Прочитайте офіційний опис

QMUL Інтернет пропонує світового класу навчання поставляється провідними вченими і фахівцями у верхній частині своєї гри.

  • Зворотній зв'язок: живі сесії з вихователями і однолітками
  • Зручний доступ: всі оцінки приймаються і представлені на сайті
  • Інтуїтивний: все, що вам потрібно, це доступно за допомогою нашої онлайн-платформи навчання
  • Статус: всі нагороди рівні за назвою і престижу, зазначені для кампусу дослідження

Russell Group інститут - ми одна з 24 провідних університетів Великобританії, прихильних підтримки передових досліджень, видатне викладання і навчання досвіду, відмінні можливості працевлаштування випускників та неперевершені зв'язків з бізнесом і державним сектором.

Національне опитування студентів 2016 - ми оцінюємо топ в Лондоні серед Russell Group університетів для задоволення студентів.

переможці - у нас є сім Нобелівських лауреатів-переможців серед наших колишніх співробітників і студентів, а також понад 55 академії і суспільства стипендіатів серед поточного викладацького складу.

залучення громадськості - ми були перша установа, яка буде нагороджено Engage Watermark золотої нагороди за видатні досягнення в області громадської участі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Queen Mary Online

Хочете підвищити суспільне благо, впливати на державну політику та почати кар'єру в міжнародній організації, громадській організації чи приватному секторі? Далі цей курс ... [+]

Хочете підвищити суспільне благо, впливати на державну політику та почати кар'єру в міжнародній організації, громадській організації чи приватному секторі? Далі цей курс забезпечить вас глибоким аналізом концепцій, зацікавлених сторін та процесів, що беруть участь у міжнародній публічній політиці.

Огляд курсу

Курс "Міжнародна публічна політика" можна вивчати гнучко в Інтернеті за програмою магістрів, диплом магістра (PGDip) або аспірантуру (PGCert).... [-]

Великобританія London
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Masters

Queen Mary Online

Ця магістерська програма фокусується на традиційних географічних областях міжнародних відносин, а також нових галузях, що становлять інтерес для країн, що розвиваються. В ... [+]

Чому вивчати міжнародні відносини? Які основні характеристики міжнародного порядку? Як глобалізація змінила міжнародні відносини? Якою мірою міжнародний порядок, заснований на конфлікт або співробітництво? Як світова фінансова криза, що зачепила в міжнародній політиці? У іноземних військових інтервенцій в громадянських війнах допомагають або заважають миротворчість? Чому економічні ресурси так нерівномірно розкидані по всьому світу, і які перспективи глобальної справедливості? ... [-]
Великобританія London
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Location address
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

London, England, GB