ShippingCollege

Введення

Прочитайте офіційний опис

Глобальні кваліфікації для глобальних позицій

Коледж судноплавства - це глобальний коледж з офісами в Лондоні.

Ми пропонуємо Глобальні кваліфікації для глобальних позицій .

Приєднуйтесь до захоплюючого світу судноплавства, експедирування вантажів, логістики та багатонаціональної торгівлі через наші міжнародні веб-курси.

Наші курси надають вам практичні знання для подальшої кар'єри або приєднання до світу глобальної торгівлі в комфорті вашого будинку або офісу.

Наші спеціалізовані викладачі висококваліфіковані у своїх галузях з більш ніж 20-річним досвідом роботи.

Кожен студент отримує особистий е-Tutor для керівництва та надання допомоги в навчанні.

Чому б вибирати нас121630_116096_FoundationCertificateCourses.jpg

1. Наші курси

Курси адаптовані та персоналізовані відповідно до ваших потреб та способу життя та мають найвищу якість. Наші курси є практичними і легкими для розуміння і реалізації в робочому середовищі. Ваш онлайн-курс полегшується вашим особистим е-Tutor і особистий план курсу відправляється вам щотижня вашим електронним Tutor, щоб допомогти вам задовольнити свій графік навчання.

2. Успіхи наших студентів

Наші студенти продовжують досягати своїх особистих бізнес-завдань, збагачуючи свою базу знань на наших курсах. Це дає їм впевненість у продовженні кар'єрних амбіцій та прискоренні кар'єрного зростання.

3. Глобальна акредитація та членство

Наші курси акредитовані і визнані Всесвітнім інститутом судноплавства www.worldshippinginstitute.com. ShippingCollege знаходиться у Реєстрі постачальників послуг Великобританії (UKRL).

4. Унікальне середовище навчання

У ShippingCollege наше унікальне навчальне середовище дозволяє виконувати свої навчальні амбіції і робити це у свій час і у вашому темпі. Це було б у комфорті вашого будинку або офісу, де ви матимете легкий онлайн-доступ до наших модулів. Ми доступні для всіх студентів по всьому світу.

5. Наш e-Campus та глобальна мережа

Студенти мають цілодобовий доступ до інформації через наш онлайн-кампус, що відвідує наш портал та бібліотеку. Нещодавно ми додали форум студентів для запитань та створення мереж. Ви станете частиною нашої глобальної мережі, яку ми створили через наш інтернет-форум студентів.

6. Підготовка фахівців

Наші письменники є міжнародними експертами з 20-річним досвідом роботи в цій спеціалізованій галузі. Ми визнані як професіонали підготовки. Наші професійні ліцензії, асоціації та членство допомагають нам підтримувати зв'язок з судноплавством, тим самим судноплавним співтовариством, що ми навчаємо вас приєднуватися або допомагати вашому зростанню.

Наша місія та бачення

Вчитися - це більше повноважень, ніж навчати121631_116144_intro.jpg


Наше завдання

Місія ShippingCollege полягає в наданні студентам динамічної освіти, заснованої на досконалості та гнучкості, що створює тривалу цінність та актуальність для кар'єри, що розвивається.

Вчитися краще, ніж навчати, тому ми зосереджуємося на практично застосовних знаннях. Ми надаємо навички в пошуках відповідних результатів.

Наше бачення

ShippingCollege стане визнаним лідером у розвитку онлайн-навчання для морського судноплавства, клірингу та експедиції та глобальної логістичної галузі.

Живі наші цінності

Ми виконуємо свою місію, живучи своїми цінностями, прагнучи досягти найвищих рівнів:

 • Повага: Викладачі і співробітники ShippingCollege мають найвищу повагу один до одного, наших студентів, наших спільнот і навколишнього середовища.
 • Інновації: Ми цінуємо нові, життєздатні ідеї та ретельно просуваємо їх, щоб забезпечити відповідність та привабливість змісту курсу.
 • Орієнтовані на надання послуг: завдяки навчанню та керівництву ми обслуговуємо потреби наших студентів знаннями та навичками, ставлячи перед собою інших.
 • Командна робота: підтримуючи один одного, ми досягаємо більше, ніж можна індивідуально.
 • Цілісність: наша особиста і професійна поведінка керується чесністю, етикою і совістю.

Досягнення мети

Наша мета - поширювати знання та навички, які допомагають учням досягти своїх мрій. Ми робимо навчання доступним, стимулюючим і зручним для тих, хто прагне в усьому світі.

Присвячений підтримці цілей і цінностей ShippingCollege , нашого факультету:

 • Прагне до постійного оновлення та інновацій
 • Створює культуру участі та співпраці
 • Займається постійним академічним та професійним розвитком
 • Цінності різноманітність і заохочує повагу до внесків усіх культур
 • Підтримує успіх і підтримує якість

Якість обслуговування та гнучкість варіантів навчання121632_116095_customerservices.jpg

 • Забезпечення гнучкого якісного змісту курсу, що є практично необхідним у конкретній галузі навчання.
 • Зосередження на засвоєнні практичних навичок та прийомів
 • Надання онлайн-курсів для гнучкого підходу до навчання

Якість обслуговування

Можна думати, що якість обслуговування повинна бути видимою підготовкою, обстановкою в класі, базовою гігієною, розміром класу або добре підготовленою структурою курсу.

Однак, ми вважаємо, що реальна якість послуг - це невидимі якості - здатність викладачів, щедрість підтримки і турботи, серце коледжу для студентів, хоча ці дві якості повинні мати баланс.

На ShippingCollege ми забезпечуємо ці невидимі якості.

Гнучкість варіантів навчання

Наш гнучкий метод навчання доводить нашу турботу та підтримку для наших студентів та учнів.

Особисті е-викладачі, які розуміють і слухають своїх учнів.

Наше розуміння, що наші студенти часто працюють повний робочий день і вимагають гнучкості та розуміння у досягненні своїх цілей.

Розташування

Великобританія Інтернет

Address
ShippingCollege
Suite 19411
20-22 Wenlock Road
London

N1 7GU Великобританія Інтернет, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія