Прочитайте офіційний опис

Якщо ви звертаєтесь до когось на рідній мові, вони в 10 разів частіше купують у вас - незалежно від їх компетенції на англійській мові.

- Гарі Муддіман , Financial Times, 23 вересня 2015 р

Чому навчатися арабською мовою?

Арабська мова - важлива світова мова, і причини вивчення мови незліченні.

  • Арабська мова - одна з шести офіційних робочих мов Організації Об'єднаних Націй.
  • Це рідна мова приблизно 325 мільйонів чоловік.
  • Арабський мовний світ, і зокрема країни Перської затоки, є п'ятим найбільшим торговельним партнером для ЄС.
  • Арабська мова - це мова, яка вважається "критичною важливістю" різних державних установ у всьому світі.

Сполучення культур з мовами

Арабський світ вважається культурою "високого контексту" (ET Hall). Особисті відносини дуже важливі. Арабські ділові партнери будуть цінувати і поважати когось, хто потурбувався вивчати основні арабські мови. І все ж багато людей всередині бізнесу - на місцях - часто не мають необхідних мовних навичок та культурного розуміння, щоб вирішити проблему ведення бізнесу в арабському світі.

ArabicOnline надає цінну ділову консультацію, примітки щодо ділового етикету та культурної інформації про ведення бізнесу в арабському світі. ArabicOnline допомагає учням уникати виникнення основних і непотрібних помилок.

Вивчення арабської мови - поточна ситуація

Останніми роками інтерес до вивчення арабської мови різко виріс. Тим не менш, багато людей, які бажають вивчати арабську мову, і що існує гостра недостача високоякісних, надійних та авторитетних курсів, які навчають арабську мову як іноземну та призначені для європейських та західних студентів.

Багато існуючих курсів арабської мови, як правило, приділяють важливість передусім лексиці, структурам та граматиці. Іншими словами, вони дотримуються традиційних понять та використовують застарілі методики вивчення мови. Вони часто ставляться до арабської як мертвої мови, як латинська мова. Вони також часто нехтують все більш важливим аспектом культурної обізнаності та нездатні визнати, що учень повинен бути компетентним у галузі культури, щоб зрозуміти мову та адекватно взаємодіяти.

Для цього потрібен інший тип курсу, ніж пропонований.

Багато онлайнових курсів електронного навчання рідко розвиваються за межі "книг на екрані". Ці курси часто є презентаційними. Учня потребує значних когнітивних і аналітичних навичок для вивчення мови. Мало хто має час або академічні навички, щоб успішно вчитися з такими продуктами.

Крім того, ці курси, як у друкованому вигляді, так і в Інтернеті, рідко ґрунтуються на Загальній європейській базі даних, а навчальна програма курсу часто орієнтована на загальні рівні, такі як "початківець"
ArabicOnline трактує арабську мову як динамічну, живу мову. Основна увага приділяється спілкуванню в повсякденних ситуаціях.

Наш підхід до вивчення арабської мови

Педагогічний підхід ArabicOnline можна охарактеризувати як пізнавальний конструктивістський підхід до навчання, зокрема вивчення мови, який поєднується з наявною технологією настільних / портативних комп'ютерів, планшетних комп'ютерів та смартфонів. Цей підхід передбачає вивчення, як і загальноєвропейські основи рецензування, як активний процес, і навчаються як активних людей, що формують значення.

Вчителі керуються цільовим підходом через серію підрозділів, модулів та кроків для набуття арабської мови та усвідомлення арабської культури.

Підхід "ArabicOnline" особливо підходить для неакадемічних учнів та осіб, які навчаються на професійній освіті, які не навчаються на повному курсі. Учні можуть вивчати арабський скрипт або західний скрипт (транслітерація). ArabicOnline базується на рівнях A1 / A2 Загальної європейської основи референдуму для сучасних мов: міжнародного еталону визначення рівнів знань мови та визнання в усій Європі.

Повне занурення - e-ImmersionPlus

Надаючи арабський курс на декількох платформах і пристроях, команда ArabicOnline створила ситуацію, яка прагне наслідувати загальну ситуацію занурення мови. Ця ситуація визначається як e-immersionplus® , розроблена концепція та термін, який розробляється командою проекту.

Навколишнє середовище e-immersionplus гарантує, що вміст курсу буде індивідуалізований таким чином, що весь курс або частини курсу, відповідно, доступні на настільних / портативних комп'ютерах, на планшетах, а також на смартфонах, кожен з цих технологічних пристрої, що доповнюють інших. Це дозволить учням мати час контакту з арабською мовою, необхідний для сталого навчання.

Команда

ArabicOnline розроблена командою академічних експертів, викладачів тренерів, програмістів та видавців з чотирьох європейських країн.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Pendragon Educational Publishers

ArabicOnline.Eu є оригінальним міжнародним визнаним курсом арабської мови як іноземної. Підтримується Європейською Комісією та розроблена для європейських та західних учн ... [+]

ArabicOnline.Eu є оригінальним міжнародним визнаним курсом арабської мови як іноземної . Підтримується Європейською Комісією та розроблена для європейських та західних учнів.

Наші Інтернет-арабські курси для початківців до середнього рівня були розроблені для самостійного навчання через Інтернет. Вони розроблені з провідними вченими та експертами в галузі арабської мови як іноземної та підходять для всіх видів навчаються, незалежно від віку та академічного досвіду.... [-]

Великобританія Torquay
Відкритий конкурс
англійська
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Pendragon Educational Publishers

Арабська програма премії - це спеціальний онлайн-курс навчання. Програма призначена для індивідуальних учнів, які бажають перевірити свої дослідження з тестами та сертифі ... [+]

Арабська програма премії - це спеціальний онлайн-курс навчання . Програма призначена для індивідуальних учнів, які бажають перевірити свої дослідження з тестами та сертифікатами . Студенти можуть почати в будь-який час і вчитися у своєму власному темпі і відповідно до свого графіка. Ніяких додаткових матеріалів не потрібно.

Ключові особливостіДоступ до всіх наших арабських інтернет-курсів та ресурсівТести самооцінки на ключових етапахТести на досягнення (A1, A1, B1 тощо)Сертифікати та цифрові значки... [-]
Великобританія Torquay
Відкритий конкурс
англійська,арабська
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Pendragon Educational Publishers

У вас вже є хороший фундамент на арабській мові? Програма Advanced Arabic Premium - це спеціальний онлайн-курс навчання. Програма призначена для окремих учнів, які вивчал ... [+]

У вас вже є хороший фундамент на арабською мовою?

Програма Advanced Arabic Premium - це спеціальний онлайн-курс навчання . Програма призначена для окремих учнів, які вивчали арабську мову протягом принаймні двох років. Студенти можуть почати в будь-який час і вчитися у своєму власному темпі і відповідно до свого графіка. Ніяких додаткових матеріалів не потрібно.

ArabicOnline.Eu є оригінальним міжнародним визнаним курсом арабської мови як іноземної . Підтримується Європейською Комісією та розроблена для європейських та західних учнів.... [-]

Великобританія Torquay
Відкритий конкурс
англійська,арабська
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Pendragon Educational Publishers

Доступ до нової мови, культури та ринку! Для професіоналів, студентів та всіх тих, хто бажає займатися цим захоплюючим мовою та культурою. ... [+]

Будьте попереду кривої. Вивчіть мову, що має критичне значення.

Наш курс Турецької Туреччини розроблений для повних початківців. Це ідеальне місце для самостійного навчання. Вона також може бути інтегрована в існуючі програми вивчення мови (сумісні навчальні середовища) з онлайновими або навчальними курсами.

Курс повністю самодостатній. Немає іншого програмного забезпечення чи ресурсів.... [-]

Великобританія Torquay
Відкритий конкурс
англійська,турецька
Онлайн
Детальніше англійською мовою