King's College London Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому King's Online?

Така ж якість. Те ж академічна строгість. Поставляється гнучко.

Королівський коледж Лондона входить до числа найпрестижніших університетів світу.

Наші світові наукові дослідження лежать в основі нашого підходу до викладання, і це також стосується наших онлайн-курсів.

Наші онлайн-курси викладаються тими ж видатними вченими як наші курси на кампусі - єдина відмінність полягає в гнучкому режимі доставки. Навчання відбувається в найзручніший для наших студентів час і місце.

Курси розроблені спеціально для онлайн-аудиторії, використовуючи цілий ряд заходів, включаючи відео, онлайн-вікторини, дискусійні форуми, онлайн-читання.

Студенти King's Online користуються такими ж ресурсами та підтримкою студентів протягом усього навчання, включаючи доступ до бібліотечних послуг, навичок письмового навчання, консультацій та консультацій з кар'єри.

Студенти King's Online також мають можливість співпрацювати з мережею інших студентів King's Online з усього світу. Після закінчення навчання студенти King's Online приєднуються до нашої добре пов'язаної та активної всесвітньої мережі випускників.

Король займає високі позиції у працевлаштуванні випускників і має спеціальну службу кар'єри, яка допомагає студентам знайти правильний шлях для кар'єри. Крім того, завершення онлайн-курсу демонструє ключові навички зайнятості, які користуються великим попитом організаціями по всьому світу.

Про школу права Діксона

Школа права Діксона, Королівський коледж Лондона - одна з найстаріших юридичних шкіл в Англії і визнана в усьому світі як одна з 10 найкращих юридичних шкіл Великобританії в світі. Школа була заснована в 1831 році і зіграла невід'ємну роль у житті короля, оскільки університет був сформований майже 200 років тому.

King's служив суспільству з моменту свого заснування, і ми з гордістю продовжуємо цю традицію і донині. Наші дослідження та навчання спрямовані на вирішення найактуальніших питань нашого часу стосовно рівності та прав людини, правових наслідків зміни клімату, глобалізації, міжнародних відносин, торгівлі, конкуренції та глобальних фінансів. Члени юридичної школи Dickson Poon консультують уряди, працюють у комісіях і державних органах і відряджаються до національних та міжнародних організацій, допомагаючи формувати політику та практику на національному та міжнародному рівнях.

Наші курси для студентів, аспірантів та виконавчих фахівців проінформовані нашим дослідницьким досвідом. Ми маємо жваве студентське співтовариство, яке займається професійною діяльністю та професійним розвитком разом з основними дослідженнями.

Поточним виконавчим деканом є професор Джілліан Дуглас.

Розташування

Лондон

Address
Strand
WC2R 2LS Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія