Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коли ви вибираєте Грінвіч школа бізнесу і фінансів (GSBF), Ви вибираєте досвід, який буде оскаржувати і надихати вас. Ми десять років старий інститут, що пропонує широкий спектр курсів в області управління бізнесом, починаючи від дипломів градусів студентів по всьому світу.

GSBF сприяє висококваліфікованих фахівців з багаторічним комерційним і науковим досвідом. Середня кваліфікація фахівців, які працюють в GSBF є післявузівську з 12 років плюс досвід роботи як в академічних і ділових районах. Ми пропонуємо онлайн, дуже гнучкі програми, орієнтовані на професіоналів, які ведуть напружену життя. будучи студентом GSBF Ви можете завершити освіту в будь-який час - в будь-якому місці за допомогою настільного / ноутбука / планшета або будь-якого іншого мобільного пристрою. Люди, які відносяться до наших програм включають в себе:

  • Успішні менеджери, керівники і фахівці, які хочуть просувати в їхній кар'єрі.
  • Амбітні люди, які хочуть швидко відслідковувати їх обрану професію.
  • Ті, хто хоче почати нове підприємство або взяти поточну на більш високий рівень.

Грінвіч школа бізнесу і фінансів (GSBF) прагне запропонувати сприятливу ще сувору середу навчання, щоб допомогти студентам реалізувати свій потенціал і успішно досягти своїх кар'єрних устремлінь. ми в GSBF пишаємося тим, що в створенні професійних і сприятливих умов для всіх, хто прийшов вчитися з нами.

Всесвітньо відомий Кваліфікації

Великобританія має деякі з найвідоміших в світі університетів, включаючи Кембриджський університет і Оксфордський університет. Установи в Великобританії заробили заслужену репутацію високого рівня якості і високих стандартів навчання. Вивчаючи в Великобританії, ви будете частиною цього освітнього спадщини.

  • Наші програми є економічно ефективними
  • Ви можете вчитися в будь-який час - в будь-якому місці
  • Ідеально підходить для роботи професіоналів

Причини для вивчення з нами

Професійний: Кваліфікації, пропоновані в GSBF розроблені, щоб допомогти вам набути навичок, необхідних для досягнення успіху і зробити різницю на робочому місці.

ДОСТУПНЕ: Все кваліфікації, пропоновані в GSBF доступні за ціною, ніж традиційні коледжі та університети.

Гнучкий: Кваліфікації сверхгіб-, пропонується 100% онлайн. Таким чином, ви можете отримати доступ до тих же з будь-якої частини світу за допомогою будь-якого комп'ютера / ноутбука або мобільного пристрою. Оцінки одиниць / модулів шляхом подачі завдань.

гарантована якість: Вся наш диплом кваліфікація нагороджена провідних університетів Великої Британії через долити маршрути.

Розташування

Великобританія Інтернет

Address
Великобританія Інтернет, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: