно ставиться до належного ставлення до державного сектору, який вимагає від державних органів:

 • Усунути незаконну дискримінацію, переслідування, віктимізацію та будь-яку іншу поведінку, заборонену Законом про рівність 2010 року
 • Попередня рівність можливостей між людьми, які поділяють захищену характеристику, і людям, які не поділяють це
 • Забезпечувати добрі стосунки між людьми, які мають захищену характеристику, та людям, які не поділяють його

У Central Bedfordshire College ми гарантуємо, що ми дотримуємося своїх зобов'язань стосовно державного забезпечення рівності заборгованості шляхом моніторингу та реалізації нашого щорічного Плану дій щодо ЕІД, який можна завантажити тут.

Якщо ви хочете дізнатись більше про обов'язок щодо рівності в державному секторі, натисніть тут

Ось деякі з речей, які Ofsted заявив про коледж у березні 2016 року Ofsted звіт про перевірку:

"Рівність можливостей добре пропагована в коледжі, а менеджери усунули розриви досягнень між різними групами студентів шляхом ретельного моніторингу та відповідних втручань".

"Взаємозв'язок між студентами та персоналом дуже позитивна в переважній більшості класів, в інших навчальних закладах та в соціальних сферах коледжу. Студенти користуються своїм часом у коледжі та відчувають себе частиною сильної спільноти".

"Студенти демонструють повагу до своїх вчителів та один одному, підвищують рівень довіри, отримують хороше самостійне мислення та навички навчання, а також успішно сприяють груповим дискусіям".

"Студенти та співробітники постійно ставляться до поважних поглядів та поглядів, що стосуються один одного. Недавня ініціатива, спрямована на заохочення філософських дискусій навколо суперечливих питань, сприяє їх розуміння та толерантності один до одного та безпечній і гармонійній атмосфері в коледжі. сприяти британським цінностям ".

Central Bedfordshire College є гордим володарем лідерів у різноманітності та інвесторами в галузі різноманіття, який нагороджений Національним центром різноманітності.

Розташування

Лутон

Leighton Buzzard Campus

Лутон

The Incuba

Лутон

Dunstable (Higher Education)

Лутон

Dunstable (main campus)

Лутон

Dunstable (Luton Road)

Лутон

Houghton Regis

Лутон

Dallow Learning Community Centre

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія