Прочитайте офіційний опис

Університет Ватти був заснований королівською хартією у 1966 році. Наш університетський містечко відкриває вид на прекрасне місто Світової спадщини ЮНЕСКО в місті Бат і пропонує привітне, сприятливе та натхненне середовище для досліджень чи навчання.

Вібрація нашого університетського містечка - це культура високого прагнення, підприємництва, творчості та різноманіття. Наша науково-педагогічна діяльність зосереджена на науковій силі в науці, техніці, інженерії, менеджменті та соціальних науках. У цих сферах ми створили доброчесний круг наукових досліджень та викладання, а наш активний, гнучкий підхід відповідає швидкому розвитку глобальної порядку денного.

Наші дослідження мають практичні застосування з соціальною та економічною вигодою та проводяться у справжньому дусі міжнародної та міждисциплінарної співпраці.

Ми є лідерами сектора у перекладі відкриття в покращену практику, політику, дизайн, ефективність та ефективність.

Ми є університетом першого вибору для студентів у всьому світі. Ми пропонуємо своєрідне поєднання академічної репутації, видатних працівників обліку вищої освіти, спортивних закладів світового класу та повної програми соціальних, культурних, рекреаційних та особистих можливостей розвитку.

Наше партнерське етос ґрунтується на наших дослідженнях, на наших мережах розміщення та можливості працевлаштування випускників та аспірантів. Забезпечення можливостей розміщення на нашій дисципліни є унікальним серед провідних британських дослідницьких університетів.

Ми робимо позитивний внесок у зміцнення економіки нашого регіону, підтримуючи один з кожних 17 робочих місць і забезпечуючи приблизно 300 мільйонів фунтів стерлінгів ВВП Бава та Північного Сходу Сомерсет. Наш Інноваційний Центр допомагає диверсифікувати економічний стан міста шляхом інкубації високоприбуткових підприємств та координації ряду регіональних мереж у передових технологічних секторах.


Наше завдання

Наша місія полягає в забезпеченні досліджень і викладання світового класу, навчання наших студентів, щоб вони стали майбутніми лідерами та новаторами, а також користуються широким колом населення за допомогою наших досліджень, підприємств та впливу.


Наше бачення

Наше бачення має бути визнаним міжнародним центром досліджень та викладання, досягнення глобального впливу через наших випускників, дослідження та стратегічне партнерство.


Наші цінності

Наші цінності можна побачити у нашому зобов'язанні:

 • забезпечення якості та досконалості;
 • виховання високих устремлінь;
 • підтримка свободи оскаржити отриману мудрість;
 • прагнучи до найвищих стандартів наукової та професійної цілісності;
 • працюючи відповідально та поважаючи інших;
 • сприяння рівності, різноманітності, включенні та доступності;
 • прийняття кращої природоохоронної практики.

Університет Бат - Екскурсія по будівлях та спорудах від Університету Бава на Вімео.


Наше майбутнє

Протягом наступних п'яти років ми спираємося на цю багату спадщину винахідництва, корпоративного та міжнародного співробітництва, щоб:

 • розширюємо нашу науково-дослідницьку потужність, набираючи динамічних дослідників, розвиваючи їхній талант і підбурюючи їх амбіції;
 • підтверджуємо наш міжнародний вплив завдяки світовим партнерствам, які пропонують творчі відповіді на дослідження та освітні можливості;
 • стати міжнародним лідером у вищих навчальних закладах, залучаючи все більшу кількість аспірантів шляхом покращення нашого існуючого престижного портфоліо з інноваційними та глобальними способами доставки;
 • збагачуючи досвід аспірантури та студентів, цілеспрямовано залучаючи співробітників, студентів, роботодавців, партнерів та випускників спільноти;
 • розширюємо наші можливості та можливості, інвестуючи в нову інфраструктуру, об'єкти та технології. Завдяки цьому ми також посилимо відмінні риси наших досліджень та викладання.


Наші стратегії

Договір досконалості

Посилення нашого дослідницького потенціалу через нові академічні призначення та капітальні вкладення збільшить наш вплив та вплив. Розширення нашого студента докторантів та підтримка ранніх кар'єри дослідників посилить вібрацію нашої дослідницької культури і створити трубопровід таланту. Розширення наших дослідницьких співробітництв покращить наш профіль, надасть свіжі перспективи та створює нові можливості.

Взаємодія на регіональному, національному та міжнародному рівнях забезпечить оптимальний вплив наших інтелектуальних ресурсів на економічне прискорення та соціальні інновації.


Договір досконалості

Інноваційний дизайн навчального плану та вдосконалення технологій навчання збережуть визнану якість нашої доставки. Значне залучення до наших студентів та аспірантів буде інформувати про постійне вдосконалення нашого навчання та навчання. Залучення роботодавців та професійних установ сприятиме реагуванню на зміну навичок, необхідних на робочому місці. Визнання та розвиток передового досвіду в навчальній практиці підвищить рівень задоволеності студентів та підтримає кар'єрні устремління тих, хто відповідає за його доставку. Аналіз кар'єри місць випускників та аспірантів забезпечить нам додаткову цінність для перспектив працевлаштування. Інвестиції в цифрові технології та нову інфраструктуру допоможуть нам задовольнити високий попит на наші послуги та прийняти нові педагогічні підходи.


Сприяння міжнародному партнерству та партнерству

Поглиблення наших формальних партнерських відносин з провідними міжнародними університетами та політичними діячами посилить наші міжнародні мережі та поширюватиме наш вплив. Підвищення мобільності та міжкультурної підтримки для відомих і ранніх кар'єру дослідників допоможе підвищити свій міжнародний профіль та розширити свої дослідницькі мережі. Підтримка спільних двосторонніх та багатосторонніх дослідницьких можливостей, симпозіумів та колоквіумів посилить наші міжнародні мережі. Розширення можливостей для мобільних студентів та аспірантів допоможе нашим студентам підвищити рівень працевлаштування на глобальному ринку працевлаштування та створити мережі майбутнього.


Залучення та підтримка кращих студентів з різноманітних соціальних та культурних передумов

Забезпечення інклюзивного середовища, яке передбачає різноманітні вимоги до підтримки нашого різного студента, допоможе індивідуальним студентам досягти свого потенціалу. Працюючи зі школами та коледжами-партнерами, щоб підняти прагнення талановитих молодих людей та забезпечити необхідні знання та навички, щоб скористатися нашим положенням, ми допоможемо нам досягти наших розширених цілей участі. Підвищення нашої цільової та рівної підтримки мереж для студентів з недостатньо представлених фонів допоможе нам зберегти наш видатний рекорд для утримання студентів і успіху.


Підвищіть студентський досвід у партнерстві з зацікавленим студентським корпусом

Працюючи у партнерстві зі Спілкою студентів, буде забезпечено, щоб студентський голос повідомляв про прийняття рішень, а всі студенти, студенти та аспіранти отримували високоякісне благополуччя, пасторальну та академічну підтримку. Це також сприятиме наданню можливостей для розвитку особистих, професійних та академічних навичок та залучення соціальних, рекреаційних та волонтерських заходів. Підвищення нашої індукційної діяльності буде сприяти переходу студентів на університетське життя і випускникам переходу в аспірантуру. Інвестування в підтримку працевлаштування зміцнить видатний і відмінний аспект нашого положення.


Розвивайте можливості нашої фізичної інфраструктури та ІТ, щоб відповісти на зміни в обсязі та характері нашої діяльності

Працюючи в тісній співпраці з місцевими органами влади та партнерствами з місцевими підприємствами, ми будемо намагатись розвивати нашу фізичну інфраструктуру, щоб підтримувати зростання нашої дослідницької сили та задовольнити попит майбутніх студентів та аспірантів. Прийняття нових цифрових технологій та підвищення стійкості нашої ІТ-інфраструктури відповідатимуть принципово важливому значенню ІТ для всіх аспектів нашої діяльності, а також підтримці розширення нашої онлайн-та сумісної передачі навчання.


Розвивайте здатність наших людей досягати наших цілей та гнучко реагувати на мінливі потреби

Набір кращих людей та підтримка їх для реалізації свого повного потенціалу допоможе нам досягти високої кваліфікації. Інвестиції в нашу лідерську та управлінську спроможність допоможуть нам підтримувати колег, щоб гнучко реагувати на мінливі потреби наших студентів та інших зацікавлених сторін.


Надайте фінансову спроможність до досконалості ресурсів у наукових дослідженнях та освіті

Забезпечення фінансового надлишку дозволить нам вкладати кошти в наше майбутнє, посилюючи наші дослідницькі можливості, розширюючи наш міжнародний вплив, нарощуючи нашу аспірантуру та підтримуючи якість студентського досвіду. Вибіркові інвестиції та розподіл ресурсів оптимізують наслідки нашої діяльності. Досягнення нашої 50-річчя збору коштів за 66 мільйонів фунтів стерлінгів дозволить нам прискорити доставку інвестицій в науково-дослідну потужність та нові можливості для підвищення студента.


Наші атрибути

Атрибути, які нагороджують наші спільноти:

Визначення для досягнення успіху :
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Bath Online

Приєднайтеся до однієї з найшвидше розвиваються галузей у Великобританії, з онлайн магістра в галузі комп'ютерних наук, з університету ванни. До 2022 року понад 500 тисяч ... [+]

Приєднайтеся до однієї з найшвидше розвиваються галузей у Великобританії, з онлайн-магістра в галузі комп'ютерних наук, з університету ванни. До 2022 року понад 500 тисяч людей буде потрібно для заповнення позицій у трьох найбільш кваліфікованих групах на цифровій арені. Університет Бата визнає важливість розробки елітних фахівців з інформатики, і цей курс дає вам можливість оновити свої ноу-хау і перейти на свою кар'єру, незалежно від того, чи хочете ви бути розробником програмного забезпечення або технічним аналітиком.... [-]
Великобританія Bath
інформація
англійська
Заочне навчання
27 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Bath Online

Від політичної невизначеності до фінансування та вимог до найму, економіка є невід'ємною частиною щоденного прийняття рішень. Університет Бата визнає важливість цього, Ін ... [+]

Від політичної невизначеності до фінансування та вимог до найму, економіка є невід'ємною частиною щоденного прийняття рішень. Університет Бата визнає важливість цього, он-лайн магістр прикладної економіки з банківським та фінансовим ринками переносить вас за рамки дослідницьких робіт і в реальний світ, даючи вам розуміння, яке ви можете ввести в дію з першого дня. Перший університет у Великобританії, який запропонував онлайн магістр наук у галузі прикладної економіки, і, акцентуючи увагу на практиці над теорією, надає фахівцям, які працюють у часі, можливість продовжити свої кар'єрні перспективи в економіці, банківській справі та фінансах.... [-]
Великобританія Bath
інформація
англійська
Заочне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Bath Online

Відточуйте свої підприємницькі навички та керуйте своїми власними бізнес-ініціативами з Університету Батського Інтернет Магістра Менеджменту та Інновацій. Перевірте свої ... [+]

Відточуйте свої підприємницькі навички та керуйте своїми власними бізнес-ініціативами з онлайн-менеджменту та інновацій магістра підприємництва університету Бату. Перевірте свої підприємницькі ідеї під керівництвом експертів-лекторів, а також надихайтеся запрошеними спікерами, щоб вести свої власні бізнес-ініціативи.

Інтерактивне навчання в Інтернеті

Запроваджуючи успішний, передовий MSc управління підприємництвом та інновації в Інтернеті, технологія віртуальних класів робить цей курс настільки захоплюючим, як курс на місці та приносить додаткову користь від того, щоб адаптувати вашу ступінь до вашого робочого та особистого життя. Отже, де б ви не хотіли навчатися, ви завжди будете займатися науковим навчанням і мати повну підтримку провідних світових викладачів.... [-]

Великобританія Bath
інформація
англійська
Заочне навчання
27 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою