Ducere Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Найважливіші кваліфікації в галузі промисловості

Дюсер співпрацює з Університетом Уельсу, Трійцею Сент-Дейвід, щоб доставити ступені, які містять унікальні ресурси бізнесу в світі, які славляться Дюсером, а також академічну строгість, надану найстарішим королівським університетом Уельсу та Англії після університетів Оксфорда та Кембриджа .

Це партнерство призвело до того, що Дюсера та Університет Уельсу Трійці Сент-Девід з гордістю пропонують найбільш інноваційні ступені - унікальну програму для студентів, яка дозволяє студентам працювати над реальними проектами з провідними бізнес-організаціями у Великобританії.

Дюкре - це сучасне соціальне підприємство, яке надає найвибагливіші у світі та найсучасніші технології для вищої освіти. Наші програми вищої освіти фінансують новаторське видавниче та грамотне розвиток у 24 африканських країнах. На сьогоднішній день Фонд опублікував понад 700 студентів-авторів у 50 збірках африканських дитячих оповідань.

Університетські ступені для інноваційної економіки XXI століття

У партнерстві з університетами та великими компаніями, Ducere забезпечує ступені, які призначені для задоволення потреб сучасного учня шляхом гнучкого навчання в Інтернеті, реалістичних бізнес-проектів та безлічі студентської підтримки.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Практична та галузева вища освіта

Курси Ducere проводяться у співпраці з провідними організаціями, щоб забезпечити вищу освіту, яка дійсно готує випускників до наступної кар'єри. Партнерські відносини промисловості Дючера сприяють створенню практичного та відповідного змісту курсу; реальні промислові проекти, що з'єднують студентів з реальним діловим світом.

Завершення ступеня з Дючером та UWTSD - унікальний, цінний досвід, який ви не можете отримати в іншому місці. Якщо ви вирішите почати свій власний бізнес, створити соціальне підприємство або працювати в рамках організації, ви дізнаєтеся, застосовуючи навички для реальних бізнес-завдань. Прикладний диплом з навичками працедавців, які шукають, забезпечить вам успіх у будь-якому шляху, який ви виберете.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Реальні дані від глобальних лідерів та бізнес-інноваторів

Факультет глобальних лідерів Ducere складається з більш ніж 250 лідерів галузі з найвищих ешелонів суспільного життя, включаючи колишніх президентів, прем'єр-міністрів, керівників компаній, підприємців та меценатів.

Відеозаписи цих лідерів викладаються по всій змісті та навчальному плану курсу Дюсера, подолавши розрив між академічними дослідженнями та практичним, галузевим навчанням.

"Ступінь, яка вирішує проблему ефективності та застосування на робочому місці"

Sky News Live (Switzer Daily)

"Глобальні лідери ... доставляють курси лідерства в реальному житті"

Щотижневий журнал Business Review

Розташування

Свонсі

Address
Свонсі, Уельс, Великобританія