Прочитайте офіційний опис

RED Academy - провідна школа цифрових засобів масової інформації, дизайну та технологій, з кампусами в Лондоні, Ванкувері та Торонто. Ми пропонуємо особисті курси в Digital Marketing, UX

Редагування освіти

Ми існуємо так, що наші студенти та співробітники надихаються навчитися навичкам і розвиватися як люди. Проведення більш значущих, повноцінних і нагороджуючих життів - це наше спільне прагнення до щастя. Це наша еволюційна мета.

З'єднувальний розрив з навичками

Все більше і більше випускників університетів є безробітними у своїй галузі. Чому? Навички, що викладаються в традиційних навчальних закладах, стають невідповідними в сучасному цифровому ринку праці. RED існує для надання студентам необхідних навичок, потрібних для цифрової економіки. Наша навчальна програма призначена для відповіді на питання: як ми можемо надати студентам як відповідну освіту, так і досвіду роботи? RED - це як школа, так і технічна агенція.

Реальні проекти для реального впливу

Наші студентські проекти ретельно підібрані та продумані. Ми намагаємось приєднатися до впливових бізнесів та підприємців, щоб наші студенти могли реально змінити спільноту. Ми пишаємося тим, що наші студенти роблять різницю за кожний проект, який вони завершують, і розширюють свою мережу з суттєвими зв'язками.

Зміна глобального ландшафту

Цифрова економіка швидко зростає. Наука та техніка руйнують традиційні форми транспорту, виробництва, житла і в нашому випадку - освіту. Промисловість змінюється, і навички, необхідні для адаптації до цих змін, вбудовані в нашу навчальну програму. КРАСні студенти розвивають м'які навички, необхідні для розвитку та процвітання у своїй новій технічній кар'єрі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: