Прочитайте офіційний опис

Покращте роботу в коротких, онлайн-курсах Red Smart Academy

Незалежно від того, чи ви шукаєте підвищення кваліфікації, збудувати свою впевненість, отримати просування по службі або почати власний бізнес, короткі курси в Інтернеті допоможуть вам отримати навички та ноу-хау, які потрібно виділити з натовпу.

Розроблено в рамках партнерства між компанією Red Magazine та одним з провідних світових творчих університетів Великобританії в Університеті Фолмута, курси поєднують в собі найкраще з обох світів, залучаючи вміст та провідне в галузі викладання, а також підхід, який використовує технології "вниз до землі" та сучасний тенденції та розуміння.


Короткі курси, які допоможуть вам виділитися з натовпу

Приєднайтеся до одного з наших курсів і скористайтеся цією пропозицією:

Якість
Виклик і захоплюючий досвід навчання

Гнучкість
Навчайтесь в Інтернеті, де і коли це вам підходить

Престиж
Сертифікат від всесвітньо відомого університету


Будьте готові вчитися і рости

Наші короткі онлайн-курси надають вам унікальний цікавий і захоплюючий досвід навчання, поєднуючи експертні вказівки та регулярні відгуки від вашого викладача, а також можливість співпрацювати та обмінюватися ідеями з однолітками з усієї країни та навіть у всьому світі. .

Зміст курсу включає в себе презентації, інтерв'ю та тематичні дослідження, щоб ви зрозуміли і могли застосувати те, що ви навчаєтесь, у реальному житті, з темами, розбитими на керовані фрагменти та доступні вам щотижня.

Ви будете вчитися, взаємодіяти та співпрацювати з однокласниками, щоб відкрити свої знання та навички для різних перспектив та нових можливостей.

Ви можете розраховувати на одну годину представленого, онлайн-вмісту з приблизно 4 годинами самостійної підготовки кожного тижня, необхідного для заповнення змісту.


З одного погляду

Ваш онлайн клас

Простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс стане вашою онлайн-аудиторією. Тут ви матимете доступ до різноманітного матеріалу, який буде підтримувати і доставляти ваше навчання; всі з яких ви будете керуватися вашим експертним репетитором.

Ви ніколи не відчуваєте себе в класі. Ви будете спілкуватися, допитувати та регулярно спілкуватися зі своїми однолітками на курсі, а також з викладачем.

Поставте запитання, які вам потрібні, коли хочете, і отримуйте цінну статистику та точки зору від своїх однолітків, коли ділитеся досвідом, ідеями та думками.


Почати

Будьте частиною унікального досвіду навчання в Інтернеті та відкрийте нові можливості для вас та вашого бізнесу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Red Smart Academy With Falmouth University

Ви думаєте, почати свій власний бізнес, або, можливо, ви вже встигли зануритися і просто потребуєте допомоги рук, щоб допомогти вам взяти свій новий бізнес ще далі? Цей в ... [+]

Дізнайтеся, як запустити успішний малий бізнес

Ви думаєте, почати свій власний бізнес, або, можливо, ви вже встигли зануритися і просто потребуєте допомоги рук, щоб допомогти вам взяти свій новий бізнес ще далі?

Є багато речей, які слід враховувати при запуску власного бізнесу, від розуміння своїх клієнтів до бюджетів, бізнес-планів та законодавства.

Чому цей курс?

Цей вісім тижнів онлайн-курс допоможе вам розгадати і прокласти шлях через всі важливі елементи, щоб почати свій власний бізнес.... [-]

Великобританія Falmouth
інформація
англійська
Денне навчання
8 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Red Smart Academy With Falmouth University

В даний час створення контенту, включно з веденням блогу та вторгненням, - це не просто хобі, це великий бізнес, навіть складний для телебачення з точки зору розважальних ... [+]

Як бути творець вмісту

В даний час створення контенту, включно з веденням блогу та вторгненням, - це не просто хобі, це великий бізнес, навіть складний для телебачення з точки зору розважальних цінностей.

Зірки створення контенту називають тисячі лояльних послідовників і, у свою чергу, великі спонсорські угоди, завдяки відносно новій галузі, яка підтримує апетити аудиторії до якісного контенту; незалежно від того, представлені вони через блоги, сторінки веб-сайтів, публікації в соціальних мережах, інформаційні бюлетені або, дійсно, відео-блоги.... [-]

Великобританія Falmouth
інформація
англійська
Денне навчання
6 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Red Smart Academy With Falmouth University

Незалежно від того, чи ви керуєте своєю особистою чи брендною присутністю в Інтернеті, використання правильних зображень є важливою частиною розповісти свою історію в соц ... [+]

Розвивайте свій бренд в Інтернеті

Незалежно від того, чи ви керуєте своєю особистою чи брендною присутністю в Інтернеті, використання правильних зображень є важливою частиною розповісти свою історію в соціальних мережах.

Хоча багато хто з нас в цей час носять камеру, наші телефони, в наших кишенях кожен день, скільки з нас дійсно знає, як його використовувати для створення та обміну зображеннями, які впливають на аудиторію соціальних мереж?... [-]

Великобританія Falmouth
інформація
англійська
Денне навчання
4 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою