Elizabeth Johnson Organization

Введення

Прочитайте офіційний опис

Курси англійської мови для дітей, підлітків та дорослих

В EJO ми підтримуємо традиції викладання курсів англійської мови для дітей, підлітків і дорослих, з досвідом більше 50 років. Наші викладачі присвячують себе виведенню кращих у кожного студента. Ми використовуємо найновіші підручники та ресурси для навчання дітей, підлітків і дорослих, які співчутливо ставляться до потреб кожного окремого студента. Наші методи поєднують у спілкуванні граматику, читання та лексику.

У наших заняттях англійська мова розмовляє постійно, а розмовляючи - найкращий спосіб вчитися!


Чому обирають нас?

Вибір найбільш підходящого мовного курсу дійсно важливий, тому що йдеться про інвестування на майбутнє. Якщо ви шукаєте курс літнього відпочинку для інтенсивної індивідуальної програми для себе, члена вашої сім'ї або одного з ваших співробітників, ми впевнені, що відповідь полягає у вивченні англійської з нами!

106992_106948_Smiley.jpg

Ми пропонуємо:

П'ятдесят років досвіду організації успішних програм англійської мови

Ми викладаємо англійську мову для студентів з інших країн протягом п'ятдесяти років. За цей час ми вітали понад 250 тисяч студентів у Великобританії на різних курсах і добре відомі у всьому світі.

Ми організовуємо міжнародні курси, програми для окремих національних груп та уроки англійської мови, де окремі учні живуть і навчаються в будинку приймаючого вчителя.

Всі курси, за винятком програм онлайн навчання, акредитовані Британською Радою. Ми є членом національної асоціації акредитованих шкіл англійської мови та організацій мовних курсів, Англійська Великобританія, а також, у рамках цієї рамки, групи фахівців, Young Learners English UK.

У світі, що швидко змінюється, наша відданість кожному з наших учнів залишається незмінною.


Всі курси, крім онлайн навчальних програм, акредитовані Британською Радою

Акредитація Британської Ради є визнаним стандартом забезпечення якості навчання англійської мови у Великобританії. Британська Рада регулярно перевіряє організації, які пропонують курси англійської мови як іноземної. Ті, які відповідають узгодженим високим стандартам якості, акредитовані Британською Радою.

Акредитація надає студентам гарантію якості. Наші курси були акредитовані після запровадження схеми акредитації для провайдерів курсів англійської мови.


Більше, ніж просто курс - повний досвід вивчення мови

Ви вивчаєте англійську мову у вашій сесії навчання з вашим учителем, але також у багатьох інших способах. Ви дізнаєтеся, розмовляючи зі своїми вчителями та з новими друзями за межами уроку, а також, якщо ви перебуваєте у програмі сім'ї, з господарями. Звичайно, ви дізнаєтеся також, як ви йдете в магазини і відвідуєте місця місцевого та національного інтересу.

Навчання з EJO є ефективним і приємним!


Викладання з акцентом на практичне спілкування належним чином кваліфікованих викладачів

Ми максимально використовуємо ваше перебування в Англії, будучи впевнені у використанні англійської мови. Наше навчання завжди зосереджено на вас і на ваших потребах у навчанні. Навчальна діяльність надає вам можливість використовувати практичну, повсякденну англійську. Класна робота завжди ґрунтується на класі розміром максимум шістнадцяти студентів. Один-один-викладання очевидно замислюється на індивідуальній основі.

Ми використовуємо підручники як ресурс під час деяких уроків, а також автентичні, реальні матеріали, такі як газетні статті, радіо- та телевізійні програми, записи, вірші та фільми. Згідно з типом, звичайно, ви вибрали, цілі будуть досягнуті за допомогою парної та групової роботи, рольової гри, дискусій, презентацій, інтерв'ю та опитувань.

Вивчення англійської мови в Англії означає, що ви відчуваєте ідіоматичну та повсякденну мову, якою володіють носії мови. Ми пропонуємо Вам максимальну можливість практикувати повсякденну англійську як під час програмування, так і поза межами навчання.

Ми вибираємо наших вчителів дуже ретельно для їх досвіду, професіоналізму, доброзичливості та ентузіазму; насправді за їх загальну придатність до типів курсів, які ми пропонуємо. Наші вчителі мають відповідну кваліфікацію, яку вони навчають.


Студентський добробут завжди є абсолютним пріоритетом

Ми приділяємо найбільше значення забезпеченню Вашої безпеки та благополуччя відповідно до вашого віку, фону та типу, звичайно, ви перебуваєте.

Розміщення, яке ми надамо, буде придатним, відповідатиме вимогам схеми акредитації Британської Ради та забезпечить безпечне та безпечне середовище.

Якщо ви перебуваєте в сім'ї, а не в житловому приміщенні, ви будете жити як член домогосподарства. Наш представник відвідує всі наші місця проживання в сім'ї, і ми перевіряємо кожний будинок згідно з критеріями Британської Ради. Наші будинки теплі і привітні, і ми не розміщуємо більше одного учня з однією рідною мовою в будинку одночасно, якщо тільки ви не попросите нас зробити це.

Як в сім'ї, так і в житлових приміщеннях, ми запропонуємо Вам збалансовану дієту з урахуванням будь-яких розумних дієтичних вимог.

На початку Вашого курсу ми надамо Вам актуальну та корисну інформацію з питань англійського права та безпеки, а також інформацію про місцевість, в якій Ви перебуваєте.

Ми також надамо Вам цілодобовий телефонний номер для використання в надзвичайних ситуаціях.

Розташування

Пасфілд

Address
Elizabeth Johnson Organisation LLP Eagle House Lynchborough Road
GU30 7SB Пасфілд, Англія, Великобританія