Immerse Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

110930_Social_Media-8.jpg

Огляд

Неперевершений освітній досвід, який проводиться в історичному університеті міста Кембридж

 • Сесія 1: 28 червня - 11 липня
 • Сесія 2: 5 липня - 18 липня
 • Сесія 3: 12 липня - 25 липня
 • Сесія 4: 19 липня - 1 серпня
 • Сесія 5: 26 липня - 8 серпня
 • Сесія 6: 2 серпня - 15 серпня
 • Сесія 7: 9 серпня - 22 серпня

Immerse Education - це двотижнева навчальна програма з різноманітними та збагачуючими навчальними програмами, розроблена для студентів 13-18-річного віку - забезпечує дегустатору того, що як вивчати предмет на більш високому рівні.

Навчальні програми та семінари розробляються та викладаються експертами в оптимальному навчальному середовищі, що стимулює академічні дослідження. А наш ретельно спланований графік гарантує, що програма не тільки відповідає академічним потребам учасників, але й надає унікальний досвід університетського міста завдяки великій кількості позакласних заходів.

Студенти проживають в одному з найбільших і найкрасивіших університетських коледжів у Кембриджі. В історичних стінах коледжу ми пишаємось тим, що надаємо унікальний досвід лідерства та досконалості в навчанні завдяки надихаючій програмі для учасників.

Завдяки різноманітній та збагачувальній навчальній програмі програма дозволяє студентам досліджувати та розширювати свої знання з обраного предмету в неперевершеному академічному середовищі.

Студенти виходять впевненішими та готовими чітко сформулювати те, що вони вивчили, знаючи обрані ними напрямки, що дають безпрецедентні академічні уявлення - і, звичайно, багато незабутніх спогадів по дорозі.

Виняткове вчення

Cambridge Immerse teaching

Ми пропонуємо учасникам вибір різноманітних предметів, від мистецтва до наук. Всі предмети, які викладаються в Immerse, викладають нинішні чи колишні викладачі Кембриджського університету або Оксфордського університету. Наш суворий процес перевірки гарантує, що всіх студентів навчають викладачі, які займаються і підтримують - і, перш за все, ентузіазмом, щоб поділитися своїм досвідом.

Наша філософія полягає в тому, що нашим учасникам слід кидати виклик цікавим академічним концепціям; в той час як наші репетитори створюють доброзичливе та сприятливе середовище, в якому наші учасники відчувають себе комфортно та процвітають.

Вам буде запропоновано поглибитись та вивчити поточні дебати та питання обраної дисципліни в ретельно спланованих навчальних посібниках, що наслідують унікальну систему Oxbridge для залучення репетиторів та студентів та дебатів. Це підхід, який виходить за рамки поверхневого і дає унікальні уявлення, які є як освіжаючими, так і інтелектуально стимулюючими.

Напевно, ви з'явитесь, безсумнівно, набагато більш впевненим та обізнаним у вашій вибраній дисципліні, вирішивши складні, але цікаві теми, які, як ми сподіваємось, покращать ваші академічні пристрасті. Студенти тепер можуть вибрати навчатися до двох предметів протягом програми. Предмети, які ми пропонуємо, включають:

 • Медицина
 • Закон
 • Інженерія
 • Фізика
 • Математика
 • Хімія

Cambridge Assessments

Оцінки учасників

Протягом усієї програми наші викладачі відслідковують студентам взаємодію з темами, якими їх навчали. Після закінчення програми оцінку учасника складається репетитором, оцінюючи прогрес учасника, а також викладає рекомендації щодо того, як найбільш ефективно заохочувати учасників до розуміння та зацікавлення теми, які були вивчені.

Інтерв'ю з майстер-класами (необов'язково)

Cambridge interviews

У рамках нашої ретельно розробленої майстер-класів для інтерв'ю студенти отримають уявлення про основні навички, необхідні для успішного формулювання своїх точок зору в умовах тиску. Ці семінари спрямовані на розвиток довіри та інтелектуальної наполегливості, необхідної для вирішення деяких ключових питань, які можуть виникнути під час співбесіди, а також вирішувати дебати, що стосуються деяких найбільш актуальних питань в рамках дисципліни на даний момент. Семінари "Інтерв'ю" включені до плати за програму, хоча відвідування є необов'язковим.

Консультації з особистими записами (необов'язково)

Протягом тривалості програми Immerse, студенти матимуть можливість розробити проекти своїх особистих заяв, необхідних для доступу до університетів у всьому світі з досвідом та допомогою високооцінених викладачів. Студенти вивчають методи, щоб коротко висловити свій інтерес до певної дисципліни, створивши переконливу особисту заяву, що демонструє досягнення та інтерес до предмету. Консультації з особистих заяв включені в плату за програму, хоча відвідуваність є необов'язковою.

Позакласне різноманіття

Cambridge extracurricular

Занурення забезпечує по-справжньому захоплюючий досвід університетського життя. Ви не тільки відкриєте для себе і продовжите свої наукові інтереси, але й зануритесь у захоплюючий і часто захоплюючий спектр культурних заходів, що проводяться в Кембриджі. Можливість ознайомитися з щоденними організованими екскурсіями також дає можливість поспілкуватися з однодумцями з різноманітних фонів і швидко ознайомитися з містом.

Заходи, організовані в рамках програми, включають:

 • Ввечері в літню пору пробивається річка Кам - найважливіша справа Кембриджу.
 • Денна поїздка в Оксфорд, будинок архітектури "суперника" Кембриджського університету.
 • Офіційні вечері в знаменитих середньовічних банкетних залах Кембриджу.
 • Відвідайте сторінку нашої діяльності, щоб переглянути весь спектр пропонованих нами тем.

Розклад

Графік «Занурення» наповнений широким спектром унікальних наукових та позакласних заходів.

Учасники починають день із сніданку в головному залі їдальні коледжу, з різноманітними континентальними та гарячими варіантами сніданку. Далі йде перша навчальна сесія дня, яка проходить у форматі семінару чи лекції.

Потім учасники орієнтуються на обід у деяких з найкращих сендвіч-барів і кафе, які проходять в Кембриджі, і бажають вивчити місто невеликими групами. Після обіду навчальні заняття продовжуються у форматі невеликих навчальних груп або практикумів.

Після того, як усі основні навчальні сесії будуть закінчені, студентів відвідують широкий спектр екскурсій та культурних заходів, включаючи полювання, відвідування музеїв та спортивні заходи. Після обіду в коледжі триденна вечеря супроводжується вечірньою соціальною подією, яка допоможе учасникам висидіти та поспілкуватися після переповненого дня.

Графік, показаний на боці, дає змогу ознайомитись із типовим щоденним графіком, хоча це може відрізнятися залежно від подій, запланованих на певний день.

Типовий день ...

Почніть день із континентального або приготованого сніданку в їдальні коледжу. Великий вибір предметів сніданку допомагає учасникам підготуватися до важкого дня.

Cambridge a typical day

Неперевершена система підтримки

Cambridge Immerse

Ми робимо величезний акцент на створенні сприятливого та доступного середовища в компанії Immerse. Наші наставники - це команда дружніх, спеціально підготовлених випускників та магістрантів Кембриджського університету, які допомагають нашим учасникам швидко влаштуватися у програму.

Наставники мають досвід роботи з різноманітних наукових та позаакадемічних питань, і тому вони найкраще пропонують дружні, конфіденційні поради один на один. Ми неперевершено пишаємось цією мережею підтримки.

Наставники вивчають цілий ряд дисциплін, що дозволяє їм поділитися власними уявленнями та досвідом своєї академічної кар'єри. Кожен учасник також призначений наставником, у співвідношенні від шести студентів до одного наставника, кожен із яких має ентузіазм, щоб допомогти учасникам допомогти створити "будинок далеко від дому".

Розміщення

Cambridge Mentors

Занурення відбувається в самому приголомшливому і історичному центрі Кембриджського університету. Щоб дізнатися, в якому коледжі Ви будете перебувати, зв'яжіться з нами.

Всі учасники будуть розміщені у власних кімнатах, обладнаних високошвидкісним доступом до Інтернету. Коридори або сходи окремими студентами-чоловіками і дівчатами, а ванні кімнати - окремі або розділені між кількома учасниками. Сайт коледжу постійно охороняється та контролюється. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку "Campus".

Практична інформація

Інформація про подорожі:

Плата за занурення не включає поїздки в Кембридж. Є кілька варіантів транспорту, у тому числі прибуття в Кембридж залізницею, автобусом або рейсом. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога в плануванні подорожі до Кембриджа.

Для міжнародних учасників ми організуємо спільну трансфер до аеропорту з аеропорту Хітроу до Кембриджу. Виділені співробітники зустрічають учасників терміналу аеропорту після прибуття. Учасники можуть забронювати цю послугу після того, як вони забезпечили своє місце в програмі.

Медичні та дієтичні вимоги:

Ми можемо задовольнити більшість дієтичних вимог (вегетаріанські, вегетаріанські, алергії на горіхи, халал, кошер); будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо ви не впевнені, чи можемо ми задовольнити ваші дієтичні вимоги. Сніданок і вечірні страви включені до ресторану Immerse, і учасники закладу зроблять власні страви на обід в різних смачних ресторанах навколо Кембриджу.

Інша інформація:

Студенти повинні бути віком від 13 до 18 років під час відвідування у 2019 році. Студенти повинні вільно володіти англійською мовою.

Участь у 2019 році

Занурення - це житловий літній курс, що складається з видатних академічних класів, відмінних майстер-класів з навичок та захоплюючих позакласних заходів у історичному університетському місті Кембридж. Занурення виконується в наступні 2-тижневі сесії:

 • Сесія 1: 7 липня - 20 липня 2019 року
 • Сесія 2: 21 липня - 3 серпня 2019 року
 • Сесія 3: 28 липня - 10 серпня 2019 року
 • Сесія 4: 4 серпня - 17 серпня 2019 року
 • Сесія 5: 11 серпня - 24 серпня 2019 року

Ми будемо раді допомогти вам, якщо у вас є будь-які питання, перш ніж забронювати ваше місце.

Розташування

Кембридж

Cambridge Immerse

Address
Cambridge Immerse
23 King Street
Cambridge
CB1 1AH

United Kingdom

Кембридж, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: