Прочитайте офіційний опис

Вивчіть свій шлях із Глобального Інтернету у Метрополітен Манчестер

Наше завдання

Manchester Met University - це інноваційний і сучасний університет, що базується в одному з найрізноманітніших міст світу.

Розташований у центрі мультикультурного Манчестера, ми приймаємо міжнародний та інклюзивний підхід до навчання і вважаємо, що вища освіта повинна бути доступною для всіх. Наші глобальні онлайн-курси розроблені з урахуванням цих амбіцій і спрямовані на те, щоб бути актуальними та корисними для будь-кого, хто має волю, здатність і рішучість домогтися успіху - де б вони не були в світі.

Програми поєднують експертну теорію з практичним застосуванням, яке має на меті допомогти вам просунути вашу кар'єру - і всі вони доставляються через 100% віртуальне навчальне середовище, де ви можете співпрацювати зі студентами з усього світу.

Навіщо вибирати онлайн-навчання з "Манчестер Метрополітен"?

Global Online дає вам гнучкість, необхідну для досягнення ступеня післядипломної освіти, не роблячи перерви в кар’єрі. Наші онлайн-програми були розроблені, щоб допомогти вам:

 • Почніть свою аспірантуру, коли вона вам найбільше підходить для балів в січні, травні та вересні
 • Випускник всього за два роки з рекомендованим часом навчання 15 годин на тиждень.
 • Заробляйте, коли ви навчаєтесь з можливістю вчитися та дивитися онлайн-семінари в той час, який вам найбільше підходить.
 • Підвишіть свій профіль у вашій організації з вмістом курсу, який допоможе вам реалізувати навчання.
 • Відкрийте перспективи кар'єри, які триватимуть все життя, спілкуючись з професіоналами по всьому світу.

Наша віртуальна платформа навчання

Ми працювали з фахівцями онлайн навчання, щоб створити платформу, яка допоможе вам максимально використати ваш курс. В комплекті з цілим рядом інструментів, завантажуваних матеріалів і функцій, орієнтованих на спільноту, платформа дозволить вам:

 • Беріть участь у живих семінарах з репетиторами та однокурсниками.
 • Вчіться у першокласних науковців, які є експертами у своїй галузі.
 • Навчайтесь самостійно з такими матеріалами, як подкасти та бібліотечні ресурси.
 • Займіться інтерактивними груповими завданнями зі студентами по всьому світу.
 • Поділіться своїми знаннями та досвідом в онлайн-соціальних просторах

Використання нашої віртуальної платформи навчання

Наша інтуїтивно зрозуміла платформа була розроблена з простою навігацією, що робить ваш навчальний досвід максимально зручним. Ви також матимете повну підтримку нашої Студентської команди успіху, яка завжди під рукою, щоб допомогти з технічними проблемами.

Що говорять про нас наші студенти

"Віртуальне середовище для навчання є всеосяжним і забезпечує посилання на соціальні простори, а також необхідне читання. Корисна можливість увійти в систему з будь-якого місця - я можу використати будь-який вільний час, який я маю, і продовжувати займатися читанням та груповою діяльністю".

- Патрік Армстронг, Глобальний Інтернет-магістр у галузі міжнародного менеджменту людських ресурсів, 2017

"Якщо ви зайняті професійним навчанням в Інтернеті, це хороший спосіб досягти своїх цілей. Ви можете отримати доступ до платформи" Манчестер Метрополітен "24/7, а це означає, що ви можете користуватися нею, коли вам це потрібно ".

- Альваро Бенітес, студент Global Online MBA 2017

Почніть навчання з Manchester Metropolitan з будь-якої точки світу

Будучи студентом університету Манчестер Метрополітен, ви отримаєте віддану підтримку протягом вашого дворічного курсу - незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Студентська команда успіхуВсі наші студенти отримують віддану підтримку у формі команди «Студентська успіх». Після реєстрації на одному з наших курсів, вам буде призначено спеціального консультанта з успіху студента, до якого ви зможете звернутися за консультацією протягом усього часу перебування у нас, а також покладатися на ключові оновлення, що впливають на навчання.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Manchester Metropolitan University Online

Програма МВА Манчестер Метрополітен Університет допомагає випускникам досягти своїх кар'єрних амбіцій більше 25 років. Тепер наша програма Global Online MBA була розробле ... [+]

Опис програми

Програма МВА Манчестер Метрополітен Університет допомагає випускникам досягти своїх кар'єрних амбіцій більше 25 років. Тепер наша програма Global Online MBA була розроблена для того, щоб допомогти зайнятим професіоналам у навчанні в будь-який час і в будь-який час. Зареєструйтеся сьогодні і вивчіть основні навички, необхідні для успішного ведення бізнесу без перерви у кар'єрі. ... [-]

Великобританія UK Online
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MSc

Manchester Metropolitan University Online

Візьміть свою фінансову кар'єру вперед у рамках глобального онлайн-магістра фінансів та стратегії з Манчестерського університету і отримайте повноваження з глибокими знан ... [+]

Опис програми

Візьміть свою фінансову кар'єру вперед у рамках глобального онлайн-магістра фінансів та стратегії з Манчестерського університету і отримайте повноваження з глибокими знаннями та навичками, необхідними для управління складністю швидко розвивається глобального бізнесу, фінансів та обліку.

Ми з гордістю передаємо цю програму на 100% в Інтернеті від міста Манчестер, другого за величиною фінансового центру Великобританії. Ви матимете свободу:... [-]

Великобританія UK Online
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Manchester Metropolitan University Online

Від зміни клімату до нестабільних цін на продукти харчування, стикайтеся з тиском, що стоять перед харчовою промисловістю сьогодні, і розвиваєте навички, які допоможуть в ... [+]

Опис програми

Від зміни клімату до нестабільних цін на продукти харчування, стикайтеся з тиском, що стоять перед харчовою промисловістю сьогодні, і розвиваєте навички, які допоможуть вирішити проблеми завтрашнього дня з глобальним онлайн-ступенем Манчестер Метрополітен Університет з харчової науки та інновацій .

Цей онлайн майстер-курс спирається на багату історію Манчестер Метрополітен з питань харчування та наукових досліджень харчових продуктів та репутації Манчестера як глобального центру виробництва продуктів харчування. Викладають висококваліфіковані вчені з багаторічним досвідом роботи в галузі, ви матимете свободу:... [-]

Великобританія UK Online
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Manchester Metropolitan University Online

Перетворіть свою пристрасть на успішну кар'єру в глобальному онлайн-магістра зі спортивного бізнесу, менеджменту та політики Manchester University. З розвитком спортивног ... [+]

Опис програми

Перетворіть свою пристрасть на успішну кар'єру в глобальному онлайн-магістра зі спортивного бізнесу, менеджменту та політики Manchester University. З розвитком спортивного сектору, нові комерційні можливості відкриваються на глобальному рівні для тих, хто має прагнення, пристрасть і знання, щоб досягти успіху.

Поставлений з міста, відомого в усьому світі як центр спортивної майстерності та інновацій, ви дізнаєтесь від деяких найбільших спортивних брендів та дослідницьких колективів, спеціалістів-науковців та зможете:... [-]

Великобританія UK Online
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Manchester Metropolitan University Online

Наші CIPD акредитовані глобальні онлайн-майстри з міжнародного управління людськими ресурсами були розроблені для того, щоб перевести вашу кар'єру з персоналом на наступн ... [+]

Опис програми

Наші CIPD акредитовані глобальні онлайн-майстри з міжнародного управління людськими ресурсами були розроблені для того, щоб перевести вашу кар'єру з персоналом на наступний рівень, де б ви не знаходилися.

Поставляється 100% в Інтернеті в багатоакадемічній бізнес-школі Manchester Metropolitan University, ви матимете свободу:

Навчайтеся в будь-якій точці світу, маючи лише ноутбук та Інтернет.Станьте частиною глобального навчального середовища, яке розвиватиме ваше стратегічне мислення та навички лідерства.Вивчіть теми, які ґрунтуються на останніх дослідженнях, починаючи від глобалізації та залучаючи та зберігаючи найвищі таланти, до залучення працівників та іншого.Досягнення асоційованого професійного членства в CIPD та повне звільнення від вищого диплому 7 рівня в галузі управління людськими ресурсами після закінчення курсу.Отримайте навчальну підтримку протягом усієї подорожі з нами від одного з наших радників з питань успішності студентів.Пройдіть шлях свого господаря всього за два роки, вивчаючи, коли він вам підходить.... [-]
Великобританія UK Online
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Study Global Online programmes with Manchester Metropolitan University