Todd Capital Group

Введення

Прочитайте офіційний опис

НАША МЕТА

Багато людей часто висловлюють сумніви щодо ринку форекс і пов'язують його з надто складними, а також іноді "шахрайством". Ми тут, щоб полегшити свідомість сумнівів і виконати мрії віруючих. Пройшовши роки торгівлі на валютному ринку, тепер час віддати назад. Наша мета - розвивати спільноту однодумців через торгівлю, щоб досягти наших реалістичних цілей та цілей бути фінансово вільними.

Ми хочемо допомогти розвинути свою торгівлю та надати вам найкращу можливість стати цілеспрямованим, успішним та прибутковим трейдером. Кожен з наших поточних студентів здобув неймовірну цінність з нашого курсу форекс і навчається все більше і більше щодня з нашим простим підходом до перегляду ринку.

Запитайте себе: скільки людей зробило свій стан через ощадний рахунок? Відповідь ніхто.

Про нашого засновника

Мене звуть Меттью Тодд, і я повний робочий день роздрібний торговець і власник Todd Capital Group . У мене більше 4 років досвіду роботи на ринку форекс, і тепер я вирішив почати допомагати іншим особам розблокувати свій повний потенціал.

Я почав торговий шлях, коли мені було 18 років, коли я почав читати про інвестиції з фінансового журналу. Я відвідав семінар із ресурсів успіху, де багато багатих підприємців пояснили нам, як вони стали настільки успішними у своїй галузі. Сюди входив автор "Багатого тату Бідного Папу" Роберт Кийосакі. Після події мене зачепили на форекс, і саме там почався мій шлях до фінансової свободи. Я пройшов курс після курсу, навчаючись з YouTube та стільки різних трейдерів і форумів, скільки я міг знайти. Під час модернізації моєї техніки я бачив значні прибутки у своєму портфоліо і вирішив, що коли-небудь я міг би жити на своєму форексі. Я продовжував освоювати свій ремесло і одного дня все просто натиснув. Я робив більше торгівлі, ніж я з моєї 9-5 роботи, і вирішив кинути палити і ніколи не оглядатись назад. У мене була можливість подорожувати світом і познайомитися з деякими великими людьми, що роблять те, що я роблю, і тепер це моє захоплення та бажання допомогти змінити сприйняття форекс, який багато людей має, і почати зростання у моєму співтоваристві для торгівлі і фінансова свобода. Я мав багато невдач в моєму особистому торговому шляху, і я сподіваюсь, що мої поточні студенти та майбутні студенти навчаться з них і опиняться в кращому становищі, ніж я, набагато швидше. Настав час повернути.

Чому вчитися у Todd Capital Group ?

Тут, у TCG, ми завжди пишаємося повною прозорістю. У нас є однодумна група студентів з усього світу, у всіх є той самий задум і рішучість досягти нашої мети - фінансової свободи. Замість того, щоб використовувати індикаторну торгівлю, яка часто може ускладнити торговельні стратегії, ми використовуємо цінові дії, щоб визначити рух ринку та зберігати речі просто, це призводить до більших результатів. Ми навчаємо вас, як визначити професії та правильно керувати ризиком, так що ймовірність завжди знаходиться на вашому боці.

Приєднуйся до руху сьогодні. Це безкоштовно!

The

Розташування

Дамбартон

Address
Дамбартон, Шотландія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія