London Academy of Trading

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 2010 році, London Academy of Trading (LAT) забезпечила навчання для тисяч осіб, які бажають розширити свої знання про фінансові ринки та розвивати свої навички в торгівлі. Академія акредитована Британською радою з акредитації (BAC), яка дозволяє іноземним студентам навчатися в LAT в Лондоні з короткострокових навчальних віз (STSV). Як наслідок, за останні 12 місяців ми навчали студентів з більш ніж 60 країн світу.

110572_A7CC6FE8-FF07-4AD5-8C6A-D55C506EBC8F.jpeg

Наші студенти - від школярів та учнів, до працюючих, власників компаній, підприємців і навіть пенсіонерів. Деякі з них прагнуть розвивати свою кар'єру в торгівлі, в той час як інші прагнуть вивчити знання та практичні навички для інвестування власних коштів на ринки.

Ми пропонуємо широкий спектр курсів, від 1-денних подій до нашого флагманського 12-тижневого диплома 5-го рівня з прикладної фінансової торгівлі, акредитованого ABE і регульованого Ofqual. Наш набір коротких курсів сертифікований CPD, що дозволяє студентам створювати цінні кредити CPD.

Наш викладацький склад складається з досвідчених трейдерів і аналітиків з великих фінансових установ, включаючи HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse і Bloomberg, і всі студенти мають прямий доступ до нашої команди торгових наставників протягом десяти годин на день за порадою та керівництвом, допомагаючи їм розробити надійні та структуровані стратегії торгівлі, що поєднують теоретичні знання та практичні навички.

Одним з наших головних USP є наша надзвичайна гнучкість. Ми знаємо, що багато людей мають інші зобов'язання, тому ми дозволяємо вам зупиняти / запускати свій курс відповідно до вимог, а також ви можете навчатися або на нашому торговому майданчику в Лондоні, або в Інтернеті, або за допомогою нашого змішаного варіанту, поєднуючи онлайн навчання з вибраним кількість днів на території кампусу.

110573_ThinkstockPhotos-522796884.jpg

Розташування

Лондон

Address
30 Holborn,
Buchanan House

EC1N 2HR Лондон, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія