Queen Mary Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

QMUL Online пропонує вам викладання світового класу, які проводять провідні вчені та професіонали в самому версі своєї гри.

Ми посідаємо рейтинг у топ-50 університетів Європи та 20 найкращих у Великобританії (Times World University Rankings 2016/17).

Queen Mary Online пропонує чотири неповні 100-відсоткові онлайн-програми, які надає Лондонський університет королеви Мері - провідний у світі університет групи Рассел. Отримайте доступ до передових наукових досліджень, глобальної спільноти та викладання світового класу, які дозволять вам зробити глобальний вплив.

QMUL Online

Вибираючи вчитися в Інтернеті разом з королевою Марією, ви все ще користуєтеся тим самим статусом та доступом до зразкового викладання, що й студенти в нашому кампусі. Перевага, яку ви маєте, - це гнучкість продовжувати свою майбутню кар’єру за часом та інтенсивністю, що підходить для ваших власних унікальних обставин та не переривати ваш дохід та просування по службі.

136510_pexels-photo-3759089.jpeg

Основні особливості онлайн-навчання

 • Гнучкість: навчайтеся вдома, на робочому місці чи в дорозі, в будь-якій точці світу
 • Місцезнаходження: не потрібно переселятися, робити перерву в кар’єрі або подавати заяву на отримання візи
 • Глобальний: Навчайтеся разом та спілкуйтеся зі студентами з усього світу
 • Якість: Короткі лекції та цифрові ресурси, розроблені нашими відомими науковцями
 • Підтримка: Викладачі навчальних закладів легко та легко доступні для керівництва та зворотного зв’язку
 • Залучення: Діяльність, яка допоможе вам застосувати теорію до практики
 • Відгуки: Живі сесії з репетиторами та однолітками
 • Доступно: всі оцінки приймаються та подаються в Інтернеті
 • Інтуїтивно зрозумілий: все, що вам потрібно, доступне через нашу онлайн-платформу для навчання
 • Статус: Усі нагороди рівні за титулом та престижністю, ніж ті, які надаються на навчання в університеті
 • Порада: Підтримка доступної кар'єри доступна протягом курсу.

Неакадемічна підтримка

Студентське життя - це не все в навчанні. Як частина інтернет-спільноти Королеви Марії , існує команда людей, яка присвячена зробити ваш досвід з нами максимально позитивним, і наша індукція привітає вас та познайомить вас із навчанням в Інтернеті.

Інтернет-консультанти для студентів - це ваша перша контактна точка з будь-яких практичних запитань, будь то поради щодо ефективного навчання в Інтернеті, поради щодо балансу між робочим та життєвим життям або направлення вас до наших служб підтримки університету.

Якщо технології вас нервують, наша команда з технічної підтримки буде готова запропонувати поради та допомогу щодо використання нашої платформи онлайн-навчання.

work flow

Рейтинг

Королева Мері є частиною міжнародно визнаного університету Лондона. Ми посідаємо рейтинг у топ-50 університетів Європи та 20 найкращих у Великобританії (Times World University Rankings 2016/17).

Ми пишаємось нашим викладанням та дослідженнями та взяли на себе стратегічне зобов’язання щодо найвищої якості досліджень у широкому діапазоні предметів. Ми інвестували в цей принцип, систематично набираючи кращих науковців з їхніх дисциплін з усього світу.

Запис передового досвіду

 • Рамка дослідницької досконалості (REF 2014) - остання національна оцінка досліджень підтвердила наше місце в групі найкращих університетів, що керуються науковою діяльністю Великобританії. Ми посіли 9-те загальне місце у Великобританії серед багатофакультурних університетів та 5-те у Великобританії за відсотком 3 та 4 результати досліджень.
 • Інститут групи Russell - Ми є одним з 24 провідних університетів Великобританії, які прагнуть підтримувати найкращі дослідження, видатний досвід викладання та навчання, відмінну працевлаштування випускників та неперевершені зв’язки з бізнесом та громадським сектором.
 • Національне опитування студентів 2016 - Ми оцінюємо найкращі місця в Лондоні серед університетів групи Рассел за задоволенням студентів.
 • Лауреати премії - У нас є сім нобелівських лауреатів серед наших колишніх співробітників та студентів, а також понад 55 стипендіатів та членів товариства серед нинішніх наукових співробітників.
 • Громадська участь - Ми були першою організацією, яка отримала Золоту премію Engage Watermark за досконалість у громадській діяльності.

Розташування

Лондон

Address
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія