London School Of Design And Marketing

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до нового віку викладання в Лондоні

Ми є британським постачальником Інтернет-освіти, доступними по всьому світу на 3 різних мовах.


ЩО?

London School Of Design And Marketing - LSDM - спеціалізована школа дизайну та маркетингу, яка спрямована на зміну парадигми навчання з інноваційною та творчою освітою, 100% в Інтернеті та доступна англійською, іспанською та португальською мовами. Ми пропонуємо навчальний досвід з практичними результатами шляхом систематичної орієнтації, поєднання професійних особливостей студентів з розвиненою розробкою технічних навичок. Ми прагнемо запропонувати ексклюзивні Інтернет-курси, акредитовані Університетом творчих мистецтв, шляхом придбання нових знань, що підходять для вирішення все більш вимогливого ринку праці.


London School Of Design And Marketing

Дестрація стає професією


Хто?

Курси LSDM розроблені для студентів, професіоналів та підприємців, які прагнуть набути знань та технічних навичок у творчих мистецтвах дизайну або маркетингу, беручи до уваги останні технології та інновації щодо електронного навчання. Кожен курс доступний англійською, іспанською та португальською мовами.


КАК?

Електронний навчальний процес LSDM характеризується висококласним академічним змістом, розробленим вченими докторантури, а також іншими ресурсами, такими як відео, інфографіка, наукові статті, цифрові бібліотеки та ін. Кожен учень наглядають щотижня через Центр Tutor, який складається з команди спеціалізованих репетиторів, які забезпечують асиміляцію контенту шляхом заохочення інтерактивності, інтересу та цікавості. Кожен курс LSDM виключно онлайн та гнучкий; отже, студенти можуть відвідувати заняття будь-де в будь-який час.


Примітка: LSDM - London School Of Design And Marketing - це частина таланту - Індивідуальність через освіту - міжнародна мережа шкіл, що мають більше 20-річного досвіду в галузі викладання. У ньому є всесвіт викладачів та співробітників, готових допомогти та розвинути талант у вищих навчальних закладах Європи та Латинської Америки.


МІСІЯ

London School Of Design And Marketing пов'язує свою творчість та технічну точність із досвідом роботи, що дає вам практичні та динамічні 100% онлайн-курси з дизайну та маркетингу, які відповідають сучасним вимогам ринку праці. Курси, які навчаються в LSDM, складаються з високоспеціалізованого вмісту завдяки використанню передових навчальних та оціночних програм.


VISION

Провідна школа на європейському рівні, присвячена онлайн-навчанням, у сфері дизайну та маркетингу.


ЦІННОСТІ

Ми вважаємо, що творчість, інновації та розвиток технічних навичок - це стимулятори успішної кар'єри. В LSDM ми готуємо студентів до найвибагливіших проблем на ринку праці, поєднуючи не тільки отримані знання, а й пристрасть до того, що вони роблять.


АКРЕДИТАЦІЯ УККА

Університет креативних мистецтв (UCA) акредитує курси LSDM: бакалавр в галузі маркетингу (бакалаврат), бакалавр в галузі дизайну (BA Hons), магістра в галузі маркетингу (MA) і магістра дизайну (MA).

UCA має близько 160 років історії і вважається номером 1 спеціаліста університету для творчих індустрій у Великобританії відповідно до повного керівництва університету 2018 року.

В даний час вона також знаходиться в Top 40 рейтингів університетів у Великобританії та на 11 місці в сучасному університетському рейтингу, до складу якого входять 70 установ. Серед випускників університету - лауреати премії "Оскар", проголошені світовими кінематографістами, артистами та дизайнерами.

Розташування

Лондон

Address
9 Devonshire Square
EC2M 4YF Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія