Harley Oxford

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вивчіть неймовірний курс із державою художньої школи

Ми надаємо межі знань. Отримайте доступ до нашої найсучаснішої платформи де завгодно та всюди, 24/7, ми завжди для вас.

800+ Інтернет-курсів доступні

Вплив у цілком новий світ знань.

Знання у вас під рукою

Вивчіть курс будь-де зі свого мобільного, планшетного ПК, комп’ютера чи ноутбука.

Тому що ти заслуговуєш найкращого

Заробіть комісію за направлення вашої родини та друзів до нашої школи.

Будьте частиною магії з Harley Oxford

"Наша місія - надихнути вас жити своїм мрієм"

Незалежно від того, чи хочете ви навчитися новим навичкам, здобути кваліфікацію чи розпочати бізнес, Harley Oxford може допомогти вам. Репутація нашої школи процвітала з уст в уста; до нас ми не могли попросити кращого способу інформувати про кожну із багатьох переваг, які може принести онлайн-навчання.

"Мрійте, вірте, досягайте"

Harley Oxford | Директор школи

Ласкаво просимо в Harley Oxford

Наша місія - це те, що спонукає нас робити все можливе для розвитку людського потенціалу. Ми досягаємо цього, будуючи новаторське цифрове навчальне середовище, роблячи курс більш гнучким, створюючи образну та різноманітну команду та позитивно впливаючи на громади, де ми працюємо та живемо.

З більш ніж 40 000 студентів по всьому світу і понад 1000 курсів, Harley Oxford - одна з найбільших інтернет-навчальних спільнот на сьогоднішній день.

Зацікавлені вивченням нового курсу, здобуття навичок чи хобі, наші курси доступні з будь-якої точки світу та сумісні з комп’ютерами, планшетами та смартфонами.

Кожен курс має підтримку викладачів, доступ до БЕЗКОШТОВНОї підтримки резюме та поради щодо роботи.

Вивчайте курс у власному темпі, виходячи з комфорту власного будинку, і працюйте над галузевими нагородами, які додадуть сили вашому резюме. Harley Oxford є інструменти, необхідні для просування в якості експерта з обраної вами професії.

Керуючись своєю наполегливістю, ми постійно прагнемо реалізовувати критичні ініціативи, необхідні для досягнення нашого бачення. Роблячи це, наша школа передаватиме досвід роботи в кожному куточку організації та задовольнятиме або перевершує наші зобов’язання перед багатьма учнями, яких ми обслуговуємо. Усі наші багаторічні стратегії та короткочасні дії формуватимуться за допомогою вибору основних цінностей, які поділяються нашими учнями та командою.

Передумати. Зміни своє життя.

Широкий вибір є лише початком, ми мріємо про набагато більше для наших студентів, що мають безкоштовну підтримку резюме та всі інструменти, необхідні для того, щоб допомогти вам прогресувати обрану професію. Ми із задоволенням пропонуємо студентам гнучкість вивчати курс в будь-який час і в будь-якому місці.

Дві найбільші перешкоди при проходженні курсу та кваліфікації часто можуть бути часом та витратами. З цієї причини Harley Oxford надає студентам можливість отримати доступ до курсів в Інтернеті з будь-якого місця, поки вони працюють і за доступною ціною. Наші курси можна отримати з ПК, мобільних телефонів та планшетів; це означає, що ви можете навчитися будь-де в дорозі.

Після того, як ви перейдете на курс з нами, вам пропонують кілька переваг від безкоштовної підтримки резюме, підтримки репетиторів та багато іншого.

137724_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Акредитації та нагороди

Репутація наших студентів вважається, тому наші курси були оцінені та сертифіковані партнерськими організаціями з кваліфікованими фахівцями галузі.

Ряд наших курсів були затверджені CPD, ICQAS та CMA. Ми цінуємо ці партнерські стосунки та їхню увагу до деталей, оскільки ми віримо в пристрасті, бажання та вміння нашого студента продовжувати та вивчати будь-який новий курс, навички, які вони вважають необхідними.

Студентські відгуки

"Нещодавно я закінчила курс Рейки 1 та 2 рівня. Мене хвилювало, як мені це вписати, коли я працюю на повний робочий день, із сім'єю, але мене добре підтримали модулі, які можна вмістити навколо вашого життя. Будь-які запитання швидко відповіли досвідчений персонал. Якщо Рейкі - це те, про що ви думали, про що ви дізналися, і у вас обмежений час, то це, безумовно, курс для вас! "

-Ліза - студентка Рейкі

"Завдяки Harley Oxford я зараз пройшов свої рейки рівня 1 та 2. Курс був легким для розуміння та легким для його проходження. Після того, як я перебрався до когось, було гарне спілкування з репетиторами, я зараз з нетерпінням чекаю робити рівень рейки. 3. "

Джеймі - студент Рейки

"Мені здалося, що курс Reiki 1 & 2 дуже цікавий і охоплює всі аспекти, які я хотів вивчити. Сайт був дуже зручним для користувачів і простий у навігації, і я знайшов варіанти, щоб відзначити як повний досить корисний, як іноді мене дзвонять вдалині від дітей під час мого навчання. практичні завдання були також дуже корисно досвід Рейки на практиці на протязі всього курсу , який я відчував себе тримав мотивацію вгору. Велика підтримка від допомоги команди , і я дуже рекомендую курс з Harley Oxford . »

Саманта - студентка Рейки

Розташування

Лондон

Address
Harley Oxford.
158 City Rd

Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: