University of Glasgow Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Глазго

В Університеті Глазго ми мріємо про кращий світ і надихаємось допомогти іншим змінити його. Інтернет-магістерські програми Глазго, які входять до топ-100 світових університетів за версією QS World University Ranking 2021, дозволяють здійснити ваші прагнення з будь-якої точки світу.

Дізнатися більше

В силу нашого багатого досвіду як провідної академічної організації, ми розробили ці 100% програми, які підкреслюють оригінальні дослідження та інноваційні підходи, які допоможуть вам підвищити вашу кар'єру, незалежно від того, де ваш інтерес / спеціалізація.

Школа медицини та Школа освіти Глазго посідають 1- е місце у Великобританії згідно з Повним університетським посібником 2021.

Навчання в Інтернеті означає, що вам не доведеться жертвувати своєю нинішньою кар’єрою чи зобов’язаннями. Ви зможете отримати доступ до наших інтерактивних ресурсів з будь-якого місця та в будь-який час; це включає відео, аудіо, живі сесії та дискусії, за допомогою яких ви можете спілкуватися зі своїми викладачами та колегами-студентами.

У Глазго ми підтримуємо вас у досягненні ваших амбіцій, навчайтеся в Інтернеті разом з нами та почніть змінювати світ сьогодні.

Дізнатися більше

Розташування

Глазго

Address
Глазго, Шотландія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія