Elizabeth Johnson Organization

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інтернет-курси англійської мови для підлітків та дорослих

Онлайн-курси самостійного навчання та викладаються онлайн-курси

Інтернет самонавчання
EJO пропонує 9 різних онлайн-пакетів курсів для підлітків та дорослих. Усі студенти потребують підключення до Інтернету та пристрою (більшість зручні для мобільних пристроїв, і вони просто завантажують додаток).
Пропоновані пакети варіюються від двокомпонентного курсу академічної англійської мови до п'ятикомпонентного курсу ділової англійської мови. Наприклад, пакет курсів «Вниз до бізнесу» (Ance to Business Achiever) складається з ділової мови, ділової лексики та трьох компонентів для ділового письма на рівні B2. Курс практичної англійської мови на рівні A2 і вище починається з діагностичного тестування, після чого програма вибирає шлях уроку, який буде проходити студент. Курс рівня А1 уроки попередньо вибираються.

Викладав онлайн-курси

EJO пропонує курси академічної англійської мови, ділової англійської мови, загальної англійської мови та підготовки до іспитів в Інтернеті. Перед початком курсу ви проходите тест з англійської мови та аналіз потреб. Ви детально обговорюєте з членом команди EJO ваші цілі та завдання вашого курсу та конкретні мовні галузі, які ви хочете розвивати. Незалежно від ваших потреб, ваш учитель планує програму для їх задоволення. Уроки тривають 60 хвилин, і ви можете мати стільки або стільки уроків, скільки вам потрібно.

Усі викладачі є кваліфікованими викладачами EFL, які працюють з EJO. Окрім часу викладеного уроку, студенти також отримають додаткові завдання для виконання. Усі учасники отримують сертифікат після успішного проходження курсу. Уроки будуть проводитись із використанням зуму або подібної платформи.


Чому обирають нас?

Вибір найбільш підходящого мовного курсу насправді важливий, оскільки йдеться про вкладення коштів у майбутнє. Незалежно від того, чи шукаєте ви викладений онлайн-курс або курсовий пакет, який є лише в Інтернеті та самостійно навчаєтесь для себе, члена вашої родини або одного з своїх співробітників, ми впевнені, що відповідь - вивчити англійську мову разом з нами!

Розташування

Alton

Address
GU34 Alton, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія