Manchester Metropolitan University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вивчіть свій шлях із Глобального Інтернету у Метрополітен Манчестер

Наше завдання

Manchester Met University - це інноваційний і сучасний університет, що базується в одному з найрізноманітніших міст світу.

Розташований у центрі мультикультурного Манчестера, ми приймаємо міжнародний та інклюзивний підхід до навчання і вважаємо, що вища освіта повинна бути доступною для всіх. Наші глобальні онлайн-курси розроблені з урахуванням цих амбіцій і спрямовані на те, щоб бути актуальними та корисними для будь-кого, хто має волю, здатність і рішучість домогтися успіху - де б вони не були в світі.

Програми поєднують експертну теорію з практичним застосуванням, яке має на меті допомогти вам просунути вашу кар'єру - і всі вони доставляються через 100% віртуальне навчальне середовище, де ви можете співпрацювати зі студентами з усього світу.

Навіщо вибирати онлайн-навчання з "Манчестер Метрополітен"?

Global Online дає вам гнучкість, необхідну для досягнення ступеня післядипломної освіти, не роблячи перерви в кар’єрі. Наші онлайн-програми були розроблені, щоб допомогти вам:

  • Почніть свою аспірантуру, коли вона вам найбільше підходить для балів в січні, травні та вересні
  • Випускник всього за два роки з рекомендованим часом навчання 15 годин на тиждень.
  • Заробляйте, коли ви навчаєтесь з можливістю вчитися та дивитися онлайн-семінари в той час, який вам найбільше підходить.
  • Підвишіть свій профіль у вашій організації з вмістом курсу, який допоможе вам реалізувати навчання.
  • Відкрийте перспективи кар'єри, які триватимуть все життя, спілкуючись з професіоналами по всьому світу.

Наша віртуальна платформа навчання

Ми працювали з фахівцями онлайн навчання, щоб створити платформу, яка допоможе вам максимально використати ваш курс. В комплекті з цілим рядом інструментів, завантажуваних матеріалів і функцій, орієнтованих на спільноту, платформа дозволить вам:

  • Беріть участь у живих семінарах з репетиторами та однокурсниками.
  • Вчіться у першокласних науковців, які є експертами у своїй галузі.
  • Навчайтесь самостійно з такими матеріалами, як подкасти та бібліотечні ресурси.
  • Займіться інтерактивними груповими завданнями зі студентами по всьому світу.
  • Поділіться своїми знаннями та досвідом в онлайн-соціальних просторах

Використання нашої віртуальної платформи навчання

Наша інтуїтивно зрозуміла платформа була розроблена з простою навігацією, що робить ваш навчальний досвід максимально зручним. Ви також матимете повну підтримку нашої Студентської команди успіху, яка завжди під рукою, щоб допомогти з технічними проблемами.

Що говорять про нас наші студенти

"Віртуальне середовище для навчання є всеосяжним і забезпечує посилання на соціальні простори, а також необхідне читання. Корисна можливість увійти в систему з будь-якого місця - я можу використати будь-який вільний час, який я маю, і продовжувати займатися читанням та груповою діяльністю".

- Патрік Армстронг, Глобальний Інтернет-магістр у галузі міжнародного менеджменту людських ресурсів, 2017

"Якщо ви зайняті професійним навчанням в Інтернеті, це хороший спосіб досягти своїх цілей. Ви можете отримати доступ до платформи" Манчестер Метрополітен "24/7, а це означає, що ви можете користуватися нею, коли вам це потрібно ".

- Альваро Бенітес, студент Global Online MBA 2017

Почніть навчання з Manchester Metropolitan з будь-якої точки світу

Будучи студентом університету Манчестер Метрополітен, ви отримаєте віддану підтримку протягом вашого дворічного курсу - незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Студентська команда успіхуВсі наші студенти отримують віддану підтримку у формі команди «Студентська успіх». Після реєстрації на одному з наших курсів, вам буде призначено спеціального консультанта з успіху студента, до якого ви зможете звернутися за консультацією протягом усього часу перебування у нас, а також покладатися на ключові оновлення, що впливають на навчання.

Розташування

Великобританія Інтернет

Address
Великобританія Інтернет, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія