Masters Design Lab

Введення

Прочитайте офіційний опис

MDL - інноваційний підхід до навчання дизайну.

Masters Design Lab - школа дизайну, що працює на основі інноваційного підходу до дизайнерської освіти. Ми використовуємо потужність технологій та глобальний охоплення, щоб дати людям з усього світу можливість вчитися та співпрацювати з деякими найкращими світовими дизайнерами у яскравому дизайнерському співтоваристві.

Наші програми сертифікатів зосереджені, практичні та в курсі тенденцій та зрушень у галузі. Наша унікальна навчальна програма містить понад 25 курсів, які забезпечать вас найважливішими навичками, які потребує сучасний дизайнер.

Якщо ви готові зануритися у світ дизайну, Masters Design Lab дасть вам усі необхідні рекомендації.

На відміну від інших програм, наша не лише викладає дизайн, але й занурює студентів у світ дизайну та робить їх готовими до кар’єри завдяки навчанням елітних дизайнерів.

138272_138219_Artboard2copy4.png

Чому MDL?

Наш підхід до навчання дизайну відрізняється від інших шкіл дизайну. Ми не тільки навчаємо фундаментальним навичкам дизайну, а й тому, як застосовувати їх у реальних проектах, бізнес-настройках, командних завданнях тощо. Наша програма перевершує і оснащує вас найважливішими. Ми навчаємо вас навичкам, які доповнюють дизайнерську кар’єру та дадуть вам перевагу, наприклад, створити ефективну копію. Під керівництвом дизайнерів світового класу ви будете однозначно налаштовані на успіх, який настає на випускний час.

  • Навчіться одних з найкращих дизайнерів у світі - Наш факультет містить нагородних, досвідчених та активних дизайнерів. Під керівництвом всесвітньо відомого дизайнера Девіда Карсона, наші викладачі є ключовими дизайнерами в таких компаніях, як Google, Facebook тощо.
  • Виділений викладач для кожної когорти - у кожній когорті є головний наставник, з яким можна контактувати щодня. Наставник з дизайну допомагає вам з будь-якими питаннями, які ви маєте, і гарантує, що ви отримаєте максимум користі від кожного курсу.
  • Вчіться з будь-якого місця - Masters Design Lab - це агностик, і ми не стягуємо плату за студентів за межами Канади чи США. Гонорари всі однакові. Усі наші заняття в Інтернеті, де є поєднання живих та заздалегідь записаних уроків.
  • Професійне навчальне середовище - Наша програма вимоглива. Він базується на узгодженій часовій шкалі та встановлених термінах. Студенти обов'язково беруть участь у живих класах, що дуже важливо для реального зворотного зв’язку з викладачами та однолітками.
  • Постійні відгуки та наставництво - Навчання дизайну за допомогою серйозної критики та зворотного зв’язку дуже корисне. Дизайн - це процес, який потрібно вивчити та вдосконалити.
  • Живі класи - Ми хочемо, щоб ви занурилися в справжній досвід спільного дизайну. Наші живі уроки дозволять вам слухати і бути почутим, вивчаючи цінні уроки у вчителя та однолітків по дорозі.
  • Реальні проекти (і їх дуже багато) - Наша програма має унікальний студійний курс / клас, який працює протягом року. Під час цьогорічного курсу ви отримаєте резюме та проекти, які допоможуть вам застосувати те, що ви навчились.
  • Професійна допомога та підтримка працевлаштування - Ми не обіцяємо жодних робочих місць, але наш консультант по працевлаштуванню зробить усе можливе, щоб ви були готові до кар’єри - від портфоліо до навчання інтерв'ю, і забезпечить доступ до різних стажувань та робочих місць.

* Доступно лише для студентів повних програм

  • Унікальна навчальна програма - наша навчальна програма є видатною. Ми розробили програми, які вчать, що, на нашу думку, є найважливішими навичками сучасного дизайнера. Поєднайте це з нашим особистим наставництвом, майстер-класами та цілорічними студійними класами, і ми впевнені, що зможете реалізувати свої дизайнерські мрії. Однак майте на увазі, що ця програма не для всіх. Вам потрібно буде наполегливо працювати, щоб не відставати.
  • Більше 25 курсів - Ми не стримувались, створивши програму на 25 курсів, що містить курси, викладені лише в нашій програмі дизайну, такі як «Бізнес бізнесу».

* Доступно лише для студентів повних програм

138259_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

Особисте наставництво та постійні відгуки

Наші програми включають повне наставництво та професійні відгуки з першого дня. Ми вважаємо, що дизайнерському ремеслу не можна навчитись просто, побачивши когось іншого проектування; це повинен бути постійний діалог між дизайнером та їх викладачем та однолітками.

Яскраве навчальне середовище

Ми також віримо у важливість яскравого навчального середовища, саме тому ми також зосереджуємось на живих заняттях, вебінарах, активних каналах слабкої роботи, робочих групах та сесіях зворотного зв’язку з однолітками. Наша програма непроста, оскільки проектування вимагає повної уваги до деталей та концепцій. Однак це весело та захоплююче.

Факультет

Пристрасний дизайн. Пристрасно про освіту.

Ми дуже пишаємося нашими видатними викладачами на чолі зі всесвітньо відомими дизайнерами та академічним радником Майклом Лебланком. Нашими обраними викладачами є міжнародні професійні дизайнери, які працюють або працювали у провідних компаніях Fortune 500, таких як BBC, NEXT та Intel.

Майкл ЛеБлан

Вчений радник.

Майкл ЛеБлан проводить честь. Бакалавр з університету Гвельфа та МЗС Йоркського університету.

Він є міждисциплінарним дизайнером, який цікавиться веб-сторінками, дизайном інтерфейсу користувача, фізичними обчисленнями та дизайном продукту.

На додаток до своїх 30 років в університеті NSCAD в Галіфаксі - включаючи понад десять років, які займали посаду кафедри дизайнерського підрозділу, він викладав в університетах Китаю Торонто, Ватерлоо, Гельфа та Фошана.

Розташування

Лондон

Address
85 Great Portland Street
Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія