The Open College of the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша історія

The Open College of the Arts був заснований в 1987 році Майклом Янгом, лорд Янг з Дартінгтона, що є рушійною силою численних громадських та освітніх ініціатив, таких як Асоціація споживачів, Національна вища школа та Відкритий університет.

Перше побачення Юнга полягало у тому, щоб запропонувати широкій громадськості можливість приймати якісні курси мистецтва шляхом дистанційного навчання без попередньої кваліфікації та обмежень. Він бачив ОСА як засіб перетворення людей на життя, надаючи їм можливість та вміння виражати свої творчі таланти під керівництвом професійних художників. Ми до цих пір живемо за такими цінностями.

Сьогодні ОСА - це процвітаюча освітня благодійність, чия благодійна мета полягає у розширенні участі в мистецтві. Щорічно понад 2000 студентів навчаються на курсах та ступенях творчого та образотворчого мистецтва за допомогою відкритого навчання з нами. Стратегія ОСА визначається Попечительською радою. Наші головні офіси знаходяться на місці колишньої шахти в Барнслі, Південному Йоркширі та всім нашим репетиторам з їх будинків або студій.

OCA є частиною Університету творчих мистецтв

Університет для творчих мистецтв (UCA) є одним з провідних спеціалізованих університетів Великобританії, які пропонують курси з мистецтва, архітектури, комунікацій, дизайну та засобів масової інформації у п'яти кампусах на південному сході Англії. Випускники включають Zandra Rhodes, Karen Millen та Tracey Emin.
1 листопада 2016 року The Open College of the Arts став частиною Університету творчих мистецтв. Це злиття побудовано на тісних робочих відносинах, створених у 2010 році.

Асоціація студентів (OCASA)

Коли ви берете участь у навчання, ви стаєте частиною студентської асоціації OCA (OCASA), яка виступає голосом учнів. Коледж серйозно ставиться до участі студентів. Президент OCASA відвідує наші наради, щоб слухач міг почути голос на найвищому рівні.

Розташування

Барнслі

The Open College of the Arts

Веб-сайт
Телефон
+44 1226 730 495

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія