Прочитайте офіційний опис

Центральний навчальний закон, Є провідним постачальником професійної підготовки параюрідіческой і кваліфікації в Великобританії. Вони забезпечують предметне конкретне навчання параюрідіческой для підвищення вашого профілю для роботодавців і допомогти в подальшому свою кар'єру. Кваліфіковані асистенти користуються великим попитом і в минулому випускників прогресували, щоб отримати роботу, просування по службі і створити успішний бізнес.

Центральний Закон Навчання (Шотландія) Ltd разом з Університет Стратклайд, Ініціатором концепції параюрідіческой навчання майже 20 років тому. Вони тепер провідний постачальник практичних кваліфікації параюрідіческой на університетському рівні протягом всього Великобританія.

Гнучкий формат домашнього дослідження дозволяє делегатам вчитися в своєму власному темпі, поряд з повною зайнятістю і сімейними обов'язками. Комплексні навчальні матеріали надаються на початку курсу, в тому числі керівними вказівками, навчальної програми курсу та завдання. Курс повністю автономний і студенти не потребують будь-яких додаткових матеріалів. Наші співробітники та промисловості на основі наставники стикатися у всьому, щоб забезпечити підтримку і керівництво. Успішні студенти запрошують випускників на щорічній церемонії нагородження в Університет Стратклайд, Глазго.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Central Law Training

ЦПТ Шотландія також рада запропонувати онлайн сертифікат в області управління проектами для юристів, який представляє перевірені методи управління і адаптує їх, щоб зроби ... [+]

ЦПТ Шотландія також рада запропонувати онлайн сертифікат в області управління проектами для юристів, який представляє перевірені методи управління і адаптує їх, щоб зробити їх актуальними і застосовними до правовій сфері. Ви познайомитеся з структурованим підходам, які забезпечують ви зустрічаєте бізнес-цілей при одночасному підвищенні вартості клієнта і забезпечення прибутковості. Ряд шаблонів надаються і ви будете керуватися при їх використанні, щоб змусити їх працювати краще для вас. Курс завершується гнучко онлайн навколо інших зобов'язань. Після закінчення ви отримаєте сертифікат в області управління проектами для юристів, які присуджуються CLT Шотландії спільно з Університетом Стратклайд.... [-]

Великобританія Glasgow
Серпень 2019
англійська
Заочне навчання
6 години
Онлайн
Детальніше англійською мовою