University of East London Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

149138_1200X628-D.png

145350_011.jpg

В Університеті Східного Лондона ми виступаємо за академічну досконалість, натхненне викладання та передові проекти в реальному світі.

Ми є одним з провідних сучасних університетів Великобританії у галузі досліджень. Наші науковці проводять це дослідження у класі, гарантуючи, що те, що ви дізнаєтесь, відображає найновіші думки з вашої теми.

Пропоновані курси

МВА

Цей курс розроблений, щоб дати вам можливість розвинути академічну основу в основних сферах бізнесу та управління.

LLM (загальний)

Ця програма розроблена, щоб дати вам можливість розширити ваші можливості знаходити корисну, ситну та продуктивну роботу.

MSc Big Data Technologies

Очікується, що випускники програми будуть всебічно і критично розуміти всі концепції та заходи для широкомасштабної аналітики даних та продемонструвати досвід у галузі аналізу великих даних.

Магістр комп'ютерних наук

Ця програма розроблена, щоб допомогти студентам розробити та розробити масштабні програмні системи шляхом розвитку їхніх знань та дослідницьких навичок в галузі ІТ, комп'ютерного зору та аналізу даних.

Магістр управління будівельним машинобудуванням

Цей курс призначений для розробки фахівців з управління мультидисциплінарними організаціями в будівельній галузі, які можуть застосовувати теорію на практиці та здатні працювати в міжнародному середовищі.

Магістр наук з даних

Розроблений для розвитку знань та дослідницьких навичок у галузі Data Science, розуміння екології, в якій працює Data Scientist, та професійних навичок у методах Data Science.

Магістр інформаційної безпеки та цифрової криміналістики

Програма зосереджена на розвитку навичок у галузі інформаційної безпеки та цифрової криміналістики на основі поєднання теорії, передових практичних навичок та досвіду.

Магістр міжнародного бізнесу

Програма спрямована на розвиток навичок, необхідних для успішного використання можливостей та викликів, наявних у сучасному міжнародному бізнес-середовищі.

Магістр міжнародних відносин

Прагнучи розвивати здатність аналізувати проблеми та дискусії, а також розуміння контекстів та аналітичних рамок, у яких функціонують міжнародні відносини.

Комісії та фінансування

Державне фінансування та студентські позики

Існують різні можливості державного фінансування та студентських позик, на які ви можете претендувати. Для отримання додаткової інформації ви можете відвідати: https://www.gov.uk/masters-loan/

Інвестуючи у своє майбутнє

Навчання в аспірантурі - це інвестиція у ваше майбутнє. Отримані вами знання, навички та досвід допоможуть вам виділитися на висококонкурентоспроможному ринку робочих місць для випускників, вивівши вас на кар'єрний шлях або взяти свою кар'єру в новому напрямку.

Вартість навчання

Університет Східного Лондона пропонує значно нижчі збори за свої онлайн-програми. Поговоріть зі студентським радником для отримання додаткової інформації.

Зовнішнє фінансування

Різні зовнішні організації та наукові ради пропонують фінансування для підтримки аспірантів у навчанні.

Інтернет-досвід

Онлайн-навчання революціонізувало вищу освіту. Як онлайн-студент, ви можете вчитися за власним тижневим графіком, навчатися там, де це найзручніше, і зберігати свою роботу, або продовжувати піклуватися про свою сім'ю. Ваш призначений студентський радник допоможе вам ознайомитись із усім процесом. Перед початком навчання він або вона будуть поруч із вами, коли вам буде потрібна підтримка, і продовжуватимуть підтримувати вас до закінчення навчання.

Відгуки

"Цей курс допоміг мені розвинути свої навички аналізу даних та зрозуміти використання даних у суспільстві, і вгадайте, що я можу програмувати програмне забезпечення з відкритим кодом, що додасть мені впевненості у моїй подальшій кар'єрі".

Медді Кінг
MSc Data Science

"Магістр міжнародних відносин в Університеті Східного Лондона мав приємний і вартий досвіду досвід. Лекції залучають і стимулюють, а персонал привітний і доступний. Цей курс дав мені інструменти та впевненість для просування вперед у своїй кар'єрі".

Кеті Севідж
Магістр міжнародних відносин

145351_02.jpg

Розташування

Онлайн Великобританія

University of East London Online

Address
University Way, Royal Docks, London E16 2RD, United Kingdom
Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
0035724747500

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія