London Academy of Trading

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 2010 році, London Academy of Trading (LAT) забезпечила навчання для тисяч осіб, які бажають розширити свої знання про фінансові ринки та розвивати свої навички в торгівлі. Академія акредитована Британською радою з акредитації (BAC), яка дозволяє іноземним студентам навчатися в LAT в Лондоні з короткострокових навчальних віз (STSV). Як наслідок, за останні 12 місяців ми навчали студентів з більш ніж 60 країн світу.

145561_2.png

Наші студенти - від учнів школи та університету до працюючих людей, власників компаній, підприємців та навіть пенсіонерів. Деякі прагнуть розвивати свою кар’єру в торгівлі, а інші - вивчати знання та практичні навички, щоб інвестувати власні гроші на ринки.

Ми пропонуємо широкий спектр курсів, від 1-денних подій до нашого флагманського 12-тижневого диплома 5-го рівня з прикладної фінансової торгівлі, акредитованого ABE і регульованого Ofqual. Наш набір коротких курсів сертифікований CPD, що дозволяє студентам створювати цінні кредити CPD.

Наш викладацький склад складається з досвідчених трейдерів і аналітиків з великих фінансових установ, включаючи HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse і Bloomberg, і всі студенти мають прямий доступ до нашої команди торгових наставників протягом десяти годин на день за порадою та керівництвом, допомагаючи їм розробити надійні та структуровані стратегії торгівлі, що поєднують теоретичні знання та практичні навички.

Одним з наших основних USP є наша надзвичайна гнучкість. Ми знаємо, що у багатьох людей є інші зобов’язання, тому ми дозволяємо вам зупинити / розпочати свій курс за необхідності, але також ви можете вибрати навчання на нашому торговому майданчику в Лондоні, в Інтернеті або через наш змішаний варіант, поєднуючи онлайн-навчання з вибраним номером днів у студентському містечку.

145562_1.png

Розташування

Лондон

Address
30 Holborn,
Buchanan House

EC1N 2HR Лондон, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: