The London School of Economics and Political Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

The London School of Economics and Political Science (LSE) - один з головних університетів соціальних наук у світі.

Заснована в 1895 році, ЛСЕ було дітищем Сідні Вебб (1859-1947) за підтримки дружини, соціального слідчого Беатріс Вебб (1858-1943), політолога Грехама Уолласа (1858-1932) та письменника Дж Бернарда Шоу (1856 -1950), усі четверо були членами Фабіанського товариства. Вільям Хьюїнс (1865-1931), економічний історик, був призначений першим директором.

З самого початку Школа була відкрита для чоловіків та жінок та вітала студентів з-за кордону. Школа зобов’язана була забезпечити своїх учнів «науковою підготовкою методів дослідження та дослідження» та ресурсами для досліджень, і в 1896 році вона створила Бібліотеку, відому з 1928 року як Британську бібліотеку політичних та економічних наук.

Сьогодні LSE переросла в один з головних університетів суспільних наук у світі, поряд з Гарвардом, УК Берклі та Стенфордом. Маючи 23 академічних кафедри, 22 науково-дослідні центри та понад 4 мільйони друкованих бібліотечних предметів, LSE посіла 2 місце у світі за соціальними науками (QS World University Ranking 2017-2018). 50 відсотків досліджень LSE, що є вищою часткою, ніж будь-який інший університет Великобританії, постійно отримували найвищий рейтинг 4 *, який класифікується як "провідний у світі".

З більш ніж 300 публічних лекцій та бесід у календар наших публічних заходів були включені доповідачі, такі як Нельсон Мандела, Далай-лама, Шеріл Сандберг, Ангела Меркель, Білл Клінтон, Хуан Мануель Сантос, мер Лондона Садік Хан, Вів'єн Вествуд та інші видатні діячі суспільства та політики.

Досвід LSE є безсоромно міським та столичним; ми знаходимося в самому серці речей, як інтелектуально, так і фізично. Наш центральний кампус Лондона знаходиться поруч із будівлею Королівського суду, тоді як фінансовий район, Вестмінстер та палати парламенту та Ковент-Гарден знаходяться в межах легкої досяжності.

Спеціалізований університет з міжнародним споживанням, охоплення LSE поширюється від центрального містечка Лондона до всього світу. У школі працює космополітичний студентський корпус, в університеті якого близько 11 800 студентів денної форми навчання з 133 країн та понад 100 мов. Наша глобальна спільнота випускників нараховує 148 000 активних випускників у 200 країнах світу та 100 країнах та спеціальних групах інтересів, що надають можливості для створення мереж та професійного розвитку. Крім того, приблизно 46 відсотків нашого персоналу трохи більше 3300 приїжджають з країн за межами Великобританії.

Наші керівні принципи

Наше бачення чітке, але є проблеми, які треба подолати: наш світ стикається з економічною невизначеністю, політичними поділами, соціальними перетвореннями та припливом антиінтелектуальних настроїв. У цьому контексті наші керівні принципи є вирішальними і формуватимуть наше прийняття рішень у наступні роки.

Підтримуйте передового досвіду завдяки інклюзивній та різноманітній спільноті

Ми будемо збирати таланти з усіх місць та передумов, диверсифікуючи наш факультет та розширюючи доступ для студентів, щоб забезпечити LSE яскравим та стимулюючим місцем для роботи та навчання, де різні точки зору процвітають через міцні, але шанобливі дискусії.

Розширити наш вплив та охопити

Ми використовуватимемо свою владу для скликання, щоб об'єднати глобальних лідерів, інноваторів та розробників змін, щоб вирішити складні проблеми та забезпечити значну користь для людей та громад у всіх частинах світу. Ми будемо співпрацювати з місцевими, національними та міжнародними партнерами для встановлення нових зв'язків та оскарження старих способів мислення, залучаючи наших випускників, друзів та партнерів до дебатів.

Забезпечити стійке майбутнє

Ми будемо вести шлях до побудови стійкого майбутнього соціальних наук, підтримуючи суворі стандарти дослідження, забезпечуючи фінансування наукових досліджень та стипендій, диверсифікуючи наші доходи та найкращим чином використовуючи наші ресурси.

LSE 2030

Наша стратегія визначає керівні принципи та зобов’язання, які допоможуть нам сформувати майбутнє у світі та досягти наших амбіцій бути провідним суспільно-науковим закладом з найбільшим глобальним впливом.

LSE відкрив свої двері в 1895 році з трьома кімнатами та 200 студентами. Сьогодні більше 11 000 студентів навчаються на ступінь в нашому центральному лондонському кампусі, тоді як понад 40 000 більше навчаються в кампусі або віддалено. Але поки багато чого змінилося, одне залишається постійним: наша прихильність до первісного бачення LSE як "спільноти людей та ідей, заснованої на тому, щоб знати причини, для покращення суспільства".

Коли ми дивимось у майбутнє, ми робимо це як всесвітньо відома установа з репутацією досконалості у викладанні, дослідженні та громадській активності в галузі соціальних наук. Те, що відбувається в Школі, має потенціал змінитися у світі - і в ці бурхливі часи соціальні науки потрібні як ніколи.

Як гордий випускник LSE, мені надзвичайно честь відповідальність керувати Школою та допомагати формувати її майбутнє. Я насолоджуюся можливістю LSE вести приклад через найближчі роки та використовувати наші унікальні силі, щоб активно сприяти позитивним змінам у світі.
Мінуче Шафік
Директор LSE

Життя в кампусі

LSE має один кампус в центрі Лондона, поблизу річки Темзи, Ковент-Гарден і Театр, Королівського суду юстиції та багатьох інших пам'яток Лондона. Всі наші будівлі розташовані в межах декількох вулиць, що означає, що в кампусі справжнє почуття громади. Також є безліч служб підтримки, які допоможуть вам максимально використати досвід роботи з LSE.

Розташування

Холборн

Address
Houghton Street
WC2A 2AE Холборн, Англія, Великобританія