University of Birmingham Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

116285_logos3.png

Виклик великих розумів і формування їхнього майбутнього

Станьте лідером у своїй галузі з аспірантурою в Бірмінгемському університеті . Один з провідних академічних інститутів Великобританії , він поєднує в собі довгу історію суворих вчених та інформовану експертизу нашого факультету з інноваційними методами навчання.

Університет Бірмінгема пропонує гнучкі онлайнові курси для спілкування з міжнародними факультетами та однолітками, завдяки чому ви отримуєте вирішальні кар'єрні навички та інформовані глобальні перспективи. Як член групи Russell, Бірмінгемський університет також оточує студентів з провідними науковими дослідженнями та професійними зв'язками як у приватному, так і в державному секторі.

Університет "100 найкращих" (QS World University Rankings 2020) і член групи Рассела, Бірмінгемський університет кидає виклик і розвиває провідні думки вже більше століття. Ця традиція продовжується і сьогодні, оточуючи студентів найкращими науковими дослідженнями та професійними зв’язками як у приватному, так і в державному секторі - незалежно від того, де і як ви навчаєтесь.

"Університет Бірмінгема застосовує чудовий практичний підхід до викладання в Інтернеті - через онлайн-сеанси, по електронній пошті або навіть по Skype. Є також чудові можливості для створення мережі - найефективніший, я вважаю, через різні групові проекти".

Сафія Керролл, поточна студентка магістратури з міжнародного менеджменту (Ямайка)

Ми раді запропонувати наступні 100% онлайн-аспірантури:

Візьміть своє майбутнє за допомогою онлайн-навчання, призначеного для сучасного аспіранта.

Дізнатися більше

Розташування

Великобританія Інтернет

Address
Великобританія Інтернет, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія