Flexible Learning with Falmouth University

Введення

Прочитайте офіційний опис

54

Заснована в 1902 році, ми раніше були Школою мистецтв Фалмут, Фалмутський коледж мистецтв і дизайну та Університетський коледж Фолмут. Ми досягнули повного статусу університету в грудні 2012 року і отримали золото в рамках Технічного досвіду (TEF) 2017 року.

У Фалмутському університеті в даний час налічується понад 4700 студентів з фундаційного рівня, а докторантура складається з більш ніж 100 країн світу. Студенти зараховуються до 54 курсів; від архітектури до анімації, бізнес-підприємництва до обчислень, мода до журналістики.

Вони користуються викладанням світового класу та сучасними можливостями. За всіма навчальними дисциплінами, що навчаються в Фолмуті, основною метою університету є надання студентам навичок, необхідних для отримання чудової роботи та з упевненістю підприємців, щоб вони перетворили свої ідеї в комерційний успіх. З першого дня наші студенти навчаються розвивати свою творчість, підприємницькі навички та знання галузі. Після закінчення навчання вони готові і мотивовані, щоб приєднатися до захоплюючих і стрімких творчих індустрій. Не тільки наші випускники отримують чудові роботи - рівень зайнятості наших випускників становить 97% - 28% створили власну справу. Це в чотири рази вище, ніж в середньому у Великобританії. Сприяння цьому підприємницькому духу є ключем до того, як ми навчаємось. Хоча Корнуолл - наш дім, світогляд Фалмута є міжнародним. Наш портфель все більш глобально орієнтований і ставить нас на перший план видання першокласної освіти, де б ви не знаходились у світі. Наші працівники, з їхніми галузевими зв'язками та перевіреним досвідом у комерційному секторі, стануть основним елементом успішної реалізації цих новаторських курсів. Тепер ви маєте можливість дізнатись, чому Фальмут - номер один.

Гнучко вивчаючи Фалмутський університет

Університет Фалмут має репутацію та заслужив значну репутацію, надаючи плацдарм для кар'єри студентів у всьому світі та багатьох відомих провідних креативних компаній. Гнучко вивчайте програми Фалмутського університету, де б ви не запропонували вам можливість навчатися за особистої швидкістю або інтенсивністю, яка вам підходить, і підходити до нерегулярних робочих графіків. Творчий сектор є сектором росту в усьому світі. Якщо ви прагнете посилити свою кар'єру або почати свою кар'єру в творчому секторі, гімназія гімназій Фалумтівського університету забезпечить вас належними навичками та знаннями, не перериваючи свій дохід і кар'єру. Ми заохочуємо усіх, хто працює у творчому секторі у всьому світі, ніколи не припиняти розвиток. Наші курси строгі, практичні та розроблені, щоб забезпечити вас знаннями та навичками, щоб стати ефективним професіоналом у вашій практиці. Всі модулі розроблені та навчаються онлайн фахівцями Фалмуту, які є галузевими експертами. Наш підхід підтримує вас на кожному кроці, забезпечуючи навчальний досвід, рівний за рівнем якості, для наших навчальних курсів на магістратурі. Ключові особливості:

 • Гіфлічно вивчайте роботу вдома, на робочому місці або в будь-якій точці світу
 • Не потрібно переміщатись, проходити кар'єру або подати заявку на отримання візи
 • Структуровані, щоб допомогти вам завершити курс протягом двох років навчання за сумісництвом
 • Навчайте разом і спілкуйтеся з іншими студентами з усього світу
 • Висока якість онлайн-навчання: стислі лекції та цифрові ресурси, розроблені провідними вченими нашої галузі, які навчають вас у модулях
 • Перший клас наукової підтримки: репетитори доступні кожен день, щоб дати вам керівництво та зворотній зв'язок
 • Залучення навчальних заходів, які допоможуть вам застосувати теорію до практики
 • Багатий відгук від репетиторів та однолітків, із сесіями зворотного зв'язку
 • Всі оцінки приймаються та подаються в Інтернеті
 • Регулярні можливості для особистих зустрічей з викладачами, однокурсниками та промовцями, що проводяться як у Фолмуті, так і в міжнародних регіонах.
 • Все, що вам потрібно, доступне в нашій інтуїтивно зрозумілій онлайн-платформі навчання; вам не потрібно бути технологічним майстром, щоб насолоджуватися вивченням онлайн з Фальмутом
 • Нагорода МА відповідає за титул та якість, що відповідає нашим студентам на курсах

Розташування

Святий Ів

Address
Email: flexible@falmouth.ac.uk
Tel: 0800 599 9123 (UK) or +44 1223 447713 (International)

Святий Ів, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія