Red Smart Academy With Falmouth University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Покращте роботу в коротких, онлайн-курсах Red Smart Academy

Незалежно від того, чи ви шукаєте підвищення кваліфікації, збудувати свою впевненість, отримати просування по службі або почати власний бізнес, короткі курси в Інтернеті допоможуть вам отримати навички та ноу-хау, які потрібно виділити з натовпу.

Розроблено в рамках партнерства між компанією Red Magazine та одним з провідних світових творчих університетів Великобританії в Університеті Фолмута, курси поєднують в собі найкраще з обох світів, залучаючи вміст та провідне в галузі викладання, а також підхід, який використовує технології "вниз до землі" та сучасний тенденції та розуміння.


Короткі курси, які допоможуть вам виділитися з натовпу

Приєднайтеся до одного з наших курсів і скористайтеся цією пропозицією:

Якість
Виклик і захоплюючий досвід навчання

Гнучкість
Навчайтесь в Інтернеті, де і коли це вам підходить

Престиж
Сертифікат від всесвітньо відомого університету


Будьте готові вчитися і рости

Наші короткі онлайн-курси надають вам унікальний цікавий і захоплюючий досвід навчання, поєднуючи експертні вказівки та регулярні відгуки від вашого викладача, а також можливість співпрацювати та обмінюватися ідеями з однолітками з усієї країни та навіть у всьому світі. .

Зміст курсу включає в себе презентації, інтерв'ю та тематичні дослідження, щоб ви зрозуміли і могли застосувати те, що ви навчаєтесь, у реальному житті, з темами, розбитими на керовані фрагменти та доступні вам щотижня.

Ви будете вчитися, взаємодіяти та співпрацювати з однокласниками, щоб відкрити свої знання та навички для різних перспектив та нових можливостей.

Ви можете розраховувати на одну годину представленого, онлайн-вмісту з приблизно 4 годинами самостійної підготовки кожного тижня, необхідного для заповнення змісту.


З одного погляду

Ваш онлайн клас

Простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс стане вашою онлайн-аудиторією. Тут ви матимете доступ до різноманітного матеріалу, який буде підтримувати і доставляти ваше навчання; всі з яких ви будете керуватися вашим експертним репетитором.

Ви ніколи не відчуваєте себе в класі. Ви будете спілкуватися, допитувати та регулярно спілкуватися зі своїми однолітками на курсі, а також з викладачем.

Поставте запитання, які вам потрібні, коли хочете, і отримуйте цінну статистику та точки зору від своїх однолітків, коли ділитеся досвідом, ідеями та думками.


Почати

Будьте частиною унікального досвіду навчання в Інтернеті та відкрийте нові можливості для вас та вашого бізнесу.

Розташування

Фолмаут

Address
Woodlane
TR11 4RH Фолмаут, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія