Elizabeth Johnson Organization

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інтернет-курси англійської мови для підлітків та дорослих

Онлайн-курси самостійного навчання та викладаються онлайн-курси

Інтернет самонавчання
EJO пропонує 9 різних онлайн-пакетів курсів для підлітків та дорослих. Усі студенти потребують підключення до Інтернету та пристрою (більшість зручні для мобільних пристроїв, і вони просто завантажують додаток).
Пропоновані пакети варіюються від двокомпонентного курсу академічної англійської мови до п'ятикомпонентного курсу ділової англійської мови. Наприклад, пакет курсів «Вниз до бізнесу» (Ance to Business Achiever) складається з ділової мови, ділової лексики та трьох компонентів для ділового письма на рівні B2. Курс практичної англійської мови на рівні A2 і вище починається з діагностичного тестування, після чого програма вибирає шлях уроку, який буде проходити студент. Курс рівня А1 уроки попередньо вибираються.

Викладав онлайн-курси

EJO пропонує онлайн-курси з викладання англійської мови та загальної англійської мови. Курси проводяться в 15 годинних блоках, і студенти можуть взяти стільки блоків, скільки бажають. Для декількох блокових покупок пропонується знижка. Всі викладачі є кваліфікованими викладачами EFL, які працюють з EJO. Як і викладений час уроку, учні також отримають додаткові завдання для виконання. Усі учасники отримують сертифікат про успішне завершення курсу. Уроки проводитимуться за допомогою масштабування або подібної платформи.


Чому обирають нас?

Вибір найбільш підходящого мовного курсу насправді важливий, оскільки йдеться про вкладення коштів у майбутнє. Незалежно від того, чи шукаєте ви викладений онлайн-курс або курсовий пакет, який є лише в Інтернеті та самостійно навчаєтесь для себе, члена вашої родини або одного з своїх співробітників, ми впевнені, що відповідь - вивчити англійську мову разом з нами!

Розташування

Alton

Address
GU34 Alton, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія