London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative)

Введення

Прочитайте офіційний опис

London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative) , один з провідних університетів соціальних наук у світі, прагне покращити суспільство, вирішуючи реальні проблеми та розуміючи причини речей. Використовуючи динамічний та різноманітний підхід до навчання, LSE проводить передові дослідження та працює з відомими академічними експертами.

Щоб розширити свою місію та зробити навчання доступним для світової аудиторії, ці курси сертифікатів LSE представлені повністю в Інтернеті, у співпраці з лідером з цифрової освіти GetSmarter, торговою маркою 2U, Inc. Ці програми під керівництвом суб'єкта LSE Експерти та мислячі лідери надають можливості бізнес-професіоналам та керівникам покращувати свої навички, використовуючи платформу, яка підтримує та підтримує. Технологія відповідає академічній суворості в моделі, опосередкованій людьми GetSmarter, яка дає вам доступ до спеціалізованого менеджера успіху, а також технічну та академічну підтримку цілодобово. Цей персоналізований та захоплюючий підхід дозволяє вам навчатись у свій час із будь-якої точки світу.

«Інтернет-освіта дозволяє Лондонській школі економіки та політичних наук зробити наше сучасне науково-дослідницьке суспільство доступним для найширшої аудиторії у форматі, який є практичним і матиме реальне застосування та вплив». - професор Саул Естрін, академічний директор, Інтернет-курси сертифікатів, LSE

Детальніше читайте на веб-сайті LSE

Зв'язатися

+44 2038 568 850

lseonline@getsmarter.com

Розташування

Холборн

Address
Houghton Street
WC2A 2AE Холборн, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія