Lewis College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Lewis College - домашні курси для спеціалістів з охорони здоров’я, спеціалістів з медичної допомоги, медичних секретарів

Ми пропонуємо курси дистанційного навчання / домашнього навчання в Інтернеті для тих, хто бажає отримати корисну кар’єру в якості спеціаліста з охорони навколишнього середовища, помічника виконавчого директора, менеджера офісу, адміністратора або медичного секретаря.

Ми викладаємо понад 36 років, спеціалізуючись на цьому секторі.

Ми маємо неабияку історію успіху - успіх наших студентів понад 36 років! Заснована та створена в 1984 році Пенні Льюїсом Сертом Едом, який досі активно бере участь у розробці та викладанні в коледжі.

Ми проводимо спеціальну підготовку для тих, хто прагне зробити кар’єру виконавчого асистента, Пенсільварії, секретаря, медичного секретаря, менеджера офісу або адміністратора як традиційного Секретарського коледжу в класі, так і через дистанційне навчання / домашнє навчання.

Спочатку ми пропонували курси на базі класу для місцевих студентів із Девону зі студентами з інших частин країни, які навчались у нас та залишались у приймаючих сім’ях у 90-х.

Коли ми переходили у 21 століття, технології рухались далі, дозволяючи нам пропонувати наші курси через дистанційне навчання / домашнє навчання, відкриваючи наші курси для тисяч студентів з усіх частин Великобританії та у всьому світі. Ми були одними з перших коледжів, які надали це.

Ми підготували понад 5000 студентів - допомагаючи їм прогресувати у своїй кар’єрі та відкриваючи більше можливостей для працевлаштування, а також надаючи їм більше надійності та впевненості у роботі.

Design review in startup office with macbook and artwork. Man wearing Apple Watch. Joyful team working together and laughing.

Як ми доглядаємо за своїми студентами

Успіх наших студентів є запорукою наших курсів - не лише у складенні іспитів та атестацій та здобутті дипломів, а й у просуванні кар’єри вперед, отриманні кращої роботи, яка є більш корисною та задоволеною, а також впевненості у своїй ролі.

Ми - «народний» коледж. Ми цінуємо, що наші студенти вкладають свій час та гроші для покращення своїх можливостей для роботи та довготривалої кар’єри, і що вони довірили нам, щоб допомогти їм досягти цих цілей.

Ми завжди зосереджувались на наданні особистих контактів для наших студентів, пропонуючи індивідуальне навчання, доброзичливу та відкриту послугу, яка допомагає нашим студентам успішно закінчити свій курс. Усі наші студенти протягом усього курсу працюють з викладачами, спілкуючись через наш навчальний центр безпосередньо або електронною поштою.

Ми намагаємось допомогти всім нашим студентам отримати позитивний та корисний досвід, насолоджуватися навчанням і, перш за все, закінчувати свій курс та здобувати кваліфікацію, щоб допомогти їм рухатися вперед у своїй кар'єрі та способі життя.

Кого ми навчаємо

Курси PA в Лондоні, ви все ще можете навчатися у нас, хоча ми перебуваємо на південному заході Англії

Ми проводимо навчання для приватних студентів, які фінансують свій курс особисто.

Ми також проводимо навчання для ділового сектору, включаючи трести NHS, медичні центри, малий бізнес, корпоративні організації, благодійні організації, університети, школи, державний сектор, включаючи місцеві органи влади та Міністерство оборони.

Багато наших студентів працюють і живуть у Лондоні, і ми готуємо персонал з багатьох лондонських організацій, а також з усієї Великобританії.

Ми також проводимо навчання для іноземних студентів з Азії, Близького Сходу, Європи, Африки та за її межами!

В рамках всіх наших курсів ми пропонуємо поради та рекомендації щодо кар’єри, включаючи особисте оформлення резюме, розробку методів співбесіди та підтримку студентів, коли вони претендують на роботу. Ця послуга доступна нашим студентам протягом 2 років після закінчення курсу.

143383_pexels-photo-806835.jpeg

Акредитація

Ми є акредитованим центром для таких організацій, що присуджують винагороди:

  • NCFE CQ з понад 20 дипломами та сертифікатами, акредитованими на рівні 4, рівні 3 та рівні 2.
  • Група з акредитації CPD з більш ніж 10 курсами, акредитованими з балами CPD.

Історично ми були акредитованим центром для Оксфордської та Кембриджської екзаменаційних комісій, RSA / OCR, Лондонської торгової палати, Pitman Qualifications та JCQ.

Організації, що присуджують винагороди, регулярно перевіряють нас, щоб переконатись, що всі аспекти нашого викладання та кваліфікації відповідають необхідним стандартам. Під час останньої перевірки ми отримали стандарт “Відмінний” у нашому звіті.

Розташування

Newton Abbot

Address
Lewis College Ltd
Wessex House, Teign Road, Newton Abbot, Devon, England, TQ12 4AA

TQ12 Newton Abbot, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія