Financial ELearning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Financial ELearning є першим в світі онлайн Великобританії уряд Ofqual ( HREF = "Ofqual.gov.uk ) акредитований постачальник навчання пропонує розуміння світу фінансів і торгівлі,

Ми є висококваліфікованими новаторами, що працюють у навчальному секторі, створюючи та забезпечуючи гнучкі багатомові рішення для електронного навчання, що дає змогу споживачеві отримати доступ до нашого матеріалу в будь-якій точці світу.

В Financial ELearning електронного Financial ELearning ми розуміємо , фінансів і торгівлі, наш комплексний Ofqual акредитовані і регулюється поглиблені економічні курси створюються екс-фінансового ринку трейдерів і експертів галузі.

Наміри

Запропонувати британським урядам акредитовані курси фінансових послуг, що стосуються дотримання, ризику та торгівлі.

Надати консультативну консультативну консультацію з фінансової підготовки, щоб максимально підвищити ефективність роботи та економії коштів.

Прийняти існуючі / традиційні матеріали курсу, які зараз використовуються, і конвертувати їх у 100% доступність в Інтернеті.

Як це працює

Ми надаємо нашим клієнтам безпечний індивідуальний доступ до наших онлайн-курсів.

Пропонуємо повну підтримку при вступі до матеріалу курсу, налаштувань мови та плану навчання.

Як отримати доступ до онлайнового (сумісного) навчання, коли я його придбав?

Перший раз, коли ви здійснюєте покупку, вам буде надіслано посилання на доступ до свого Blended Learning Portal, будь-ласка, позначте це в своєму браузері або збережіть електронний лист із посиланням. Коли ви входите на свій Blended Learning Portal, використовуючи ім'я та пароль, які ви створили під час реєстрації, ваші покупки будуть доступні для перегляду.

Чи потрібен мені код доступу для входу в Портал змішаного навчання?

Ні, як правило, всі менеджери та студенти можуть ввійти за допомогою своєї електронної адреси та пароля. Єдиний раз, коли вам потрібен код доступу, буде, якщо ваш менеджер створив для вас ваш обліковий запис і не знав вашу адресу електронної пошти. У цьому випадку система створить код доступу для менеджера, який вам надасть вам для використання.

Я купую онлайн навчання від імені моєї організації, як я можу керувати своїми учнями та стежити за їх прогресом?

Якщо ви здійснюєте первинну покупку для декількох елементів онлайнового навчання, для вас буде створено обліковий запис як менеджер, і вам буде надіслано електронне повідомлення про доступ до свого Blended Learning Portal.

  • У нас є захищені інструменти
  • Сертифіковані продукти
  • Конкурентне ціноутворення
  • Регуляторне схвалення
  • Набутий навчальний досвід
  • Велика підтримка

Розташування

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія