Прочитайте офіційний опис

Чому King's Online?

Така ж якість. Те ж академічна строгість. Поставляється гнучко.

Королівський коледж Лондона входить до числа найпрестижніших університетів світу.

Наші світові наукові дослідження лежать в основі нашого підходу до викладання, і це також стосується наших онлайн-курсів.

Наші онлайн-курси викладаються тими ж видатними вченими як наші курси на кампусі - єдина відмінність полягає в гнучкому режимі доставки. Навчання відбувається в найзручніший для наших студентів час і місце.

Курси розроблені спеціально для онлайн-аудиторії, використовуючи цілий ряд заходів, включаючи відео, онлайн-вікторини, дискусійні форуми, онлайн-читання.

Студенти King's Online користуються такими ж ресурсами та підтримкою студентів протягом усього навчання, включаючи доступ до бібліотечних послуг, навичок письмового навчання, консультацій та консультацій з кар'єри.

Студенти King's Online також мають можливість співпрацювати з мережею інших студентів King's Online з усього світу. Після закінчення навчання студенти King's Online приєднуються до нашої добре пов'язаної та активної всесвітньої мережі випускників.

Король займає високі позиції у працевлаштуванні випускників і має спеціальну службу кар'єри, яка допомагає студентам знайти правильний шлях для кар'єри. Крім того, завершення онлайн-курсу демонструє ключові навички зайнятості, які користуються великим попитом організаціями по всьому світу.

Про школу права Діксона

Школа права Діксона, Королівський коледж Лондона - одна з найстаріших юридичних шкіл в Англії і визнана в усьому світі як одна з 10 найкращих юридичних шкіл Великобританії в світі. Школа була заснована в 1831 році і зіграла невід'ємну роль у житті короля, оскільки університет був сформований майже 200 років тому.

King's служив суспільству з моменту свого заснування, і ми з гордістю продовжуємо цю традицію і донині. Наші дослідження та навчання спрямовані на вирішення найактуальніших питань нашого часу стосовно рівності та прав людини, правових наслідків зміни клімату, глобалізації, міжнародних відносин, торгівлі, конкуренції та глобальних фінансів. Члени юридичної школи Dickson Poon консультують уряди, працюють у комісіях і державних органах і відряджаються до національних та міжнародних організацій, допомагаючи формувати політику та практику на національному та міжнародному рівнях.

Наші курси для студентів, аспірантів та виконавчих фахівців проінформовані нашим дослідницьким досвідом. Ми маємо жваве студентське співтовариство, яке займається професійною діяльністю та професійним розвитком разом з основними дослідженнями.

Поточним виконавчим деканом є професор Джілліан Дуглас.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

King's College London Online

Наші міжнародні справи MA / PG Dip / PG Cert, зі спеціалізаціями з кібербезпеки та шпигунства ... [+]

Сьогодні міжнародна політична система переживає свій найважливіший період потрясінь після закінчення холодної війни. Наші міжнародні справи MA / PG Dip / PG Cert, зі спеціалізаціями з кібербезпеки та шпигунства

З спеціалізованої ОЕ Pathways , ви будете просувати результати курсу , які полегшують ваше подорож до конкретних маршрутах кар'єри. Наші модулі курсу були описані як «трансформативні» і «провідні в секторі»; принципово змінюючи спосіб розуміння студентами глобального ландшафту безпеки і оборони. Озброївшись цими дослідженнями вищого рівня та результатами досліджень, ми очікуємо, що наші випускники візьмуть на себе важливі керівні посади у сферах, пов'язаних із безпекою.... [-]

Великобританія London
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MSc

King's College London Online

100% онлайн MSc, PG Dip ... [+]

100% онлайн MSc, PG Dip

King's Business School є новим центром у Лондоні для співпраці з бізнесом, фінансами та урядом; де дослідження, що змінюють ігри, інформує сучасний підхід до бізнес-освіти, створюючи соціально відповідальні лідери майбутнього. Вчитися у провідних науковців та активних старших фінансових спеціалістів, які дадуть вам необхідні знання та інструменти для ефективного вирішення бізнес-завдань та підтримки вашої кар'єри.... [-]

Великобританія London
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
King's College London Online

Вивчайте навички, які необхідні для організацій по всьому світу, незалежно від галузі чи ринку. Наш маркетинг MSc (онлайн) дає вам стратегічні та практичні знання, необхі ... [+]

Вивчайте навички, які необхідні для організацій по всьому світу, незалежно від галузі чи ринку. Наш маркетинг MSc (онлайн) дає вам стратегічні та практичні знання, необхідні для досягнення успіху в цій критичній сфері бізнесу.

Курс розроблений King's Business School, британським топ-10 центром бізнес-менеджменту. Вони працюють у партнерстві з широким колом організацій приватного та державного секторів, включаючи державні департаменти, корпорації, професійні організації та неурядові організації. Відносини, ковані в спільноті навчання, тривають довго після закінчення курсу, надаючи студентам і випускникам готову мережу однодумців, амбітних професіоналів по всьому світу.... [-]

Великобританія London
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Location address
Strand
London, England, WC2R 2LS GB
Social Media