London School Of Business And Research

Введення

Прочитайте офіційний опис

London School Of Business And Research ( LSBR ) прагне запропонувати сприятливе, але суворе навчальне середовище, щоб допомогти студентам LSBR свій потенціал та успішно досягти своїх кар'єрних прагнень. Ми входимо до прем’єр-школи онлайн-бізнесу Великобританії і базуємось у Лондоні, Великобританія, і маємо присутність у понад 40 країнах. Ми пропонуємо акредитовані та визнані у всьому світі кваліфікації як на рівні дипломів, так і на університетських курсах, нашим глобальним студентам, які присутні у понад 180 країнах світу.

Висококваліфіковані фахівці просувають London School Of Business And Research з багаторічним комерційним та академічним досвідом роботи. Ми пропонуємо високоефективні онлайн програми, орієнтовані на професіоналів, які ведуть насичене життя. Будучи студентом London School Of Business And Research , ви можете закінчити освіту в будь-який час - з будь-якого місця, використовуючи настільний комп'ютер / ноутбук / планшет або будь-який інший мобільний пристрій.

Розташування

Лондон

Address
North Circular Road,622
NW10 7PN Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: