University of Bolton - Online Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Western International College Online пропонує спеціальні програми в таких галузях, як бізнес та бухгалтерський облік. Студенти різних рівнів та рівнів можуть приєднатись до WINC Online як засіб здобути свою кваліфікацію Фонду, аспірантури та аспірантури.

WINC Online є частиною багатонаціональної групи інститутів Knowledgucate зі штаб-квартирою в ОАЕ.

База знань володіє і керує ланцюгом ігрових шкіл, шкіл К-12, коледжів до університету, коледжів для аспірантів та аспірантів, а також університету в Індії. Він також є власником та керує навчальними закладами в ОАЕ та Великобританії, а також пропонує програми в Інтернет-просторі.

WINC Online - це онлайн-крило WINC, Великобританія, призначене виключно для надання студентам можливості пройти акредитовану кваліфікацію без шкоди для роботи та сімейних розкладів. Програми, пропоновані через WINC Online, співпрацюють з акредитованими установами чи університетами та викладаються та оцінюються за тими ж стандартами, що й у традиційній моделі.

128896_pexels-photo-1438072.jpeg

Буро Тисячоліття / Пексель

Навіщо вчитися в Western International College Online?

Спираючись на створення Західного міжнародного коледжу, RAK, ми створили акредитований коледж BAC у Тоттенхем-Хейлі, Лондон, Англія. WINC London є центром наших операцій у Великобританії, і ми раді запропонувати спільно з англійськими партнерами як викладені, так і онлайн-курси.

Доставка курсу

На відміну від більшості програм онлайн-ступеня, де більшість взаємодій між викладачами та студентами відбувається асинхронно, система доставки програм WINC OL дозволяє регулярно проводити контактні сеанси синхронно.

Навчальні засоби

Більшість курсів поєднуватимуть призначені читання з підручників та інших матеріалів, онлайн-вправи, проблеми чи заходи, складені інструктором, інтерактивні дискусії про випадки, ситуації.

Інтернет-оцінка

Оцінки розроблені для відображення та розвитку навичок, які лідери використовують у своєму професійному середовищі, тому вас оцінюватимуть за письмовими завданнями, презентаціями, рефлексивними портфелями та планами особистого розвитку.

Основні моменти навчання в Інтернеті

Ваші заняття відбуватимуться в онлайн-середовищі. Ви можете увійти в будь-який час, коли вам зручно, до LMS. Опинившись в Інтернеті, ви будете спілкуватися зі своїми викладачами та студентами.

Розташування

Лондон

Address
Western International College,
Berol House Unit 3K, 25 Ashley Road

Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія