University of Essex Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до University of Essex Online . Якщо ви прагнете вдосконалити свою професійну кар'єру, наші дистанційні та дипломні курси є одними з найбільш економічно ефективних, зручних і гнучких способів зробити це. Підвищуйте свою освіту та свою кар'єру незалежно від географічного розташування, роботи чи особистих зобов'язань.

Навчаючись в University of Essex Online курсі University of Essex Online , ви отримаєте свою кваліфікацію з високо оціненого університету Великобританії і матимете доступ до всієї академічної підтримки, яку ви очікуєте отримати в університетському містечку.

Навіщо навчатися в University of Essex Online ?

  • Підвищіть свою кар'єру та заробітку з навичками, які можна безпосередньо передати на робочому місці.
  • Якісне навчання від фахівців галузі, у поєднанні з новітніми технологіями онлайн-освіти.
  • Ми постійно отримували видатні загальні рейтинги задоволеності студентів від незалежного Національного опитування студентів, отримавши оцінку 89% для загальної задоволеності студентів у 2019 році.

Про нас

Ми пропонуємо курси для студентів і аспірантів в Інтернеті для студентів з Великобританії та за кордоном, що дає їм можливість скористатися гнучким підходом до навчання, зберігаючи при цьому якість та підтримку, яку ви очікуєте від вищого університету Великобританії.

Наші структуровані курси дистанційного навчання дозволяють вам працювати на ступінь, використовуючи унікальне віртуальне середовище навчання, і все ще маєте доступ до всієї підтримки та можливостей, які ви очікували б отримати в кампусі. Незалежно від того, чи є ви студентом, який прагне покращити свою професійну кар’єру, або випускником школи, який вибрав дохід та цінний досвід роботи, навчаючись на здобуття наукового ступеня, Інтернет-навчання - це економічно вигідний, зручний та гнучкий спосіб зробити це.

Розташування

Колчестер

Address
University of Essex Online,
West Gate,
6 Grace Street

LS1 2RP Колчестер, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BA
BSc
Certificate
MBA
MSc